Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

Про погодження нових голів райадміністрацій повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

За його словами, серед інших, погоджено й кандидатуру на керівника Міжгірської РДА.

На цю посаду уряд погодив Олега Лесіва.

Олег Лесів – асистент кафедри стоматології післядипломної освіти з курсом терапевтичної та ортопедичної стоматології, модуль – хірургічна стоматологія. Закінчив стоматологічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Як можна з'ясувати з його декларації, новий керівник райадміністрації до призначення працював лікарем-хірургом-стоматологом в обласній лікарні ім. А. Новака в Ужгороді. 

11 грудня 2019р.

Теги: керівник, очільник, Лесів

Коментарі

Наташі 2019-12-16 / 11:22:22
І Міжгірським похер (

Наташа Г. 2019-12-15 / 18:46:12
Зубник --- навести порядок??? Де у пискови з карієсом??? Це технічна голова - для ліквідації РДА, щоб місцеві не спротивлялися, а чужому - похер....

вася капелан 2019-12-15 / 08:01:22
олег стоматолог їде на Міжгірщину новести порядок, а то васька щурь розікрав весь район всі землі порозпродував

Фейки 2019-12-14 / 10:13:18
Кажуть люди,що цей кандидат фейк,а тут так багато обговорюють,радять

Вуву 2019-12-13 / 15:26:43
Олег.
Нікого не слухай .
Роби свою справу.
Головне щоб не змінились твойі
принципові позиційі і внутрішні
переконання.
А все решта то псячий гавкіт.

ха ха 2019-12-13 / 06:15:30
Пастухов тепер на заробітки пуйде

МММ 2019-12-12 / 19:39:41
це вже днооо- зубник голова РДА.....

Похуїст 2019-12-12 / 18:31:49
Зубарь Щурьови зуби відремонтує, бо мало їх попідламував відкупляючися.

Читач 2019-12-12 / 12:50:47
Нічого не маю проти до особистості цього пана, але який з нього держуправлінець? Скажіть, що спільного у лікаря та керівника держуправління? Люди спеціально навчаються, що працювати у сфері держуправління!!! Де ця людина працювала, що її досвід перетинався з функціями керівника району, будь-якого виробничого (не торгівельного купи-продай) підприємства? Секретарка з РДА знає та вміє більше, ніж цей пан! Прогнозую, що він як і усі його попередники буде займатись землею, дерибаном державних грошей через своїх людей... Тобто все як завжди!

Росада 2019-12-12 / 12:16:53
Щур воняк переживат що потоки віднього заберут,за то що говорив ЗЕ наркоші та поміліону носив відкатів,небуде розкрадати бюджет.Коли говорит дивит людині на кармани,навідстани треба зним говорити.

Jovzsi 2019-12-12 / 09:59:18
RDA je lisnim organom vladi. Treba likviduvati, a ne priznacsiti nevidpovodnih ljudej.Beregivszkij pacan vzse tretjogo prezidenta perezsivaje,dobre pracuje dlya kogosz. Na kerivnyi poszadi treba vibirati a ne priznacsiti ljudej.

народ2 2019-12-12 / 09:55:07
чи мають ті майбутні керівники авторитет, повагу серед житьелів району, якісь заслуги, чи взагалі за них перед призначенням ніколи нічого не чули, що вони існують

народ 2019-12-12 / 09:35:14
в Конституції записано що джерелом влади є народ, скажіть чи питали народ, думку жителів цього району та інших районів перед такими призначеннями керівників районів

Росада 2019-12-12 / 07:27:50
Щур каже що наркошу встійло нараз покладе якщо напотоках небудут його ваф......и.

