Суд в Ужгороді скасував рішення міськвиконкому про 7-гривневий тариф за проїзд (ДОКУМЕНТ) (ФОТО, ВІДЕО)

Мерія має 30 днів на оскарження

Суд в Ужгороді скасував рішення міськвиконкому про 7-гривневий тариф за проїзд (ДОКУМЕНТ) (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 30 вересня, Закарпатський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов очільника ГО "Карпатська Січ" Тараса Деяка та юриста Юридичної компанії "СНК груп" Володимира Сахарчука та визнав протиправним і скасував рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради №263 «Про тарифи на міські пасажирські перевезення», яким було встановлено тарифии на проїзд в маршрутному транспорті у розмірі 5 гривень для школярів та 7 гривень для всіх інших пасажирів.

"Локальне містечко, короткі маршрути, падіння долара та низька якість обслуговування пасажирських потреб - явно не причини для підвищення цін на поїзд. Тарифний грабіж населення стає прямим джерелом сімейного прибутку мера Богдана Андріїва, брат якого Андрій Андріїв має задекларовані доходи від АТ «Ужгородського АТП-12107» - одного із міських перевізників", - прокоментував ситуацію Т.Деяк.

Рішення суду вступить у силу після спливу 30-ти днів на апеляційне оскарження. "Тож в Ужгородської міської ради є два шляхи: визнати свою несправедливість, чи подати безнадійну апеляцію та свідомо тягнути час, аби компанії-перевізники і родина Андріїва й далі оббирали населення та наживались на ужгородських школярах", - заявив Т.Деяк.

30 вересня 2019р.

Теги: тариф, проїзд, Деяк, Карпатська Січ

Коментарі

Світлана 2019-10-01 / 18:01:52
Дякуємо!

Читатель для сорри 2019-09-30 / 22:27:40 2019-10-01 / 13:29:34
А воровать меньше станут? Тариф будет 5, а проблемы останутся. И как при СССР - "кровь из носу, но выполняйте через немогу".

1) Тупо снизить нельзя. Как воровали, так и воруют.
2) Образумятся ли Андреевы, после этого? И не найдетесь.
3) Цена-спрос. Опять будут автобусы переполненные!

А так, 7 гривен, но зато сел и СВОБОДНО ПОЕХАЛ.

Читатель для Оксаны 2019-10-01 / 13:25:04
И вот, опять оно по кругу. )
Но, чему радоваться? Тому, что было плохо, а потом еще хуже будет. В Одессе, очень давно, вообще решили бесплатный гортранспорт сделать.

И чем это закончилось? Доездились так бесплатно, что до сих пор проблем на голову.

Оксана 2019-10-01 / 10:59:47
Приємно вражена такими людьми,як Тарас Деяк та Володимир Сахарчук!Хлопці,ви робите так багато гарних справ,що заслуговуєте великої поваги!МОЛОДЦІ!!!
Щиро бажаю вам удачі і підтримки пасивної(нажаль) закарпатської громадкості!

Елена 2019-10-01 / 10:26:26
В том году тарифы поднимали с 4 до 5 гривен. В этом опять подняли с 5 до 7, а маршрутки как ездили как хотят, так и ездят. иногда по полчаса приходится ждать

Нік 2019-10-01 / 10:22:32
Володимир Козун, так справа якраз в тому, що процедура не була дотримана, а вона передбачає підготовку й опублікування аналізу регуляторного впливу рішення, в якому має наводитись в тому числі й його економічна обгрунтованість і доцільність.

Володимир Козун 2019-10-01 / 09:50:00
Не потрібно вводити людей в оману, що суд скасував рішення через економічну необґрунтованість. На час прийняття рішення виконкомом державна регуляторна служба повідомила, що це рішення не є регуляторним актом. Тому воно і не погоджувалось із цією службою. В цей же час якийсь суд в іншому місті, здається в Дніпрі, постановив, що рішення про підвищення тарифів у громадському транспорті повинно вважатися регуляторним актом. Отже міськвиконкому слід тільки погодити додатково це рішення у регуляторній службі дотримуючись повторно всієї процедури затвердження тарифу. Бюрократичні ігри?

леся 2019-10-01 / 09:30:13
якби ужгородці хотіли, щоб компенснцію пільговикам вилачували більш менш чесно, то банально ВИМАГАЛИ б білети за проїзд.

Генек 2019-10-01 / 09:27:11
апеляційний суд у Львові вирішить інакше

Іштван 2019-10-01 / 08:20:03
Судячи з коментів, тут є люди, які думають, що суди можуть скасовувати щось просто так, без доказів та аргументації."расчеты" якраз мала надавати мерія перед підняттям тарифів. Якби там все було законно - суд би нічого не скасував.

Rem 2019-09-30 / 22:53:27
Місце Андріїва взагалі то - у вязниці.

Владислав 2019-09-30 / 22:40:48
Хлопці молодці , з наркомафією боряться , виграли суд у кормушки мера і це все за один тиждень , вірю в подальші звитяги і висловлюю повну довіру та побажання успіхів в доротьбі за справедливість!)

