Суд в Ужгороді відмовив Токарю в перерахунку голосів на "мукачівському" окрузі (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпатський окружний адміністративний суд, що розглянув справу "Балоги-Токаря", відмовив останньому в перерахунку голосів на 6 "проблемних" дільницях на виборчому окрузі №69 з центром у Мукачеві

Суд в Ужгороді відмовив Токарю в перерахунку голосів на "мукачівському" окрузі (ФОТО, ВІДЕО)

"Суд відмовив в позові Едгару Токарю до ОВК №69 щодо скасування її постанови про підсумки голосування і зобов'язання провести повторний перерахунок на округу №69", - повідомив Закарпаття онлайн громадський правозахисник Віталій Грегор.

Позов Едгара Токара до ОВК не погоджений по жодному з пунктів.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнрозглядав позов кандидата в нардепи від "Слуги народу" Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 адмінсуд в складі суддів Луцович, Гебеш та Плеханова.

Сторона позивача наголошувала на ймовірних порушеннях виборчого законодавства на позачергових виборах до Верховної Ради України. Зокрема, йшлося про можливі порушення на ДВК в с.Суха на Іршавщині, в Мукачеві на дільницях в центральній райлікарні та дитсадку 9, циганському таборі і в с. Завидово.

Раніше ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде.

А суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК.

04 серпня 2019р.

Теги: перерахунок, Токар, Балога

Коментарі

щурь вася 2019-08-09 / 17:10:38
Токарю Едгарду терпіння і наполегливої боротьби з Задидівським кланом бариг Балог, і з продажніми суддями які за гроші бариг виносять потрібні рішення Балогам, бачиш Едгарде в яку ти команду ЗЕ вліз ні один ЗЕ депутат незаступився за тебе, а всі тебе покинули і поїхали пити мінеральну воду і бухати обмивати свої зедупівські мандати, подумай чи тобі по дорозі з цими зедупівськими депутатами які даже нехочуть виступати в твій захист з цим депутатом Закарпатським зелабою ті іншими зелупами депутатами ?!

Виборець 2019-08-07 / 08:20:32
Только тогда, когда все перед судом и законом будут равны все, можно будет говорить о справедливости решения суда, но в Украине ожидать этого момента, видимо еще не скоро придется : продажные служители Фемиды никак не могут понять, что народ Украины устал от их судебного произвола, когда в споре олигарха с простолюдином, они постоянно безосновательно отдают преимущество толстосуму.
Такое кривосудие является убедительным доказательством того, что имело место разрешение спора в пользу не того, кто победил своего оппонента , предоставленными суду доказательствами и законом, а тот - кто купил правду в суда!
В данном случае, несмотря на то, что даже не юристу, а обыденному избирателю понятно, что явно незаконным решением ОИК об отказе в перерасчете результатов голосования на проблемных избирательных участках отказано приятием ею незаконного решения, так как при количестве всех членов ней 13, 6 членов проголосовали "за", 6 - "против", а председатель вопреки требования закона "воздержался" от голосования, тем не менее, суд посчитал действия комиссии правомерными, а ее, явно незаконное решение - законным !

Byby 2019-08-07 / 00:32:59
НЕМА НОВИН ...
ШО СТАЛОСЬ ?
Ця остання інфа за 4 число а сьогодні вже 7 !!!
:-[

Вуву 2019-08-06 / 07:38:37
Судилище з продажними закарпатськими суддями "іскаріотськими" ...
Це ще не найвища інстанція.
Це ще не кінець.
Ps.
Баблога в соцмережі мовчить ... бо тепер ця "плєсєнь" зрозуміла чим все це смердить і які можуть бути наслідки.
А наслідки можуть бути реально погані .

щурь вася 2019-08-05 / 21:40:33
а ця команда ЗЕ чому незахищають свого колегу, там всі боягузи бояться виступити проти продажніх суддів і завидівського клану всі повтікали в трускавець фестивалити ідіоти !, от яких ми депутатів вибрали, що вони боягузи всі , а ми хочемо щоб ці боягузи у ВР приймали якесь рішення до влади прийшли ЗЕдебіли

Вуву 2019-08-05 / 19:32:54
От і вся справедливість і неупередженість наших судів і суддів .
Зрештою народ і так про це знає.
Здавалось би ... Яка проблема ?
Взяти і приняти рішення і перерахувати.
Цеж так просто.
Ааааа нєт. Зовсім не просто.
Бо коли комусь заплатили а когось купили ... То шоб все це гімно не вилізло на поверхню в ЗМІ ...
Всі заняли кругову поруку .
Бо ще чого то можеб хтось і загримів би в тюрягу. (Той самтй баблога).
А так все "замастили і зацементували"
І наступним разом члени ОВК ... Знову повилазять щоб в такий спосіб "підзаробити".

А чомуб і НІ !
Якщо суд за це не карає ... але стимулює до цього. !$

njksr 2019-08-05 / 13:22:14
москалю пофіг!

Степан Крук 2019-08-05 / 11:36:54
Маю великі побоювання, що буде лихо! І є на то підстави, зокрема, сьогодні сайт "Миротворець" опублікував факти того, що виборча компанія ЗЕ фінансувалася терористами. Маю довіру до цього сайту, хоч інколи його критикую. Тому не вірю, що ЗЕ працює на благо України та українців. До вашої уваги, шановні, цей матеріал
https://forpost.media/novosti/u-mirotvorci-opublikuvali-pidtverdzhennja-finansuvannja-kampanii-zelenskogo-teroristami.html?fbclid=IwAR10r0MQY_UiWU3ZuT8QgNOyLk3yjAfdxfVCslzrUo-a4xfR-JD33AuAZGc

до -степан крук 2019-08-05 / 10:23:02
Подивимся ще!Як воно буде..пане Крук-Не кажіть гоп-поки не перескочите..А може і поміняється -не НА ШИЛО-і шось помалі,но буде мінятися..

Степан Крук -спостерігачу 2019-08-05 / 09:06:30
Поміняють шило на мило!

спостерігач 2019-08-05 / 08:54:54
Нічого, ще само інтересне спереді! Поміняють генерального прокурора, кваліфікаціну комісію судів і майже прийдеться цим "закарпатським судям", як суддя Чаус просити притулку,а членам комісії с. Суха і не тільки а так по цілому округу 69 сушити сухарі!!!!!

Степан Крук -сорри 2019-08-05 / 08:39:16
Абсолютно вірно! Якщо б вів себе, як можоритарщик та не підлизувався до юзіків - мав би абсолютну і безапеляційну перемогу. В парламенті бачу його в опозиції до "зелених", але й тут проблема: Балога ситуаційний "опозиціонер" (коли йому вигідно). В основному в парламенті приймає функцію стороннього спостерігача. Якщо втреться до юзіків в коаліцію, то понесе пряму відповідальність за всю ту анархію, котра на нас чекає.

щурь вася 2019-08-05 / 06:14:24
молодець ТОкарь добивай до кінця завидівського баригу, досить Балогам грабити Закарпаття !!

сорри 2019-08-04 / 22:56:15
Капець якийсь! Балога зараз титанічними ресурсами - фізичними і фінансовими - бореться з зеленим злом, яке сам, по суті, і породив.

шонi 2019-08-04 / 22:44:06
Суддi можуть вже вiдпочивати на Мальдiвах....

Богдан 2019-08-04 / 21:34:38
Цікаво,а закого в цій справі Москаль?))

толік 2019-08-04 / 21:21:34
гггггг!
слава балозі!
зелупєнь заспокоїться чи піде в суд оон , в ггагу?

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая