"Соломонове рішення": У "справі Балоги-Токаря" суд в Ужгороді зобов'язав ОВК №69 розглянути заяву останнього (ВІДЕО)

Колегія суддів Закарпатського окружного адміністративного суду в складі Р.Ващиліна, П.Микуляка, Я.Калинич прийняла прогнозоване "соломонове" рішення: частково задовільнила позов Едгара Токаря і, відповідно, скасувала рішення ОВК №69 від 23 липня і зобов'язала комісію розглянути заяву Е.Токара щодо повторного перерахунку голосів.

"Соломонове рішення": У "справі Балоги-Токаря" суд в Ужгороді зобов'язав ОВК №69 розглянути заяву останнього (ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

"Саму заяву ОВК, звісно, розгляне, а от чи прийме рішення про повторний підрахунок - під питанням", - констатує В.Грегор.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, після дослідження матеріалів справи щодо "мукачівського" виборчого округу №69, перегляду відеоматеріалів, додаткових пояснень і дебатів сторін - представників кандидатів Е.Токаря і В.Балоги, відповідача - ОВК №69, суд о 13:30 пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.

Колегія суддів розглядала позов кандидата в народні депутати по "мукачівському" виборчому 69-окрузі Едгара Токара до окружної виборчої комісії №69 щодо порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до Верховної Ради із вимогою зобов'язати ОВК здійснити перерахунок голосів на декількох "проблемних" дільницях.

Йдеться про, начебто, фальсифікації під час голосування, виявлені командою мукачівською кандидата від "Слуга Народу" Е.Токара, в Мукачеві, зокрема на спецдільниці в лікарні і дитсадку №9 та в с. Суха Іршавського району.

Наразі за останніми даними ЦВК №69 Едгар Токар "відстає" від Віктора Балоги на 798 голосів.

30 липня 2019р.

Теги: Балога, Токарь, перерахунок

Коментарі

Вуву 2019-08-01 / 14:04:22
Я вам не писав що ви/ти ... Порохобот клятий і тд.
Але якщо інші так пишуть і так оцінюють ..... То ... Що я маю до того ?
І друге.
Якщо є так багато викривальних фактів щодо кураторів токаря ... Напишіть про це.
Ми з цікавістю почитаєм.
А раптом яка "бімба".

до вуву 2019-08-01 / 13:08:42
я , щиро впевнений лише в одному - у відсутності елементарного інтелекту і совісті з вашого боку, бо як пси гавкати на когось може кожен, а відповідати за СВОЇ вчинки - одиниці.. у вас балога злодій і поганий, бо вам так хочеться, а не через якісь факти! а взамін ви пропонуєте що??? взагалі , повний нуль! абсолютний! і, якщо , куратори токаря не виграли жодні вибори в своєму житті чесно і без маніпуляцій , то це їхні проблеми. я запитався - звідки в зелупи грошики на таку агресивну кампанію, а у відповідь чую - бабло балоги, балогівські сраколизи і ін. хрєнь! так само на запитання, а скільки узеленський має офшорів, а скільки бабла і нерухомості ? а звідки??? якщо його квартал - постійно збитковий!!!??? а у відповідь чути - порохобот, клятий порошенко і ін. гав-гав!

njksr 2019-08-01 / 10:47:40
це початок кінця ери зебілоїдів на закарпатті, бо це не едгар не здається, а всяка шваль , яка ніколи не могла виграти вибори чесно, от і судять всіх по собі. а едгар як був нічим, так і залишиться. яка там виконавча влада)))) от уже є один шоколадний виконавець))))
п.с. а балозі буде наука, що не можна вічно перефарбовуватися, а треба би мати хоч якусь позицію, бо так лизав зелепню, так лизав, а в кінці отримав майже такий самий мінінгіт на свою пусту голову, як і порошенко - якесь невідоме і нульове чудо виграє вибори... а балога так сподівався, що жиди його поставлять на царство, а тут облом.що петро, шо зелупа ставлять на іншу нечисть в краю, яка гірша балоги в рази...
хоча про кого я говорю - воно ж не тоне?!?"

Вуву 2019-07-31 / 19:54:03
Як токарь буде рвати на паздіря ...будеме пюздрити

онуфрій 2019-07-31 / 11:04:26
це початок кінця ери Балоги як господаря Закарпаття. Токарь піде у виконавчу владу і порве клан на паздіря.

