Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Судячи з фамільярності, нардеп перебуває в доволі близьких стосунках з людиною, яка представляє в нашому регіоні політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна

Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Особою, якій в ході резонансної і ненормативної переписки по айфону у сесійній залі Верховної Ради народний депутат Валерій Лунченко "звітував" про ситуацію з призначенням на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Серія Гайдая, є не ексочільник Закарпатської облради Володимир Чубірко, а представник інтересів Віктора Медведчука на Закарпатті, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко з Мукачева.

На це вказує більш чіткий скан з відео, відзнятого  журналістом "Голосу народу" Всеволодом Филимоненком у Верховній Раді України у середу, 11 вересня.

Як видно, співрозмовником В.Лунченка є особа, записана в телефоні як "Ваня Чубірко Ватсап".

Судячи з такої фамільярності, нардеп, який позиціонує себе як представника демократичного, проукраїнського і проєвропейського сегменту в парламенті України, перебуває в доволі близьких стосунках з особою, яка представляє на Закарпатті політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна.

І.Чубирко є депутатом Закарпатської обласної ради, де входить до фракції політичної партії "Відродження".

13 вересня 2019р.

Теги: Лунченко, Гайдай, Чубирко

Коментарі

крук 2019-10-06 / 21:04:10
до останнього. калап долу.прямо в десядку.

до останнього 2019-09-13 / 23:02:20
Молодець, гірка правда.

..... 2019-09-13 / 22:39:37
Як можуть на території мукачева і в інших районах функціонувати нелегальні заправки чубірки....шо мусара Рябінчак, Братюк не бачать чи не знають??? Недавно в мукачеві на одній з таких заправок вбили молодого хлопчину і шо??? Рябінчак (бик) так і не вистачило йому клепки в голові покласти крапку на цьому бізнесі, а чому???? Бо сучара колишня убозовська сидить там на зарплаті!!! На зарплаті від медведчука і путіна!!! Нічого може новий начальник гу нп розбереться хто є хто з продажних мусарів закарпаття! А наркота!!! Ряба твої діти пронюхають все бабло яке ти з бариг береш!!! Бог не йде з неба палицею бити!!! Чекай, чекай продажний мусарок

Вуву 2019-09-13 / 17:45:16
Ну як ви знаєте
... Гігієнічні жіночі тампони і чоловічі гандони ... Вони теж одноразового використання.
А чим стефанишин кращий ...
ну ціна була в ньго вища і якість експлуатаційі.
А так гандон як гандон.

До...... 2019-09-13 / 14:21:43
Лунченко даже від нього трубку вже не бере........ да

..... 2019-09-13 / 12:17:49
А чого ромко стефанишин та часто пише лунченку, ось хто покривав підкуп виборців останнім) а тепер ромко вимолює собі якесь місце під сонечком! А лунченко в кращих традиціях пустив ромця в расход......і тепер він нікому непотрібний баласт

Степан Крук -Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:54:35
"Кум президента Росії В.Путіна" - це діагноз! "Кум екс-президента Ющенка" - це стан душі!

Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:21:27
"Кум президента Росії В.Путіна" – вибачте це національність, ідеологія, віра, прізвище або що! Чому, коли пишете Віктор Балога, не добавляете "кум екс-президента, В. Ющенко?

Експерт 2019-09-13 / 11:14:35
Видно що ім‘я Іван відфотошоплене, там Вова ім‘я насправді.
Але то таке....

Паша 2019-09-13 / 11:07:44
Лунченко-Петевка-Горват-Чубирко Вова друзI так при чому тут Мукачивський IВан Чубирко ?

.... 2019-09-13 / 09:44:57
Недочубіроко якого недопосадили за мукачівські вибори!!! Треба то все реанімувати....і спалити всі його леві заправки через які медведчук путінську солярку продає без податків

ВУВУ 2019-09-13 / 09:44:45
Он на іршавщині понамикали повну купу конпель.
Вже сушать.
Скоро тобі в подарок отправлять.

Паша 2019-09-13 / 09:38:06
таке враження що ця фотка фейк .думаю Валера розбереться.

