Новим очільником поліції Закарпаття призначений Андрій Рубель

Начальника Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Романа Стефанишина звільнено з посади.

Андрій Рубель
Андрій Рубель

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн в правоохоронних органах і в Закарпатській ОДА.

Про це в своєму Телеграм-каналі інформує також журналіст Віталій Глагола.

За інформацією В.Глаголи, вже завтра його місце займе заступник начальника Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Андрій Рубель.

Зі слів журналіста, "причина звільнення - відсутність боротьби із підкупом виборців в області".

Р.Стефанишин очолював ГУ НП України в Закарпатській області з вересня 2016 року. На цю посаду він прийшов з керівництва поліцією Ужгорода.

19 липня 2019р.

Теги: Стефанишин, Рубель

Коментарі

опер 2019-07-22 / 15:03:38
Рубль - єврик- долар- форінт - ось ким буде новий поліцай бо замашки київських нам давно відомі, саме їх представники зробили Закарпаття контрабандистським і сєпарським. Вже і так забрали наші санаторії, профілакторії в яких жирують самі та їх родини, а простому оперу відпочити ніде бо їх любовниці кругом зажигають. А Зе як був профаном так і далі буде лапшу таскати на вушах бо думає що то кіно а не реальність української бідноти.

ужгородець 2019-07-20 / 14:27:35

Читаю коментарі штатних "оракулів" на ЗО, типу Крука, і розумію, що "інтелект" на цьому сайті аж зашкалює...))) За день до виборів Аваков (Яценюк - Парубій - Лунченко) МОЖЛИВО поміняє начальника поліції, а винуватий... хтось третій))) Весь Інет кричить, про схеми на митниці на чолі з Лунченком, про відкритий підкуп окулярами на 71 окрузі Лунченком, а у Стефанишина тиша... І, по Круку, він сама порядність))) Ось тобі і "правдоруби" Крук-Смішко)))

Василь 2019-07-20 / 08:17:17
Така гидота як Улинець, Немеш і їм подібні, мають зникнути з поліції назавжди! Це має бути пріорітетним напрямком нового начальника.

Мусорок 2019-07-19 / 21:14:21
Не смішіть народ! За два дні до виборів нікого не міняють тільки в політичних чиїсь інтересах ,а Поклали цього РУБЛЯ сугубо під вибори щоб забеспечив виграш двом кандидатам в ВРУ що жиють в Виноградові і в Міжгірї, а дале буде !!!!!!!

Степан Крук 2019-07-19 / 20:06:46
У мене до нього єдине питання - чому не розкрито жодного злочину повязаного із підпалами автомобілів???

Вуву 2019-07-19 / 20:03:25
За його "правління" не було викрито ні однойі крикливойі справи.
Лем по готелях "кибзань" дешевих по 200 -300 гр пару раз ...
"шумно на всю область" ловили.
Та так примітивно показував бурну дєятєльность ... убопа.
А більше і показувати било нішто.
Тупий барига.
Посадитиб його років на 20 з повною конфіскацією всього што накрав.

Ден 2019-07-19 / 17:20:09
Так йому й треба. Котюзі по заслузі. Зажерливий баран! Бумерангом тобі вернулось))

До мента 2019-07-19 / 17:02:18
Ти дружище або в штабі служив або в облаках літаєш, при Русинові і Варцабі і Кононенку був порядок. На посади назначали за заслуги а не за бабло, люди мали слово , а тут назначали кого ? ..... друже не псіхуй якщо не тямиш !

Знаючий 2019-07-19 / 15:21:07
Цікаво, шо тепер буде Улинець робити ?

Вуву 2019-07-19 / 14:37:29
А самоє главноє што всі керівні органи в області були межи собов повязані як мафіозна банда
... Яку кришував сам губернатор маскаль.
А його самого кришував сам вальцман ... Як кажуть на пряму.
(Тут даже вовіку гройсмманну нішто било робити).
НО САМОЄ СТРАШНОЄ УЖЕ НАЧАЛОСЯ ДЛЯ ХУНІВ. КОНТРАБАНДА СІГАРЕТАМИ ПРОПАЛА.
ЛІВЕ БАБЛО ДЛЯ ПАРТІЙНОЙІ КАСИ ФІДЕСА УЖЕ ТАК НЕ НАДХОДИТЬ.
ГРОШЕЙ НА ФСЯКІ ТАМ ФОНДИ "гендера- блендера" усихають.
І попризначали вєздє нових людей.
Ото типирь не як було при "болванові" ош мож било порішати всьо по телефону.
По одному дзвінкови.
А нннєт.
В хунійі типирьки "чорний траур" ...
Всьося йім поламало ай ліпше уж гияк не буде.
Но канєшно треба іше мало старатися штоби у нас було ше май ліпше.
Тому то на фотографіях папугай "какаdoo" такий не веселий.
Но робиться уже більш мякішим і лагідним ... До разговорів за круглим столом.
Нич.нич. Добре то всьо є.

