В один із останніх днів відведеного строку виконавчий комітет Ужгородської міської ради подав апеляційну скаргу на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 30.09.2019 року по справі №260/1113/19, яким було визнано протиправним та скасовано рішення виконкому №263 "Про тарифи на міські пасажирські перевезення" від 24.07.2019 (саме згідно нього ціни на проїзд в Ужгороді підвищено до 5 гривень для учнів закладів загальної середньої освіти міста та до 7 гривень для всіх інших пасажирів).
Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив один з позивачів до міськради з приводу високих тарифів на проїзд у міських "маршрутках", лідер націоналістичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.
При цьому він характеризує апеляцію міськради як безнадійну, позбавлену будь-якої аргументації
"В скарзі повторюється мантра про те, що документ про підвищення тарифів на проїзд в місті не є регуляторним актом, а є гешефтом між перевізниками та міськрадою, який містян взагалі не стосується: "Оскаржуване рішення №263 від 24.07.2019 року було прийнято у зв'язку із колективним зверненням перевізників із заявою щодо підвищення тарифу на перевезення пасажирів із наданням економічного обгрунтування, а отже не може бути регуляторним актом, оскільки застосовується щодо визначеного рішенням кола осіб". Згідно шизофазійної логіки міської ради або сто тисяч ужгородців, що користуються громадським транспортом, не є "особами", або рішення про підвищення тарифів стосується виключно перевізників, а всі інші можуть їздити за старими тарифами. При цьому, не дивлячись на вищесказане, юрист міськвиконкому додав до апеляційної скарги доповнення до річного плану діяльності міської ради та виконавчого комітету з підготовки регуляторних актів на 2019 рік, в якому рішенням "Про тарифи на міські пасажирські перевезення" наявне як регуляторний акт", - констатує автор посту.
На його думку, "єдина мета подання вищезгаданої апеляції виконавчим комітетом - відстрочити час вступу в законну силу рішення суду першої інстанції та дозволити перевізникам (деякі з яких мають прямий стосунок до родини Андріївих) й надалі наживатись на ужгородцях".
"Зі свого боку запевняємо: ми змусимо Ужгородську міську раду слідувати закону, навіть якщо для цього нам доведеться подолати всі кола пекла української судової системи", - запевняє Т.Деяк.
Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 30 вересня суд в Ужгороді скасував рішення міськвиконкому про 7-гривневий тариф за проїзд.
Адміністративний позов подали очільник ГО "Карпатська Січ" Тарас Деяк та юрист Юридичної компанії "СНК груп" Володимир Сахарчук.
Мерія мала 30 днів на оскарження.
Читатель 2019-11-08 / 19:32:15
И не знаю, кто шизофреник, но.... Данное решение намного более профессиональное, и грамотное, чем "до того, как". И расписали абсолютно правильно - что, как и почему. А до этого? Было принято решение, поскольку "слишком короткие маршруты и т.д. ". Это профессионализм?
Ну, допустим, будет тариф 5 гривен. А дальше что? Как его собираются поддерживать? Или будут дико тупить и до последнего невышедшего автобуса на маршрут будут трепаться "это дорого"?
Читатель 2019-11-08 / 19:28:09
Я высказывался по этому поводу, и скажу так. Неважно, какие тарифы. Решение должно быть обосновано профессионально. К примеру. Тариф 7 гривен. Что с этого и куда уходит? И выяснилось если бы, что "этого достаточно и даже больше, но необоснованно какая-то часть уходит налево" - это было бы профессиональным аргументом.