Вуву 2019-09-13 / 07:51:34
От хай тепер авакян і дає вказівку на арешт медведчука.
Аааа. Стоп.
В них жеж депутатська недоторканість до кінця року .
Треба ще чекати до нового року.
А СУКА ПАДЛО КРАВЧУК "УМАЗАВ"
ВСЮ УКРАЙІНУ НА 28 РОКІВ ПОГРАБУНКУ І ДЕРИБАНУ ... НА МІЛЬЯРДИ - МІЛЬЯРДІВ.
З тою депутатською бля недоторканістю ... Одним розчирком пера.

Вася 2019-09-13 / 07:11:11
Завдавайте я у фразу!!! ( проривається дальше) це сволочі рвуться до корита

Вася 2019-09-13 / 07:09:08
Всі вони однакові !!! Вболівають тільки за власні бізнес інтереси!!! А на людей їм всерівно!!! Запам’ятайте Хустяни є хустини там порядних ниє!!!!

питання 2019-09-13 / 06:58:12
коли посадять убивцю Феєра в Міжгірї?

НОВИНИ: Політика

00:42
Викладачі угорського інституту в Берегові, завдяки яким виш отримує акредитацію, постійно проживають в Угорщині чи зовсім не викладають
17:14
/ 15
НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо мера Берегова Бабяка
01:23
/ 21
Депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, відвідуючи окупований Крим, "засвітив" свій угорський паспорт
00:08
/ 12
В Угорщині виник конфлікт через участь закарпатців з подвійним громадянством у тамтешніх виборах
00:34
/ 40
Угорщина почала створення на Закарпатті власної мережі закладів професійної підготовки
16:28
/ 26
22 грудня у 9 ОТГ на Закарпатті пройдуть місцеві вибори
13:47
/ 27
Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко озвучив заяву щодо "формули Штайнмайєра"
17:19
/ 37
Ужгородці вийшли на акцію проти капітуляції
16:58
/ 32
"Відродженці" з Закарпатської облради, ексрегіонали і медведчуківці, хочуть позачерговою сесією підтримати план Зеленського по Донбасу
22:36
/ 19
"Прем’єра" проросійської "Підкарпатської Русі" Гецка заочно засудили до 12 років ув'язнення
12:10
/ 7
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом видачі угорських паспортів на Закарпатті
21:46
/ 8
Гайдай, якого Бондаренко не хотів бачити першим заступником голови Закарпатської ОДА, очолить Кіровоградську ОДА
22:46
/ 12
Ужгородська громада: тест на цивілізованість
13:24
/ 11
Україна-Угорщина: чи сприятиме діалогу ідея створення Притисянської ОТГ?
14:34
/ 3
"Кремлівськорусинські" "друзі" Земана незаконно навідалися в окупований Росією Крим
12:05
/ 20
Україна і жест Земана
17:04
/ 8
Суд призначив експертизу поширюваної на Закарпатті угорськомовної газети "Карпатойо" на предмет сепаратизму
14:47
/ 4
Закарпатські нардепи-"мажоритарники" не голосували за "касові" ускладнення для малого бізнесу, "за" лише "слуги народу"
13:51
/ 3
Хустський райсуд постановив конфіскувати 100 тис грн "допомоги" для "Радикальної партії Ляшка"
01:57
/ 13
Нардеп Лунченко в ВР у айфоні матюкається і читає "Закарпаття онлайн"
00:27
/ 3
МЗС викликало посла Чехії через зустріч Земана з русинами щодо "автономії" Закарпаття
23:33
/ 3
Єврокомісар Орбана: чим загрожує Україні новий керівник політики сусідства ЄС
22:53
/ 5
Кабмін погодив призначення заступників голови Закарпатської ОДА, яких "анонсувало" "Закарпаття онлайн"
02:14
/ 21
Прокремлівські русини обговорили з проросійським президентом Чехії "більшу автономію" українського Закарпаття
16:39
/ 18
Бондаренко свою боротьбу з Гайдаєм продовжив зверненням депутатів облради
» Всі новини