Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері

Закарпатський окружний адміністративний суд, що розглядає справу "Балоги-Токаря" в контексті вимоги останнього щодо перерахунку голосів на 6 "проблемних" дільницях на виборчому окрузі №69 з центром у Мукачеві, вчора ввечері пішов в нараду кімнату.

Суд в Ужгороді у справі "Балоги-Токаря" оголосить рішення сьогодні ввечері

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Оголошення рішення у справі призначенона сьогодні, неділю, 4 серпня, о 19:00.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, розглядає позов кандидата в нардепи від "Слуги народу" Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 адмінсуд в складі суддів Луцович, Гебеш та Плеханова. 

Раніше ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде.

А суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК.

04 серпня 2019р.

Теги: Балога, Токар, перерахунок

Коментарі

щурь вася 2019-08-04 / 20:56:42
гутбай бариго Завидівський твоя песенка спета ! Токарь Едгард сплів тобі лапті, іди складовщику туди звідкись і прийшов ти все Закарпаття обікрав!

njksr 2019-08-04 / 19:56:09
зелена істеричка ніяк не заспокоїться(((

Вуву 2019-08-04 / 17:29:58
Зовсім недавно крук писав ...
... Що сам секс це нішо а от сам процес ....
Ну так от.
Якщо для більшості все рівно хто виграє по 69.
То сам процес повинен бути пріоритетним і перераховані голоси.
ЧОМУ ?
Для того щоб на наступні вибори такого не повтироль нігде.
Щоб всі наперед знали ... Що всяеі технічні маніпуляційі з бюлетнями і вкидування пачками і тді тп. .....
Тільки збільшують (кримінальну) відповідальність перед законом .
І ніяких шансів обдурити(ювати) шансів нема.

І ЦЕ Є ТА СИТУАЦІЯ КОЛИ СУД ПОВИНЕН ПРИНЯТИ ПРИНЦИПОВЕ І СПРАВЕДЛИВЕ РІШЕННЯ.
ЩОБ ТАКІ ВИБОРЧІ "ВИКРУТАСИ" І ШАХРАЙСТВО ... НЕ ПОВТОРЮВАЛИСЬ НІКОЛИ.

А ЧЛЕНІВ ЦЬОГО ОВК НАКАЗАТИ ВСІХ ДО ОДНОГО.
БО ЦЕ ЗАВДЯКИ ЙІМ СТАЛОСЬ ТЕ ЩО СТАЛОСЬ.

щурь вася 2019-08-04 / 17:18:31
потрібно це лайно з грошима баригу знищити, а то він звик цей балога все вирішувати з вкраденими грошима, потрібно всім виходити під цей суд і вимагати справедливого рішення, досить цим балогам розкрадати Закарпаття ! злодій завидівський балога повинен сидіти в Тюрмі !!!

Виктор 2019-08-04 / 14:46:07
Молодец Балога В.И. Кроме того , нельзя сравнивать тяжеловеса Балогу и «Нико» который хочет быть «ЗЕ». И причём тут Чубирко ? Медведь в оппозиции к Зе.

сорри 2019-08-04 / 13:36:42
Степанові Круку
Так, на жаль, в контексті прагматичного пристосуванятва Балога зробив і для себе, і для Закарпаття, і для України величезну помилку, підтримавши неукраїнську зелену напасть.
Бумеранг повернувся миттєво

до -мункач 2019-08-04 / 12:58:38
пан мункач!Ви все-таки маєте правду-Бо із двох бід треба вибирати меншу. Все-таки Балога-більш кращий і боліє за Закарпаттия

Степан Крук 2019-08-04 / 12:04:07
Коли Балога підтримує "зелених" і лізе до них без вазелину - мені все рівно котрий із двох пліснявих отримає перемогу..

виборець 2019-08-04 / 11:44:10
Вибір без вибору!!!

мункач 2019-08-04 / 11:40:58


Досвідчений і зважений Балога точно краще, ніж ЗЕЛЕпень, за яким стоять наркоторговець Блюк і партієць Медведчука Чубирко. ДумайТЕ


Читач 2019-08-04 / 11:35:35
Як уже закарпатцям надоїло сімейство бариг Балогів, котрі себе вважають газдами краю. Нарешті їм повинен настати кінець. Двоє його братків пролетіли, як фанера. Залишився ще міцний орішок - Вітьок. Дасть Бог і він потерпить поразку.

НОВИНИ: Політика

11:22
У приужгородській Сторожниці біля словацького кордону виявили квадрокоптер та сигарети
10:54
/ 7
З Днем Незалежності України!
17:17
/ 16
Аваков офіційно звільнив начальника поліції Закарпаття Стефанишина
18:06
/ 43
У Київ пішло подання на ще одного кандидата в заступники голови Закарпатської ОДА – Гетманенка
21:02
/ 33
Уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА, а на посаду заступника подано Травіну
00:41
/ 1
Газокомпресорну станцію "Хуст" модернізували для роботи в реверсному режимі в умовах "нульового транзиту"
17:28
/ 7
Парадокси виборів на Закарпатті
20:57
/ 17
Суд в Ужгороді відмовив Токарю в перерахунку голосів на "мукачівському" окрузі
18:26
/ 9
Суд у Києві відмовив у задоволенні позову Едгара Токаря проти ЦВК
17:10
/ 4
ОВК на засіданні вирішила, що повторного перерахунку на "мукачівському" виборчому окрузі №69 не буде
15:08
/ 3
Кандидат у нардепи від "Слуги народу" домагається у суді скасування результатів по проблемних дільницях "мукачівському" округу
23:52
/ 10
Постанову ЦВК, яка скасувала перерахунок голосів на окрузі, де виграв Балога, оскаржили у суді
16:16
/ 26
Угорські паспорти мають до 300 тисяч жителів Закарпаття – військова прокуратура
02:28
/ 32
КМКСівський куратор національностей звільняється з ОДА, а ректорка угорського інституту скаржиться на перевірки щодо фінансування з Будапешта
23:09
/ 4
Суд скасував рішення Ужгородської міськради, яким скасували посаду першого заступника мера Іштвана Цапа (ДОКУМЕНТ)
13:04
/ 3
ОПОРА підрахувала, хто і скільки із кандидатів-переможців Закарпаття витратили на виборчу кампанію
01:47
/ 30
Прокуратура Закарпаття також комплексно обслуговується у російському "Альфа-Банку" (ДОКУМЕНТ)
19:23
/ 23
"Соломонове рішення": У "справі Балоги-Токаря" суд в Ужгороді зобов'язав ОВК №69 розглянути заяву останнього
13:41
/ 11
У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення
09:39
В Ужгороді суд повернувся до розгляду справи "Токар-Балога"
01:33
/ 2
У Сваляві призупинено роботу ресторану, через який отруїлися 7 членів ОВК №70
00:09
/ 1
Суд в Ужгороді у справі "Балога-Токар" оголосив перерву до ранку
16:52
Закарпатська ОВК №70 не видала спостерігачу копію протоколу про підрахунок голосів на окрузі
01:13