сорри 2019-09-30 / 22:27:40
Читатєлю
Найбільші ужгородські перевізники - брати Андріїви, мер і депутат облради, вже стільки накачали тих "ресурсів" з міста, що їм і їхнім дітям вже на покоління вперед вистачить. Он з жиру вже ресторан в Австрії відкривають.
Так що мають достатньо, "заробленого" на відкатах, пільговиках і т.д., аби, нарешті, різко підняти якість проїзду, а вже потім вимагати підняття тарифів.
А не навпаки

Читатель 2019-09-30 / 22:09:27
И еще раз скажу. Никакой правоты! Силен тот, кто аргументирует. А не тот, кто "дайте мне". Давалка отвалиться. )))

Пусть эти двое придут в мэрию, и докажут, что они правы:
1) Пусть предоставят расчеты!
2) Пусть распишут, что с тарифа и куда уходит.
3) Пусть разложат по полочкам ОЖИДАНИЯ.

Читатель 2019-09-30 / 22:06:49
И напомню некоторым. Была команда "удержать тариф". И чуть коллапс в городе не случился. Уже забыли???? А я помню. Мораль - если повторится то, что было не так давно, мне этот "низкий тариф" нахрен не нужен. Я лучше заплачу, хоть 10 гривен. Но, лучше 10 и доехать без проблем, чем за 5 гривен иметь черт знает что.

ЗЫ Никуда мэрия не денется. Подаст аппеляцию, где ВСЁ ПРЕДСТАВИТ ТОЧНО. Где всё будет "по полочкам" разложено - что и куда уходит.

Лев 2019-09-30 / 22:05:56
Ось це вже рівень! Всі тільки можуть про це нити в фб... А ці хлопці показали свою правоту реальними діями! Від мене щира подяка Вам і підтримка в майбутньому. Молодці!

Читатель 2019-09-30 / 22:03:08
сорри 2019-09-30 / 21:45:47
Нет сил объяснять.... Просто спрошу - качество с неба упадёт?

Іван 2019-09-30 / 21:47:06
А чего добились? Ничего абсолютно. Как экономили на качестве раньше, так экономят и сейчас. Что, не так?

Вопрос. Ресурсы "для качества" возьмут откуда? С воздуха?

Деяк Тарас 2019-09-30 / 22:02:09
Карпатська Січ продовжує вдалу боротьбу за соціальну справедливість і законність.

Іван 2019-09-30 / 21:47:06
Молодці!
Добийтесь справедливості!
Вдачі Вам!!!

сорри 2019-09-30 / 21:45:47
Читателю, скільки разів піднімали тариф, щоразу аргументуючи його потребою в піднятті якості послуг. Хоча б раз ця якість піднята була?

НОВИНИ: Соціо

18:15
/ 1
Громада Забріді на Великоберезнянщині одностайно проголосувала проти будівництва мініГЕС на Ужі
18:05
/ 6
Медициною області від сьогодні керує Єлизавета Біров
15:37
Про забезпечення якісного та безпечного харчування дітей в закладах освіти області говорили в Ужгороді
15:05
Студенти з усієї України приїхали на Закарпаття для участі у Всеукраїнському форумі
14:24
Закарпаття долучилося до Всеукраїнського дня молитви за сиріт
13:56
12 листопада в Ужгороді – масштабне протипожежне тренування на базі школи №3
12:47
/ 1
Депутати Мукачівської міськради просять уряд та парламент повернути гроші громадам
12:26
В Ужгороді вночі рятували козулю, поранену, ймовірно, внаслідок ДТП
11:44
В Ужгороді за присутності Ірини Фаріон поговорили про "Літературний Майдан Карпатської України"
09:21
/ 1
Чоловік, котрого в Ужгороді збила студентка на Слов`янській набережній, вперше відвідав заняття з реабілітації
00:49
/ 1
Ужгород: Історія парку "Перемоги", або Як врятували "Кірпічку"
16:58
/ 2
Через дощі святкування Дня святого Мартина в Мукачеві перенесли на понеділок (ПРОГРАМА)
13:57
Розвитку громад і промоції карпатської культури присвятили медіасніданок в Ужгороді
10:29
/ 2
Всеукраїнський радіодиктант єдності писали на Закарпатті
05:24
/ 4
Стартував V-й Берегівський фестиваль молодого вина та гусячих страв
05:02
Семеро студентів УжНУ, що хворіли на дифтерію, видужали і виписані з лікарні
03:18
У Мукачеві дітей і дорослих приймали фахівці Національного інституту ім. Амосова
02:43
Закарпатська облрада "позачергово" звернеться до центральної влади щодо бюджету та аеропорту
00:39
Олексій Фазекош: про розвиток підприємництва, реформи у правоохоронній сфері та майбутній Форум у Мукачеві
18:09
/ 12
10 листопада в Забріді, на Великоберезнянщині відбудуться громадські слухання щодо скандального будівництва мініГЕС на Ужі
17:57
/ 1
Чотири нагробні плити, ймовірно – із колишнього єврейського цвинтаря, знайшов житель Чопа
17:25
/ 7
Голова Закарпатської ОДА обговорив із нардепом Петьовкою та керівництвом Тячівщини питання району
16:43
Соціально-економічне становище Закарпатської області за січень-вересень 2019 року
16:41
На Закарпатті онлайн-платежі за газ зросли майже на 40%
16:25
/ 5
Питання протидії незаконній діяльності на кордоні обговорили на робочій зустрічі в Закарпатській ОДА
» Всі новини