Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері

Закарпатський окружний адміністративний суд, що розглядає справу "Балоги-Токаря" в контексті вимоги останнього щодо перерахунку голосів на 6 "проблемних" дільницях на виборчому окрузі №69 з центром у Мукачеві, вчора ввечері пішов в нараду кімнату.

Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Оголошення рішення у справі призначенона сьогодні, неділю, 4 серпня, о 19:00.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, розглядає позов кандидата в нардепи від "Слуги народу" Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 адмінсуд в складі суддів Луцович, Гебеш та Плеханова. 

Раніше ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде.

А суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК.

04 серпня 2019р.

Теги: Балога, Токар, перерахунок

Коментарі

щурь вася 2019-08-04 / 20:56:42
гутбай бариго Завидівський твоя песенка спета ! Токарь Едгард сплів тобі лапті, іди складовщику туди звідкись і прийшов ти все Закарпаття обікрав!

njksr 2019-08-04 / 19:56:09
зелена істеричка ніяк не заспокоїться(((

Вуву 2019-08-04 / 17:29:58
Зовсім недавно крук писав ...
... Що сам секс це нішо а от сам процес ....
Ну так от.
Якщо для більшості все рівно хто виграє по 69.
То сам процес повинен бути пріоритетним і перераховані голоси.
ЧОМУ ?
Для того щоб на наступні вибори такого не повтироль нігде.
Щоб всі наперед знали ... Що всяеі технічні маніпуляційі з бюлетнями і вкидування пачками і тді тп. .....
Тільки збільшують (кримінальну) відповідальність перед законом .
І ніяких шансів обдурити(ювати) шансів нема.

І ЦЕ Є ТА СИТУАЦІЯ КОЛИ СУД ПОВИНЕН ПРИНЯТИ ПРИНЦИПОВЕ І СПРАВЕДЛИВЕ РІШЕННЯ.
ЩОБ ТАКІ ВИБОРЧІ "ВИКРУТАСИ" І ШАХРАЙСТВО ... НЕ ПОВТОРЮВАЛИСЬ НІКОЛИ.

А ЧЛЕНІВ ЦЬОГО ОВК НАКАЗАТИ ВСІХ ДО ОДНОГО.
БО ЦЕ ЗАВДЯКИ ЙІМ СТАЛОСЬ ТЕ ЩО СТАЛОСЬ.

щурь вася 2019-08-04 / 17:18:31
потрібно це лайно з грошима баригу знищити, а то він звик цей балога все вирішувати з вкраденими грошима, потрібно всім виходити під цей суд і вимагати справедливого рішення, досить цим балогам розкрадати Закарпаття ! злодій завидівський балога повинен сидіти в Тюрмі !!!

Виктор 2019-08-04 / 14:46:07
Молодец Балога В.И. Кроме того , нельзя сравнивать тяжеловеса Балогу и «Нико» который хочет быть «ЗЕ». И причём тут Чубирко ? Медведь в оппозиции к Зе.

сорри 2019-08-04 / 13:36:42
Степанові Круку
Так, на жаль, в контексті прагматичного пристосуванятва Балога зробив і для себе, і для Закарпаття, і для України величезну помилку, підтримавши неукраїнську зелену напасть.
Бумеранг повернувся миттєво

до -мункач 2019-08-04 / 12:58:38
пан мункач!Ви все-таки маєте правду-Бо із двох бід треба вибирати меншу. Все-таки Балога-більш кращий і боліє за Закарпаттия

Степан Крук 2019-08-04 / 12:04:07
Коли Балога підтримує "зелених" і лізе до них без вазелину - мені все рівно котрий із двох пліснявих отримає перемогу..

виборець 2019-08-04 / 11:44:10
Вибір без вибору!!!

мункач 2019-08-04 / 11:40:58


Досвідчений і зважений Балога точно краще, ніж ЗЕЛЕпень, за яким стоять наркоторговець Блюк і партієць Медведчука Чубирко. ДумайТЕ


Читач 2019-08-04 / 11:35:35
Як уже закарпатцям надоїло сімейство бариг Балогів, котрі себе вважають газдами краю. Нарешті їм повинен настати кінець. Двоє його братків пролетіли, як фанера. Залишився ще міцний орішок - Вітьок. Дасть Бог і він потерпить поразку.

НОВИНИ: Політика

05:57
/ 7
Бондаренко офіційно представив нового голову Ужгородської РДА
15:47
/ 22
Міністерка освіти зустрілася з представниками угорської громади Закарпаття
12:41
/ 3
Закарпатські нардепи увійшли до новоствореної парламентської групи "Довіра"
03:50
/ 6
Посольство України в Угорщині відреагувало на інформацію про "російський" Крим на державному телеканалі країни
03:07
/ 17
Зеленський призначив головою Виноградівської РДА Василя Кіша, а Ужгородської – Вячеслава Дворського
14:51
/ 4
Головою Свалявської РДА призначено Романа Тарабія
10:23
/ 5
Новим очільником Іршавщини став Віктор Товстий
03:43
/ 13
Один з центральних телеканалів Угорщини називає Крим російським
03:19
/ 11
Глава МЗС Угорщини звинуватив українські спецслужби в, начебто, тиску на угорців Закарпаття
11:47
/ 3
Угорщина не просила в РФ допомоги у захисті меншин в Україні
11:23
У Києві призначено нових керівників митних постів і структурних підрозділів на митниці Закарпаття – журналіст
15:20
/ 17
Росія заявила про прохання Угорщини допомогти "захистити права" нацменшин в Україні
22:01
/ 10
МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини за слова про автономію угорців Закарпаття
01:52
/ 18
Депутати Берегова просять створення на Закарпатті окремого "угорського" повіту
21:26
/ 14
Псевдоактивіста Данацка "зарядили" копати кримінал проти "постмайданного" Щадея
18:52
/ 94
Медведчук особисто прибув на Закарпаття, щоби провести конференцію обласного осередку ОПЗЖ
02:52
/ 5
Заступником голови партії "Соціалісти" на позачерговому з’їзді обрано закарпатця
16:13
/ 13
Посол Угорщини Іштван Ійдярто: Ми будемо блокувати Раду Україна-НАТО і далі
17:11
/ 20
Новим головою Тячівської РДА стане Тимур Аверін
11:56
/ 1
У середу відбудеться відкриття Почесного консульства Латвійської Республіки в Ужгороді
00:19
/ 22
Ракоці на коні хочуть відкрити в Берегові 17 грудня, але Мінкульт ще не погодив
00:07
/ 5
Лідери первинних осередків КМКС поскаржились Зеленському на "утиски" та "нападки"
23:31
/ 2
МЗС засудило заклики Угорської постійної ради до автономії угорських спільнот Карпатського регіону
23:20
/ 1
Найбільшими "прогульниками" у Чопській міськраді виявились 2 депутати ТУКЗ-КМКС з бази "Миротворця"
00:57
/ 5
Вбивство Ярослава Галана: знайомий почерк?
» Всі новини