У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення (ФОТО)

Після дослідження матеріалів справи щодо "мукачівського" виборчого округу №69, перегляду відеоматеріалів, додаткових пояснень і дебатів сторін, суд пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.

У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення (ФОТО)

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

Розглядає "виборчу" справу колегія суддів Закарпатського окружного адмінсуду в складі Р.Ващиліна, П.Микуляка, Я.Калинич за позовом кандидата в народні депутати по "мукачівському" виборчому 69-окрузі Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 щодо порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до ВР і вимогою зобов'язати ОВК здійснити перерахунок на декількох "проблемних" дільницях. 

Йдеться про ймовірні фальсифікації під час голосування, виявлені командою мукачівською кандидата від "Слуги Народу" Е.Токара, зокрема в Мукачеві на спецдільниці в райлікарні і дитсадку №9 та в с. Суха Іршавського р-ну.

Орієнтовний час оголошення рішення - впродовж 2-х годин, тобто близько 15:30.

Наразі, за останніми даними ЦВК, Едгар Токар "відстає" від Віктора Балоги на 798 голоси.

 

30 липня 2019р.

Теги: рішення, справа, Балога, Токар

Коментарі

верховинець 2019-07-31 / 07:27:16
Теперь щурь будешь мати народним депутатом голову Невицької сільради з Ужгородщини

щурь вася 2019-07-30 / 21:57:33
цей барига балога хотів в синевирі вкрасти в люде музей лісу і сплаву а также привласнити собі Синевирське озеро на там ми його накопали в зад і надавали по морді вказавши складовщику баризі де його місце і теперка його брательник пролеті в Міжгірю як фанера над парижем молодейь Токарь що вказай баризі де його місце

Ужгородець 2019-07-30 / 19:36:15
До ВУВУ - Ти був в колишньому аэропорту ? Занедбана та знищена територiя яку я, бачив у 2000 роцI. Непрацюючий дренаж, та погоднI умови знищили плити ,навiдь машиною важко по них iхати. Правильно зробили,що хлам продали. Може ти Рата ? Тодi скажи кому продали ракетну частину. у Горянах. 555 -? Та чому оформили 2,0 гект а справдI займають 30,0 гект.?

до вуву 2019-07-30 / 17:21:35
ти хворий?

До 111 2019-07-30 / 17:00:50
Ти тоже можеш продовжити.

111 2019-07-30 / 16:36:32
та перерахуйте би всі вспокоїлися

Вуву 2019-07-30 / 16:28:15
Як це що баблоги зробили для мукачева
.?
Ну 1е так це те що роз€б@ли мукачівський воєнний аеродром.
Бетонні плити повиривали і повивозили.
Скільки це мільйонів.
Так йіх всіх (сімейний мафіозний клан) ... Бульдозером треба трощити а не кур&@ в депутати вибирати.
Народ у нас тупий і продажний за 500 гр.
Якби тепер то би і христа за 30 срібних продали ... але в церкву ходять молитися і поклони бють.
Але нашим бОлванам підтримувати баБлогу все одно що чорта в рай пхати ... Толку не буде.

njksr 2019-07-30 / 15:48:22
а хто такий зелупень і хто такий ПОРОШЕНКО!? зелупень нарисувався перед виборами , а Порох скільки зробив для України... але хіба зеділів це цікавить((((
п.с. зелупа вже у "руля" достатньо часу, а Порох за цей час звільнив третину Донбасу... при тому , що в Пороха була ще більш козляча Рада, повна скоторигні і комуняк! а зелупа здав 2 населені пункти оркам... але " дайтє єму ящо 100 днєй!"

123 2019-07-30 / 15:37:06
Хто такий Токар, а хто такий Балога. Токар тут намалювався перед виборами і все. Що він цікавого вже зробив, де його вчинки?

Виктор 2019-07-30 / 14:20:41
Как можно сравнивать Токаря и Виктора Балогу по деятельности для Мукачево и Закарпатья в целом ? Абсурд ! Виктор Иванович ! Дай Боже. ! Мы за тебя!

Степан Крук 2019-07-30 / 14:17:38
Рішення буде політичним: не вашим і не нашим!

НОВИНИ: Політика

01:09
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 9
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 6
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 6
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 3
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 65
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
» Всі новини