Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Судячи з фамільярності, нардеп перебуває в доволі близьких стосунках з людиною, яка представляє в нашому регіоні політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна

Чубирко, з яким "ненормативно" переписувався в ВР нардеп Лунченко, є соратником Медведчука на Закарпатті

Особою, якій в ході резонансної і ненормативної переписки по айфону у сесійній залі Верховної Ради народний депутат Валерій Лунченко "звітував" про ситуацію з призначенням на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА Серія Гайдая, є не ексочільник Закарпатської облради Володимир Чубірко, а представник інтересів Віктора Медведчука на Закарпатті, член політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Іван Чубирко з Мукачева.

На це вказує більш чіткий скан з відео, відзнятого  журналістом "Голосу народу" Всеволодом Филимоненком у Верховній Раді України у середу, 11 вересня.

Як видно, співрозмовником В.Лунченка є особа, записана в телефоні як "Ваня Чубірко Ватсап".

Судячи з такої фамільярності, нардеп, який позиціонує себе як представника демократичного, проукраїнського і проєвропейського сегменту в парламенті України, перебуває в доволі близьких стосунках з особою, яка представляє на Закарпатті політичні та приватні інтереси кума президента Росії В.Путіна.

І.Чубирко є депутатом Закарпатської обласної ради, де входить до фракції політичної партії "Відродження".

13 вересня 2019р.

Теги: Лунченко, Гайдай, Чубирко

Коментарі

крук 2019-10-06 / 21:04:10
до останнього. калап долу.прямо в десядку.

до останнього 2019-09-13 / 23:02:20
Молодець, гірка правда.

..... 2019-09-13 / 22:39:37
Як можуть на території мукачева і в інших районах функціонувати нелегальні заправки чубірки....шо мусара Рябінчак, Братюк не бачать чи не знають??? Недавно в мукачеві на одній з таких заправок вбили молодого хлопчину і шо??? Рябінчак (бик) так і не вистачило йому клепки в голові покласти крапку на цьому бізнесі, а чому???? Бо сучара колишня убозовська сидить там на зарплаті!!! На зарплаті від медведчука і путіна!!! Нічого може новий начальник гу нп розбереться хто є хто з продажних мусарів закарпаття! А наркота!!! Ряба твої діти пронюхають все бабло яке ти з бариг береш!!! Бог не йде з неба палицею бити!!! Чекай, чекай продажний мусарок

Вуву 2019-09-13 / 17:45:16
Ну як ви знаєте
... Гігієнічні жіночі тампони і чоловічі гандони ... Вони теж одноразового використання.
А чим стефанишин кращий ...
ну ціна була в ньго вища і якість експлуатаційі.
А так гандон як гандон.

До...... 2019-09-13 / 14:21:43
Лунченко даже від нього трубку вже не бере........ да

..... 2019-09-13 / 12:17:49
А чого ромко стефанишин та часто пише лунченку, ось хто покривав підкуп виборців останнім) а тепер ромко вимолює собі якесь місце під сонечком! А лунченко в кращих традиціях пустив ромця в расход......і тепер він нікому непотрібний баласт

Степан Крук -Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:54:35
"Кум президента Росії В.Путіна" - це діагноз! "Кум екс-президента Ющенка" - це стан душі!

Magyar-Hun 2019-09-13 / 11:21:27
"Кум президента Росії В.Путіна" – вибачте це національність, ідеологія, віра, прізвище або що! Чому, коли пишете Віктор Балога, не добавляете "кум екс-президента, В. Ющенко?

Експерт 2019-09-13 / 11:14:35
Видно що ім‘я Іван відфотошоплене, там Вова ім‘я насправді.
Але то таке....

Паша 2019-09-13 / 11:07:44
Лунченко-Петевка-Горват-Чубирко Вова друзI так при чому тут Мукачивський IВан Чубирко ?

.... 2019-09-13 / 09:44:57
Недочубіроко якого недопосадили за мукачівські вибори!!! Треба то все реанімувати....і спалити всі його леві заправки через які медведчук путінську солярку продає без податків

ВУВУ 2019-09-13 / 09:44:45
Он на іршавщині понамикали повну купу конпель.
Вже сушать.
Скоро тобі в подарок отправлять.

Паша 2019-09-13 / 09:38:06
таке враження що ця фотка фейк .думаю Валера розбереться.

Вуву 2019-09-13 / 07:51:34
От хай тепер авакян і дає вказівку на арешт медведчука.
Аааа. Стоп.
В них жеж депутатська недоторканість до кінця року .
Треба ще чекати до нового року.
А СУКА ПАДЛО КРАВЧУК "УМАЗАВ"
ВСЮ УКРАЙІНУ НА 28 РОКІВ ПОГРАБУНКУ І ДЕРИБАНУ ... НА МІЛЬЯРДИ - МІЛЬЯРДІВ.
З тою депутатською бля недоторканістю ... Одним розчирком пера.

Вася 2019-09-13 / 07:11:11
Завдавайте я у фразу!!! ( проривається дальше) це сволочі рвуться до корита

Вася 2019-09-13 / 07:09:08
Всі вони однакові !!! Вболівають тільки за власні бізнес інтереси!!! А на людей їм всерівно!!! Запам’ятайте Хустяни є хустини там порядних ниє!!!!

питання 2019-09-13 / 06:58:12
коли посадять убивцю Феєра в Міжгірї?

НОВИНИ: Політика

19:33
/ 13
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 28
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 6
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 6
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4
Скарга закарпатської адвокатки Бухтоярової в КСУ поставила під загрозу декларування статків чиновниками – НАЗК
21:24
/ 9
Жителі "вибухової" Керецьківської громади проігнорували звіт свого корупційного голови від ОПЗЖ Мушки
16:25
/ 11
Кабмін погодив призначення Сергія Гайдая головою Мукачівської РДА
22:16
/ 31
В Ужгороді "слуги" "протиснули" призначення керівником комунального парку "ріднозакарпатського" "опоблоківця" Молнара
15:21
/ 5
"Ужгородець" Шуфрич отримав нову підозру – за фінансування Росгвардії у Криму
16:11
/ 1
У Мукачеві водій Audi смертельно травмував чоловіка, що переходив дорогу у невстановленому місці
19:30
/ 12
угорщина хоче, щоб угорцям Закарпаття "повернули" те, завдяки чому вони перестали говорити українською та відчувати себе громадянами України