Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Центральна виборча комісія скасувала перерахунок голосів на 69-му окрузі з центром в Мукачеві, де переміг Віктор Балога, але кандидат в депутати подав до суду на це рішення

Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Про це сьогодні на брифінгу заявила глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

"Буквально кілька хвилин тому мені стало відомо, що один з кандидатів подав позов в Шостий окружний апеляційний суд на постанову ЦВК, якою було скасовано постанову окружного виборчкому 69-го округу про проведення перерахунку голосів на всіх дільницях цього округу", - повідомила вона.

Прізвище кандидата, що оскаржив постанову ЦВК у суді, не називається, однак з великою долею ймовірності можна припустити, що йдеться про Едгара Токаря, який за оголошеними результатами виборів програв Віктору Балозі 798 голосів.

02 серпня 2019р.

Теги: Балога, Токар, перерахунок

Коментарі

Вуву 2019-08-04 / 09:12:51
Моя думка ...
Що таких жінок треба скидувати зі скелі в урвища.
Йім не місце в чесному суспільстві.
Вони підривають морльні чесноти.

Вуву 2019-08-04 / 08:35:28
Якщо перерахували бюлетні тільки на 4
Дільницях виборчих комісій і виявили різницю ...
... То це вже є привід для того щоб зробити ретельний перерахунок всіх бюлетнів по 69 окрузі .
Більше того ... Треба сприяти тому щоб виявити всі порушення ...
А НЕ ПРИХОВУВАТИ ЙІХ.
КОЛИ ВИЯВИЛИСЬ БЮЛЕТНІ ТИХ ХТО В ЦЕЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ І НЕ ПРИЙМАВ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ.
А ЦЯ "сучара" взяла і відмінила перерахунок. От бл&д*.
ЯКІ ЩЕ СУМНІВИ МОЖУТЬ БУТИ В ЧЕСНИХ І НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ???

рокки 2019-08-03 / 18:21:48
то замовив Гаврилюк , як помсту прощальну)

Дорну 2019-08-03 / 17:12:28
Не построів і прямої будет..
А твій барига балога за тридцять років ограбили в всьо Закарпаття знищив виробництва, заводи фабрики ! всьо перетворив у торговицю неодного виробництва не построів, все віддав вкрав державноє, збагчуався за счот конкурентів к яких тупо одбирав майно і бізнес, здоров'я і життя
Громади а дальше його отприски синок грабує в тандемі із вітцьом старим балогом

Дорн 2019-08-03 / 14:41:17
Хто такий Едгар ? ПсячоI будки не зробив а в парламент.лiже ? Голос з народу .Стрибок у стратосферу .

Петро 2019-08-03 / 13:44:19
Зарано робити винуватим у всьому В.Балогу,який багато позитивного зробив для краян.

щурь вася 2019-08-03 / 12:12:22
баризі Мукачівському Балозі вже давно пора було сплести лапті, а його барву націоналізувати недопомагають баризі і його гроші молодець Токарь іще накопай баригу

беня 2019-08-03 / 09:39:19
то прокурор Гаврилюк мутить під балогу, що довести Зе свою відданясть. Він так само Москалю служив.

Вуву 2019-08-03 / 06:28:23
За такі ІДІОТСЬКІ постанови ЦВК тільки так і треба робити .
Подавати в суд.
І на тебе танюха заодно так само ... як ту яка блокує ...
... зловживаючи свойім службовим становищем ... Визначенню правдивого переможця .
Бо хоч довести що баблога тобі заплатив майже не реально.
Своє реноме ти підісрала конкретно.
Так що по всьому цьому ...
ЙДИ У ВІДСТАВКУ.
САМА НЕ ПІДЕШ ... ТЕБЕ ПІДУТЬ.

Вуву 2019-08-03 / 06:21:10
Молодець правильно зробив.
В цієйі монтелепи по виразу видно як вона оскаженіла.
Бо в разі чого то ще й сама під суд може піде.
Бо хто знає ... чи йійі саму не підкупив баблога ... що в ЦВК (при йійі очільництві)
було принйняте таке "потрібне" комусь рішення про скасування перерахунку виборчих голосів по 69 окрузі.
По очах видно зла як сука.

НОВИНИ: Політика

11:22
У приужгородській Сторожниці біля словацького кордону виявили квадрокоптер та сигарети
10:54
/ 7
З Днем Незалежності України!
17:17
/ 16
Аваков офіційно звільнив начальника поліції Закарпаття Стефанишина
18:06
/ 43
У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка
21:02
/ 33
Уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА, а на посаду заступника подано Травіну
00:41
/ 1
Газокомпресорну станцію "Хуст" модернізували для роботи в реверсному режимі в умовах "нульового транзиту"
17:28
/ 7
Парадокси виборів на Закарпатті
20:57
/ 17
Суд в Ужгороді відмовив Токарю в перерахунку голосів на "мукачівському" окрузі
11:10
/ 11
Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері
18:26
/ 9
Суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК
17:10
/ 4
ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде
15:08
/ 3
Кандидат у нардепи від "Слуги народу" домагається у суді скасування результатів по проблемних дільницях "мукачівському" округу
16:16
/ 26
Угорські паспорти мають до 300 тисяч жителів Закарпаття – військова прокуратура
02:28
/ 32
КМКСівський куратор національностей звільняється з ОДА, а ректорка угорського інституту скаржиться на перевірки щодо фінансування з Будапешта
23:09
/ 4
Суд скасував рішення Ужгородської міськради, яким скасували посаду першого заступника мера Іштвана Цапа (ДОКУМЕНТ)
13:04
/ 3
ОПОРА підрахувала, хто і скільки із кандидатів-переможців Закарпаття витратили на виборчу кампанію
01:47
/ 30
Прокуратура Закарпаття також комплексно обслуговується у російському "Альфа-Банку" (ДОКУМЕНТ)
19:23
/ 23
"Соломонове рішення": У "справі Балоги-Токаря" суд в Ужгороді зобов'язав ОВК №69 розглянути заяву останнього
13:41
/ 11
У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення
09:39
В Ужгороді суд повернувся до розгляду справи "Токар-Балога"
01:33
/ 2
У Сваляві призупинено роботу ресторану, через який отруїлися 7 членів ОВК №70
00:09
/ 1
Суд в Ужгороді у справі "Балога-Токар" оголосив перерву до ранку
16:52
Закарпатська ОВК №70 не видала спостерігачу копію протоколу про підрахунок голосів на окрузі