Суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК

Шостий окружний апеляційний суд в місті Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря.

Суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК

Про це щойно в процесі засідання Закарпатського окружного адміністративного суду в Ужгороді у новій виборчій справі "Токар-Балога" повідомив юрист ОВК №69, інформує з приміщення суду в Ужгороді громадський правозахисник Віталій Грегор.

Йдеться про позов в Шостий окружний апеляційний суд на постанову ЦВК, якою було скасовано постанову окружного виборчкому 69-го округу про проведення перерахунку голосів на всіх дільницях цього округу".

Рішення київського суду наразі не набуло законної сили через оскарження його Токарем в апеляційному порядку.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Едгар Токар за оголошеними результатами виборів програв Віктору Балозі 798 голосів.

03 серпня 2019р.

Теги: ЦВК, перерахунок, Балога, Токар

Коментарі

Злень 2019-08-31 / 08:40:42
Токар Ілля ,пітьовка Васько ,токар сергій ,дядя кандидата Едгара вгатили більше двох мільйонів доларів проти Балога, а цій шушері суди не справедливі.)
Аферисти і злодії на виборах від зе були

До нджкср 2019-08-05 / 00:06:49
Хочете мати справедливість ... Сприймаючи несправедливість ...
Як мідний тазік з продавленим дном.
Ну так хай і буде.
Вуву для таких як ти погоди не зробить і світоглягд не змінить.
Та і резону в тому ніякого нема.


njksr 2019-08-04 / 20:01:48
якийсь хворобливий маніяк цей вуву((( а істерична зелень не може заспокоїтися, як і його мерзенний пахан зє((( ходить , бігає, якусь х.. в фейсбук викладує... і так вже скоро пів-року баламутить країну. КОЛИ ВЖЕ ХОЧ ЩОСЬ РОБИТИ БУДЕТЕ??? мерзотна зелень(((

Марійі 2019-08-04 / 17:18:05
Здається ... Треба хреститись дорогенька.
Хреститись.

Марiя 2019-08-04 / 10:20:21
До ВУВУ - здаеться ,що ви спите в iнтернетI. Та мрiете як стати Балогой .

Вуву 2019-08-04 / 09:09:00
А президент зЄ ... Знає що робиться по 69 виборчому округу.
Йому хоч про це доповідають ...
Про ці "фантастичні" судові рішення ?

Вуву 2019-08-04 / 08:55:57
Можна собі тільки уявити які суми грошей обертаються у самій ВР.
Якщо (а я в цьому не сумніваюсь) ...
баблога викинув стільки лаве щоб всіх підкупити.
Вочевидь овчинка коштує вичинки.
Бо баблога просто так грошима розкидатись не буде.
А рішення кийівського судилища ...
ЦЕ ПАЗОР НА ВСЮ КРАЙІНУ.

Вуву 2019-08-04 / 08:48:37
Ось вона КОРУПЦІЯ В УСІЙ СВОЙІЙ КРАСІ !
Виявили порушення ... ВИЯВИЛИ.
З прдажним "гаврилом" все ясно.
Той за гроші і свою маму ....
Але коли суд в києві приймає таке рішення .
НУ ЗНАЄТЕ ... ТУТ ВЖЕ НЕМА НІЯКОГО СУМНІВУ В КРУГОВОМУ ПОКРИВАННІ ЗА ВЕЛИКЕ БАБЛО І ВЗАГАЛІ .....
ОСЬ ВОНА ВАЛЬЦМАНІВСЬКА ЗЛОДІЙСЬКА СУДОВА РЕФОРМА.

PS.
ТО НА ЩО МАЮТЬ РОЗРАХОВУВАТИ ПРОСТІ ГРОМАДЯНИ ... НА ЯКУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ СУДДІВСЬКИХ РІШЕНЬ.
ОТ І РОБЛЯТЬ МОЛОДІ І ТАЛАНОВИТІ З УКРАЙІНИ НОГИ.
І ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ !!!

щурь вася 2019-08-04 / 07:20:09
гроші цього бариги Балоги роблять чудеса, коли посадять цих всіх продажніх суддів ???

Виктор 2019-08-03 / 18:45:55
от неугомонный " слуга. " Голосовали не за тебя, а против всех . Этим господином "слугой" оказался Х фактор .

НОВИНИ: Політика

05:57
/ 7
Бондаренко офіційно представив нового голову Ужгородської РДА
15:47
/ 22
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 3
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 7
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 17
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
18:52
/ 94
Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ
02:52
/ 5
Заступником голови партії "Соціалісти" на позачерговому з’їзді обрано закарпатця
16:13
/ 13
Посол Угорщини Іштван Ійдярто: Ми будемо блокувати Раду Україна-НАТО і далі
17:11
/ 20
Новим головою Тячівської РДА стане Тимур Аверін
11:56
/ 1
У середу відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в Ужгороді
00:19
/ 22
Ракоці на коні хочуть відкрити в Берегові 17 грудня, але Мінкульт ще не погодив
00:07
/ 5
Лідери первинних осередків КМКС поскаржились Зеленському на "утиски" та "нападки"
23:31
/ 2
МЗС засудило заклики Угорської постійної ради до автономії угорських спільнот Карпатського регіону
23:20
/ 1
Найбільшими "прогульниками" у Чопській міськраді виявились 2 депутати ТУКЗ-КМКС з бази "Миротворця"
00:57
/ 5
Вбивство Ярослава Галана: знайомий почерк?
» Всі новини