В Ужгороді відкрили виставку картин Павла Ковача (ФОТО)

Півсотні полотен представив на персональній виставці ужгородський майстер пензля Павло Ковач.

В Ужгороді відкрили виставку картин Павла Ковача (ФОТО)

Відкрили її у виставковій залі Закарпатського музею архітектури та побуту. Привітати колегу по цеху прийшли друзі та рідні, ті, в колі яких формувався світогляд пана Павла.

Владислав ГАБДА, заслужений художник України

Для художника, для справжнього, він малює не для публіки. Він малює, по-перше, для себе, для своїх рідних і своїх друзів. Якщо він їх має, то завжди буде мати віддушину. Ну і коли поїде в Європу, а ми ж ідемо в Європу, то всюди буде бачити таке мистецтво.

Поле діяльності Павла Ковача  надзвичайно широке: живопис, інсталяція, відео-перформанс. І людина, що мислить може в них розгледіти щось своє.

Антон КОВАЧ, художник

Дуже нетипове для нашого краю таке бачення. Тут пахне Сходом, тут є каліграфічні моменти, є знаки, є поєднання різних об’ємів фактур. Тут одним разом не зрозумієш суть, яку вкладував автор, тому треба багато. Я тримаю пальці за автора.

В мистецтві пан Павло уже більше 30 років. За цей час він багато експериментував з техніками, з напрямками, бо вважає, що сама суть митця – це пошук.

Павло КОВАЧ, художник-філософ, експериментатор

Художник – це дуже складна професія. Професія складна в тому розумінні, що ти мусиш дуже багато чого пройти, навчитися технікам різним, розуміння мистецтва, різних напрямків. І це тільки для того, щоб собі задати питання: чому ти цим займаєшся взагалі? Тому, що інколи можна й іншим займатися. Хоча я б не сказав, що займатися мистецтвом мені дуже комфортно.

Художник активний учасник виставкових та мистецьких заходів. Його роботи представлені в усьому світі. Павло Ковач вважає мистецтво однією із найважливіших форм пізнання світу, самопізнання та самовираження, віддаючи перевагу інтуїції перед візуальним сприйняттям.

04 грудня 2019р.

Теги: виставка, картини, Ковач

Коментарі

влад 12.12.2019 / 15:36:35
...безперечно!

культура 06.12.2019 / 12:47:23
Професійно -завжди складно. Генії завжди у пошуку і часто незадоволені,бо це двигун прогресу.Павло Ковач великий практик-це дуже важливо. Успіхів!Антон Ковач теж великий практик,педагог: Здоров'я Вам і УСПІХІВ!Нових робіт і талановитих учнів!

влад 05.12.2019 / 16:49:16
...хотілося би почути від автора інформації враження від виставки, потрактування творів Павла Ковача...

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини