Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

Про погодження нових голів райадміністрацій повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Керівником Міжгірської РДА погоджено Олега Лесіва

За його словами, серед інших, погоджено й кандидатуру на керівника Міжгірської РДА.

На цю посаду уряд погодив Олега Лесіва.

Олег Лесів – асистент кафедри стоматології післядипломної освіти з курсом терапевтичної та ортопедичної стоматології, модуль – хірургічна стоматологія. Закінчив стоматологічний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Як можна з'ясувати з його декларації, новий керівник райадміністрації до призначення працював лікарем-хірургом-стоматологом в обласній лікарні ім. А. Новака в Ужгороді. 

11 грудня 2019р.

Теги: керівник, очільник, Лесів

Коментарі

Наташі 2019-12-16 / 11:22:22
І Міжгірським похер (

Наташа Г. 2019-12-15 / 18:46:12
Зубник --- навести порядок??? Де у пискови з карієсом??? Це технічна голова - для ліквідації РДА, щоб місцеві не спротивлялися, а чужому - похер....

вася капелан 2019-12-15 / 08:01:22
олег стоматолог їде на Міжгірщину новести порядок, а то васька щурь розікрав весь район всі землі порозпродував

Фейки 2019-12-14 / 10:13:18
Кажуть люди,що цей кандидат фейк,а тут так багато обговорюють,радять

Вуву 2019-12-13 / 15:26:43
Олег.
Нікого не слухай .
Роби свою справу.
Головне щоб не змінились твойі
принципові позиційі і внутрішні
переконання.
А все решта то псячий гавкіт.

ха ха 2019-12-13 / 06:15:30
Пастухов тепер на заробітки пуйде

МММ 2019-12-12 / 19:39:41
це вже днооо- зубник голова РДА.....

Похуїст 2019-12-12 / 18:31:49
Зубарь Щурьови зуби відремонтує, бо мало їх попідламував відкупляючися.

Читач 2019-12-12 / 12:50:47
Нічого не маю проти до особистості цього пана, але який з нього держуправлінець? Скажіть, що спільного у лікаря та керівника держуправління? Люди спеціально навчаються, що працювати у сфері держуправління!!! Де ця людина працювала, що її досвід перетинався з функціями керівника району, будь-якого виробничого (не торгівельного купи-продай) підприємства? Секретарка з РДА знає та вміє більше, ніж цей пан! Прогнозую, що він як і усі його попередники буде займатись землею, дерибаном державних грошей через своїх людей... Тобто все як завжди!

Росада 2019-12-12 / 12:16:53
Щур воняк переживат що потоки віднього заберут,за то що говорив ЗЕ наркоші та поміліону носив відкатів,небуде розкрадати бюджет.Коли говорит дивит людині на кармани,навідстани треба зним говорити.

Jovzsi 2019-12-12 / 09:59:18
RDA je lisnim organom vladi. Treba likviduvati, a ne priznacsiti nevidpovodnih ljudej.Beregivszkij pacan vzse tretjogo prezidenta perezsivaje,dobre pracuje dlya kogosz. Na kerivnyi poszadi treba vibirati a ne priznacsiti ljudej.

народ2 2019-12-12 / 09:55:07
чи мають ті майбутні керівники авторитет, повагу серед житьелів району, якісь заслуги, чи взагалі за них перед призначенням ніколи нічого не чули, що вони існують

народ 2019-12-12 / 09:35:14
в Конституції записано що джерелом влади є народ, скажіть чи питали народ, думку жителів цього району та інших районів перед такими призначеннями керівників районів

Росада 2019-12-12 / 07:27:50
Щур каже що наркошу встійло нараз покладе якщо напотоках небудут його ваф......и.

Коментар 2019-12-12 / 07:10:23
Якщо Лесів змінить прокурора Пилипа, начальника поліції Жабу, то може буде рух, а як не то буде Шекета #2

додам 2019-12-12 / 06:14:44
Гончаренко ще і представник ЛГБТ спільноти

ужгородець 2019-12-12 / 02:24:04

Думаю, що сталася помилка в тексті посту.
Ну, ніяк, по логіці, колишній "риг..анал" з Півночі Одещини, а сьогодні нардеп від Порошенка Олексій Гончаренко не може мати доступу до погоджень уряду по РДА.
Скорше всього, ця інформація від його тезки = голови уряду Олексія Гончарука.
Чи я помиляюсь? І тут дійсно обговорюють "дзвін" одеського неадеквата О.Гончаренка?

Яніке 2019-12-11 / 23:02:29
Вже все вкрадено до нього.

Верховинці 2019-12-11 / 22:33:03
Огласіте весь список, хто боровся в ліфті за посаду міжгірської голови, пастухова, лесів, цікаво, чи були серед кандидатів місцеві, і чому не спитали думку жителів району, обіцяли ж призначення робити прозоро,по новому

Гафа з Грабівця 2019-12-11 / 22:12:07
95 квартал вже прийшов у Міжгіря. Вже ми предлагали участвовати в ньому, айбо ще думаю, бо головну роль вже купив вася щурь, а від нього чекати зарплати за свою роботу майскоро рак на кичері свисне.

НОВИНИ: Політика

01:37
/ 10
В Ужгороді відбулась акція на підтримку Білорусі
02:11
/ 27
Ключові фігуранти стрілянини в Мукачеві – Стойка і Каганець – добровільно з'явилися в правоохоронні органи Закарпаття
17:02
/ 6
Чому угорці в Україні не є корінним народом: причини і пояснення
11:05
На Закарпатті 25 громад обиратимуть депутатів від партій, у двох містах можливі два тури
22:50
На Закарпатті ЦВК утворила 18 територіальних виборчих комісій — ОПОРА
17:56
/ 63
Прокурор Закарпаття подав у відставку або звільнений - джерела
09:14
/ 36
Шинкарюк покидає посаду заступника голови Закарпатської ОДА
00:02
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 11
21:53
/ 12
Виноградівську РДА очолив ставленик першого "кримінального" кнопкодава у ВР В.Поляка Ігор Вантюх
04:11
/ 19
ФОТОФАКТ. Рекламу ОП-ЗЖиста Погорєлова в Ужгороді обмалювали надписами "ПНХ ПУТИН"
01:58
/ 11
Ідею забудови полонини Боржава на Закарпатті просуває підрядник Олімпіади-2014 в російському Сочі
15:06
/ 8
Майданівця та волонтера з Іршавщини затримали у Словаччині на вимогу Росії та можуть екстрадувати до РФ
04:00
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 11
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 32
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
» Всі новини