Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Центральна виборча комісія скасувала перерахунок голосів на 69-му окрузі з центром в Мукачеві, де переміг Віктор Балога, але кандидат в депутати подав до суду на це рішення

Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Про це сьогодні на брифінгу заявила глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

"Буквально кілька хвилин тому мені стало відомо, що один з кандидатів подав позов в Шостий окружний апеляційний суд на постанову ЦВК, якою було скасовано постанову окружного виборчкому 69-го округу про проведення перерахунку голосів на всіх дільницях цього округу", - повідомила вона.

Прізвище кандидата, що оскаржив постанову ЦВК у суді, не називається, однак з великою долею ймовірності можна припустити, що йдеться про Едгара Токаря, який за оголошеними результатами виборів програв Віктору Балозі 798 голосів.

02 серпня 2019р.

Теги: Балога, Токар, перерахунок

Коментарі

Вуву 2019-08-04 / 09:12:51
Моя думка ...
Що таких жінок треба скидувати зі скелі в урвища.
Йім не місце в чесному суспільстві.
Вони підривають морльні чесноти.

Вуву 2019-08-04 / 08:35:28
Якщо перерахували бюлетні тільки на 4
Дільницях виборчих комісій і виявили різницю ...
... То це вже є привід для того щоб зробити ретельний перерахунок всіх бюлетнів по 69 окрузі .
Більше того ... Треба сприяти тому щоб виявити всі порушення ...
А НЕ ПРИХОВУВАТИ ЙІХ.
КОЛИ ВИЯВИЛИСЬ БЮЛЕТНІ ТИХ ХТО В ЦЕЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ І НЕ ПРИЙМАВ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ.
А ЦЯ "сучара" взяла і відмінила перерахунок. От бл&д*.
ЯКІ ЩЕ СУМНІВИ МОЖУТЬ БУТИ В ЧЕСНИХ І НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ???

рокки 2019-08-03 / 18:21:48
то замовив Гаврилюк , як помсту прощальну)

Дорну 2019-08-03 / 17:12:28
Не построів і прямої будет..
А твій барига балога за тридцять років ограбили в всьо Закарпаття знищив виробництва, заводи фабрики ! всьо перетворив у торговицю неодного виробництва не построів, все віддав вкрав державноє, збагчуався за счот конкурентів к яких тупо одбирав майно і бізнес, здоров'я і життя
Громади а дальше його отприски синок грабує в тандемі із вітцьом старим балогом

Дорн 2019-08-03 / 14:41:17
Хто такий Едгар ? ПсячоI будки не зробив а в парламент.лiже ? Голос з народу .Стрибок у стратосферу .

Петро 2019-08-03 / 13:44:19
Зарано робити винуватим у всьому В.Балогу,який багато позитивного зробив для краян.

щурь вася 2019-08-03 / 12:12:22
баризі Мукачівському Балозі вже давно пора було сплести лапті, а його барву націоналізувати недопомагають баризі і його гроші молодець Токарь іще накопай баригу

беня 2019-08-03 / 09:39:19
то прокурор Гаврилюк мутить під балогу, що довести Зе свою відданясть. Він так само Москалю служив.

Вуву 2019-08-03 / 06:28:23
За такі ІДІОТСЬКІ постанови ЦВК тільки так і треба робити .
Подавати в суд.
І на тебе танюха заодно так само ... як ту яка блокує ...
... зловживаючи свойім службовим становищем ... Визначенню правдивого переможця .
Бо хоч довести що баблога тобі заплатив майже не реально.
Своє реноме ти підісрала конкретно.
Так що по всьому цьому ...
ЙДИ У ВІДСТАВКУ.
САМА НЕ ПІДЕШ ... ТЕБЕ ПІДУТЬ.

Вуву 2019-08-03 / 06:21:10
Молодець правильно зробив.
В цієйі монтелепи по виразу видно як вона оскаженіла.
Бо в разі чого то ще й сама під суд може піде.
Бо хто знає ... чи йійі саму не підкупив баблога ... що в ЦВК (при йійі очільництві)
було принйняте таке "потрібне" комусь рішення про скасування перерахунку виборчих голосів по 69 окрузі.
По очах видно зла як сука.

НОВИНИ: Політика

23:09
/ 4
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 6
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 6
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 3
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 65
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 18
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)