Коментар 2019-12-12 / 07:10:23
Якщо Лесів змінить прокурора Пилипа, начальника поліції Жабу, то може буде рух, а як не то буде Шекета #2

додам 2019-12-12 / 06:14:44
Гончаренко ще і представник ЛГБТ спільноти

ужгородець 2019-12-12 / 02:24:04

Думаю, що сталася помилка в тексті посту.
Ну, ніяк, по логіці, колишній "риг..анал" з Півночі Одещини, а сьогодні нардеп від Порошенка Олексій Гончаренко не може мати доступу до погоджень уряду по РДА.
Скорше всього, ця інформація від його тезки = голови уряду Олексія Гончарука.
Чи я помиляюсь? І тут дійсно обговорюють "дзвін" одеського неадеквата О.Гончаренка?

Яніке 2019-12-11 / 23:02:29
Вже все вкрадено до нього.

Верховинці 2019-12-11 / 22:33:03
Огласіте весь список, хто боровся в ліфті за посаду міжгірської голови, пастухова, лесів, цікаво, чи були серед кандидатів місцеві, і чому не спитали думку жителів району, обіцяли ж призначення робити прозоро,по новому

Гафа з Грабівця 2019-12-11 / 22:12:07
95 квартал вже прийшов у Міжгіря. Вже ми предлагали участвовати в ньому, айбо ще думаю, бо головну роль вже купив вася щурь, а від нього чекати зарплати за свою роботу майскоро рак на кичері свисне.

НОВИНИ: Політика

01:04
/ 2
У відреставрованій єпископській резидеції МГКЄ облаштують єпархіальний музей
16:18
/ 1
Роботу закарпатських парламентарів промоніторять в рамках проекту "Депутат від А до Я"
02:18
/ 14
Угорський шантаж
13:14
/ 5
Підконтрольні Будапешту угорські структури на Закарпатті вже негативно відреагували на компромісний закон про середню освіту
22:25
/ 3
Кулеба: Закон про середню освіту має сприяти налагодженню відносин з Угорщиною
14:18
Закарпатські нардепи звернулись до прем'єра щодо фінансування доріг, протипаводкових заходів, пунктів пропуску та програм розвитку Карпат
17:43
/ 2
На виставці у словацькому Пряшеві кримський Херсонес показали як історичну пам’ятку Росії
13:51
Сесія Тячівської райради достроково припинила повноваження голови райради Івана Фабриція
09:20
Голова Тячівської райради подав заяву про складання повноважень
09:34
/ 7
Мер Ужгорода Андріїв каже, що його заступник Білак звільняється з ініціативи міського голови
03:34
/ 1
Голова Тячівської райради Фабрицій подав у відставку (ДОКУМЕНТ)
11:08
/ 16
Олександр Білак іде з посади заступника міського голови Ужгорода
17:20
/ 33
СБУ у судовому порядку отримала доступ до всіх документів закарпатського фонду "Еган Еде"
10:41
/ 22
Олексій Гетманенко приступив до виконання обов’язків голови Закарпатської ОДА
22:46
/ 18
У Рахові смолоскипною ходою вшанували пам'ять Степана Бандери
02:32
/ 18
Виходець з Закарпаття і соратник Медведчука Шуфрич похизувався світлинами вбитих в Африці рідкісних тварин
14:12
/ 14
Закарпатські депутати вважають неприпустимим об’єднання областей при моделюванні системи адмінтерустрою України
00:36
/ 26
Прокурор Закарпатської області Гаврилюк "скоротив" у Києві свого першого заступника Шимона
13:35
/ 35
Угорське питання: із глухого кута – та в новий рік
14:27
/ 21
Заступник "відставленого" Бондаренка представив у районах голів Перечинської, Великоберезнянської та Мукачівської РДА
13:19
/ 2
На Закарпатті створено Службу, яка займатиметься ремонтом та утриманням доріг місцевого значення
23:31
/ 35
Бондаренко: "Я не знаю, чому мене звільнили"
16:21
/ 49
Зеленський звільнив Бондаренка з посади голови Закарпатської ОДА
05:12
/ 1
В "ОН Клінік Ужгород" "обмежено" здійснять безкоштовну УЗД пенсіонерів
00:47
/ 1
Поліція перевіряє інформацію про підкуп виборців у церкві Страбичова