wanderwoman 2019-07-19 / 14:08:14
Цікаво, чи звільнять разом зі Стефанишином його кумів у пагонах)))

Вовік 2019-07-19 / 14:06:18
Не жалійте цю твар..... він за три роки стільки намутив і горя людям зробив що його треба не звільнити а призначити дільничним в Ужгород міськвідділ і нехай зрозуміє що таке робота і що таке людяність а то він взагалі своїх підлеглих за людей не рахував. Вони йому багато чого пригадають. Дайте йому таку можливість

Пупс 2019-07-19 / 14:01:37
Цікаво що тепер Стефанишин буде розповідати новому начальнику УВД про схеми які організував на границях з Пересоляком, з Лунченком і Білецький по дорогах, по землях які набрав на підставних атошників. Кому передасть нарко трафіки які кришував в області разом з колишнім начальником СБУ. Чи розкаже як розводив і брав $ від Мурги, якому недавно дали підозру. Чи поверне Мурзі дерев’яні домини які на шару на березі озера разом з горе відомим своїм заступником Пеняком на шару тіпа збудували і дурили Іванківа і ще багато цікавих схем. Нехай новий тимчасовий керівник і він же безперарь нехай з’ясує всі ці і не тільки факти і доповість у столиці керівництву

Степан Крук 2019-07-19 / 13:44:23
Челядники! Впувіште ми єдно: чи є в Закарпаттю хоч єден фатюв, котрого би зняли із роботи, а ви би ся не радовали??? Йщі ся такий не уродив! Но, ту го маєме: діло не в Стефанишинови, а у нас.... Така йсе показія, най ся неприказує!

МЕНТ 2019-07-19 / 13:28:56
Як офіцер, який служив при 10 начальниках УМВС маю право сказати, що все пізнається в порівнянні.
Так , Стефанишин не ідеальний. Як і кожний він робив помилки але його порівнювати не можна з такими горе керівниками міліції яктим були Безбородий, Варцаба чи Русин....
Хто служив при них той мене зрозуміє.
Роман Ігорович тримайся.
Дасть бог і в Києві одумаються. Прецендент вже такий був при звільненні Чепака.

Паша 2019-07-19 / 13:11:55
Стефанишин це слуга Гени Москаля і ланя. Треба його сажати а не звільняти. Вся контрабанда наркоти брігади ланя шла під кришою стефанишина і улинця. Стефанишин учень шаранича.

Свой 2019-07-19 / 13:00:53


************************.Прийшов конець вам усім вшиткім сигаретчикмм-Лунченко,Рівіс,Андріїв,козли недокошені.


Степан Крук -mulrik 2019-07-19 / 12:43:02
Блін! Так новий начальник НЕУЧ??

mulrik 2019-07-19 / 12:29:26
Туйка новий начальник "передовик" - https://bihus.info/top-10-provaliv-na-konkursi-do-dbr

123 2019-07-19 / 10:09:12
Професійний і людяний керівник!

НОВИНИ: Політика

20:07
Маленька закарпатка вдруге стала чемпіонкою України з шашок-100
04:47
/ 6
Послідовники нацистського пропаґандиста пішли у наступ
23:02
/ 9
Подвійна гра Сійярто: що насправді угорський міністр говорив про Україну в ООН
17:48
/ 1
Україна спільно з Угорщиною працюють над лібералізацією автомобільних перевезень – Криклій
01:09
/ 16
Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження за фактом кнопкодавства закарпатського нардепа Поляка
23:09
/ 66
В Ужгороді на річницю Майдану антимайданівці вшанували загиблих бійців "Беркута"
19:07
/ 14
Посольство Латвії звільнило консула Ігнатка, затриманого із 3 валізами контрабандних сигарет
17:24
/ 9
Закарпатського нардепа Поляка зловили на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал
00:20
/ 13
Українське Закарпаття та область Боршод-Абауй-Земплен Угорщини підписали документ про співробітництво
16:59
/ 6
Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова
03:21
/ 5
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 73
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 2
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 32
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 17
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 21
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
» Всі новини