Знайка 2019-07-31 / 10:52:51
Едгар -молодець, що не здається. Давно те шобло треба гнати в шию. Якщо за 15 років не найшлося людини, яка б поставила на місце того князька, який скупив все і пригодував біля себе таких же блюдолизів, то гроші ціна нам, закарпатці! Всі знають, що у нас люди гроші люблять більше всього, в тому і проблема.

Вуву 2019-07-31 / 06:33:56
Баблогових очколизів завжди хватало і тепер вистачає.
При ділі значить.
Для таких "прихильників" ... Баблога і 1000 календариків надрукує свойім коштом .
А вже за 2000 календариків ... Буде махати як тузік жучку.
Не був би баблога баблогою ... щоб на потрачену копійку не натягнув на рубель.

Вуву 2019-07-31 / 06:22:14
Не факт що мені може і сам зЄ не сподобатись.
А щодо питання ...про бабло.
Я не його офісний прессекретар.
І якщо ти впевнений що він ті гроші десь "умикнув" ... То нашо питаєш в мене ?

до вуву 2019-07-31 / 00:12:27
ти реально хворе(((
розкажи нам , зебіле , звідки в "некорупційного" зебіляти ТАКІ гроші на вибори??? я можу собі дозволити, наприклад , надрукувати штук 500 календариків, а звідки гівнюк має тілько бабла на те, щоб засрати все місто своєю мордою???
п.с. ну не подобався тобі зв"ягільський - тепер буде іоффе!

до щурь вася 2019-07-31 / 00:06:37
іди вже накуй!

читач 2019-07-30 / 23:15:00
До щурь вася- не розписуйся за все Закарпаття!В Ужгороді Горват переміг на декілька голосів і все добре. Примазалось до Зелених і вже пищить.

Вуву 2019-07-30 / 22:57:48
Ви знаєте ... Емоційі беруть гору.
Ось тут пишуть ... 50% зЄ депутатів не мають вищойі освіти .
Ну не мають . І що.?
Яка трагедія .?
А ті що сиділи по 3 і 4 скликання у ВР мали .!?
То ще пипатання ...
Але так суки крали ... що всі пищали і ні одне падло тоді не піднімало питання яка освіта (вища чи ні) ... У тих бариг.
Добре було ... Да !?
Зате всі були за 45 і 50 от зашибісь було зі старими козлами і пердунами і всяким нелюстрованим комуністичним гімном тіпа кравчука і п.комуністів з прррр. Соціалістами ......
Ну там вітренко з симоненком і литвином.
Шо суки ... Вже забули ...
Память відяло ?
Чи вже фіму звягільского забули і решта "засідателів".
А ці нові що прийдуть ... Що вам погане зробили.?
Ще присягу не склали а ви вже паносите.
Ну бля ідіоти.

Люстратор до Дорна 2019-07-30 / 22:33:22
Вибачайте ЛікБез:)

Люстратор до Дорна 2019-07-30 / 22:30:36
Тому і проходять у Трускавці ЛІГБЕЗ.

Люстратор 2019-07-30 / 22:27:52
Мама Токаря суддя про що ви говорите.

Дорн 2019-07-30 / 22:21:56
Жах ! 50 % обраних Зе депутатів не мають вищої Освіти . 80 відсотків до 30 років.

Вася 2019-07-30 / 22:06:09
В даному випадку суд умив руки))) навіть якщо овк дасть добро на перерахунок, цвк знову моде скасувати рішення овк. Я не підтримую Балогу, але Токар почав діяти лише після того як зрозумів що програє, і докази збирали як картошку на банановому дереві))))

щурь вася 2019-07-30 / 21:52:42
Молодець ТОкарь поклав баригу складовщика балогу на своє місце нехай балога недумає що його вкрадені гроші в народа можуть все !! Токаь тримайся, за тебе все Закарпаття !!!

Микола 2019-07-30 / 21:21:40
Балога молодець! Поклав на лопатки то чмо...

до вуву 2019-07-30 / 20:44:23
заспокойся вже хворенький... чому ти не верещав , коли т.зв. конституційний суд приймав рішення на користь незаконного рішення т.зв. презедента???
всі можуть приймати поразку , навіть у менших розривах голосів, тільки зеленява нечисть буде плакатися і волати на весь світ.
вертай пінджак у прокат зелений дятле - слава Балозі!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"