Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Центральна виборча комісія скасувала перерахунок голосів на 69-му окрузі з центром в Мукачеві, де переміг Віктор Балога, але кандидат в депутати подав до суду на це рішення

Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді

Про це сьогодні на брифінгу заявила глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

"Буквально кілька хвилин тому мені стало відомо, що один з кандидатів подав позов в Шостий окружний апеляційний суд на постанову ЦВК, якою було скасовано постанову окружного виборчкому 69-го округу про проведення перерахунку голосів на всіх дільницях цього округу", - повідомила вона.

Прізвище кандидата, що оскаржив постанову ЦВК у суді, не називається, однак з великою долею ймовірності можна припустити, що йдеться про Едгара Токаря, який за оголошеними результатами виборів програв Віктору Балозі 798 голосів.

02 серпня 2019р.

Теги: Балога, Токар, перерахунок

Коментарі

Вуву 2019-08-04 / 09:12:51
Моя думка ...
Що таких жінок треба скидувати зі скелі в урвища.
Йім не місце в чесному суспільстві.
Вони підривають морльні чесноти.

Вуву 2019-08-04 / 08:35:28
Якщо перерахували бюлетні тільки на 4
Дільницях виборчих комісій і виявили різницю ...
... То це вже є привід для того щоб зробити ретельний перерахунок всіх бюлетнів по 69 окрузі .
Більше того ... Треба сприяти тому щоб виявити всі порушення ...
А НЕ ПРИХОВУВАТИ ЙІХ.
КОЛИ ВИЯВИЛИСЬ БЮЛЕТНІ ТИХ ХТО В ЦЕЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ І НЕ ПРИЙМАВ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ.
А ЦЯ "сучара" взяла і відмінила перерахунок. От бл&д*.
ЯКІ ЩЕ СУМНІВИ МОЖУТЬ БУТИ В ЧЕСНИХ І НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ???

рокки 2019-08-03 / 18:21:48
то замовив Гаврилюк , як помсту прощальну)

Дорну 2019-08-03 / 17:12:28
Не построів і прямої будет..
А твій барига балога за тридцять років ограбили в всьо Закарпаття знищив виробництва, заводи фабрики ! всьо перетворив у торговицю неодного виробництва не построів, все віддав вкрав державноє, збагчуався за счот конкурентів к яких тупо одбирав майно і бізнес, здоров'я і життя
Громади а дальше його отприски синок грабує в тандемі із вітцьом старим балогом

Дорн 2019-08-03 / 14:41:17
Хто такий Едгар ? ПсячоI будки не зробив а в парламент.лiже ? Голос з народу .Стрибок у стратосферу .

Петро 2019-08-03 / 13:44:19
Зарано робити винуватим у всьому В.Балогу,який багато позитивного зробив для краян.

щурь вася 2019-08-03 / 12:12:22
баризі Мукачівському Балозі вже давно пора було сплести лапті, а його барву націоналізувати недопомагають баризі і його гроші молодець Токарь іще накопай баригу

беня 2019-08-03 / 09:39:19
то прокурор Гаврилюк мутить під балогу, що довести Зе свою відданясть. Він так само Москалю служив.

Вуву 2019-08-03 / 06:28:23
За такі ІДІОТСЬКІ постанови ЦВК тільки так і треба робити .
Подавати в суд.
І на тебе танюха заодно так само ... як ту яка блокує ...
... зловживаючи свойім службовим становищем ... Визначенню правдивого переможця .
Бо хоч довести що баблога тобі заплатив майже не реально.
Своє реноме ти підісрала конкретно.
Так що по всьому цьому ...
ЙДИ У ВІДСТАВКУ.
САМА НЕ ПІДЕШ ... ТЕБЕ ПІДУТЬ.

Вуву 2019-08-03 / 06:21:10
Молодець правильно зробив.
В цієйі монтелепи по виразу видно як вона оскаженіла.
Бо в разі чого то ще й сама під суд може піде.
Бо хто знає ... чи йійі саму не підкупив баблога ... що в ЦВК (при йійі очільництві)
було принйняте таке "потрібне" комусь рішення про скасування перерахунку виборчих голосів по 69 окрузі.
По очах видно зла як сука.

НОВИНИ: Політика

09:15
51 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та одна людина померла
04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 10
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті