У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення (ФОТО)

Після дослідження матеріалів справи щодо "мукачівського" виборчого округу №69, перегляду відеоматеріалів, додаткових пояснень і дебатів сторін, суд пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення.

У "виборчій" справі "Токар-Балога" суд в Ужгороді пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення (ФОТО)

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

Розглядає "виборчу" справу колегія суддів Закарпатського окружного адмінсуду в складі Р.Ващиліна, П.Микуляка, Я.Калинич за позовом кандидата в народні депутати по "мукачівському" виборчому 69-окрузі Едгара Токара до Окружної виборчої комісії №69 щодо порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до ВР і вимогою зобов'язати ОВК здійснити перерахунок на декількох "проблемних" дільницях. 

Йдеться про ймовірні фальсифікації під час голосування, виявлені командою мукачівською кандидата від "Слуги Народу" Е.Токара, зокрема в Мукачеві на спецдільниці в райлікарні і дитсадку №9 та в с. Суха Іршавського р-ну.

Орієнтовний час оголошення рішення - впродовж 2-х годин, тобто близько 15:30.

Наразі, за останніми даними ЦВК, Едгар Токар "відстає" від Віктора Балоги на 798 голоси.

 

30 липня 2019р.

Теги: рішення, справа, Балога, Токар

Коментарі

верховинець 2019-07-31 / 07:27:16
Теперь щурь будешь мати народним депутатом голову Невицької сільради з Ужгородщини

щурь вася 2019-07-30 / 21:57:33
цей барига балога хотів в синевирі вкрасти в люде музей лісу і сплаву а также привласнити собі Синевирське озеро на там ми його накопали в зад і надавали по морді вказавши складовщику баризі де його місце і теперка його брательник пролеті в Міжгірю як фанера над парижем молодейь Токарь що вказай баризі де його місце

Ужгородець 2019-07-30 / 19:36:15
До ВУВУ - Ти був в колишньому аэропорту ? Занедбана та знищена територiя яку я, бачив у 2000 роцI. Непрацюючий дренаж, та погоднI умови знищили плити ,навiдь машиною важко по них iхати. Правильно зробили,що хлам продали. Може ти Рата ? Тодi скажи кому продали ракетну частину. у Горянах. 555 -? Та чому оформили 2,0 гект а справдI займають 30,0 гект.?

до вуву 2019-07-30 / 17:21:35
ти хворий?

До 111 2019-07-30 / 17:00:50
Ти тоже можеш продовжити.

111 2019-07-30 / 16:36:32
та перерахуйте би всі вспокоїлися

Вуву 2019-07-30 / 16:28:15
Як це що баблоги зробили для мукачева
.?
Ну 1е так це те що роз€б@ли мукачівський воєнний аеродром.
Бетонні плити повиривали і повивозили.
Скільки це мільйонів.
Так йіх всіх (сімейний мафіозний клан) ... Бульдозером треба трощити а не кур&@ в депутати вибирати.
Народ у нас тупий і продажний за 500 гр.
Якби тепер то би і христа за 30 срібних продали ... але в церкву ходять молитися і поклони бють.
Але нашим бОлванам підтримувати баБлогу все одно що чорта в рай пхати ... Толку не буде.

njksr 2019-07-30 / 15:48:22
а хто такий зелупень і хто такий ПОРОШЕНКО!? зелупень нарисувався перед виборами , а Порох скільки зробив для України... але хіба зеділів це цікавить((((
п.с. зелупа вже у "руля" достатньо часу, а Порох за цей час звільнив третину Донбасу... при тому , що в Пороха була ще більш козляча Рада, повна скоторигні і комуняк! а зелупа здав 2 населені пункти оркам... але " дайтє єму ящо 100 днєй!"

123 2019-07-30 / 15:37:06
Хто такий Токар, а хто такий Балога. Токар тут намалювався перед виборами і все. Що він цікавого вже зробив, де його вчинки?

Виктор 2019-07-30 / 14:20:41
Как можно сравнивать Токаря и Виктора Балогу по деятельности для Мукачево и Закарпатья в целом ? Абсурд ! Виктор Иванович ! Дай Боже. ! Мы за тебя!

Степан Крук 2019-07-30 / 14:17:38
Рішення буде політичним: не вашим і не нашим!

НОВИНИ: Політика

09:15
51 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та одна людина померла
04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 10
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
» Всі новини