Закарпатську поліцію очолив Роман Стефанишин (ФОТО)

Представлення нового керівника ГУ Нацполіції в Закарпатській області відбулося щойно в Ужгороді.

Закарпатську поліцію очолив Роман Стефанишин (ФОТО)

До призначення на посаду головного полісмена області Роман Стефанишин працював керівником Ужгродського міськвідділу поліції. 

Роман Ігорович Стефанишин народився 29 листопада 1979 року в м.ХустЗакарпатcької області.  Роботу в правоохоронних органах розпочав вУправлінні по боротьбі з організованою злочинністю Закарпаття, депрацював на різних оперативних посадах.

У 2004 р. працював у м.Києві в структурі ГУБОЗ МВС України. Займавсярозкриттям особливо важких злочинів, зокрема, пов’язаних із викраденнямлюдей.  У 2007 р. був призначений на посаду начальника відділу боротьби зорганізованими групами, злочинними організаціями та міжнародноюзлочинністю УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.  З липня 2012 р.очолював Ужгородський райвідділ міліції.

У 2015 році очолив Ужгородський міський відділ міліції, де й працював досвого нинішнього призначення.

Представляючи нового керівника, заступник міністра внутрішніх справ України Олексій Руденко побажав підполковнику Стефанишину успіхів нановій посаді й застеріг його від поспішних кадрових рішень.

У свою чергу голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль окреслив перед новим керівником поліції 4 пріоритети в роботі. Це припинення підпалів машин, виявлення тих, хто здійснює незаконні врізки в нафтопроводи, протидія незаконним перекриттям кордонів, а також виявлення лісогубів. Водночас очільник області наголосив, що загалом криміногенна ситуація в краї одна з кращих в Україні.

19 вересня 2016р.

Теги: Роман Стефанишин, поліція

Коментарі

11111 2019-09-22 / 03:22:54
очередное быдло корупционер!!!

ЮРКО 2016-09-20 / 13:10:01
Шановна громадо! Не вподобайтеся будь-ласка до таких примітивних анонімів як "дід МИкола", які під надуманим ніком мусорять мережу коментарним сміттям, бо самі нічого не зробили в житті і заздрять роботі інших, і розповсюджують банальні плітки, а Роману Ігоровичу хочу побажати успіхів і Божої Благодаті та поменше заздрізників і недоброзичливців!

Дід Микола 2016-09-20 / 09:38:38
першим наказом цього мусора, має бути перестати красти бензин, щоб опера не заправлялися за свої гроші, але він цбого не зробить, бо він є типовим мусорським рагульом і жлобом, задача якого не злочинність бороти, а обкрадати лохів і навіть своїх підлеглих, тьфу.

Антибиотик 2016-09-20 / 06:59:13
побзираву яу ся будеш вести Сомаре

Вова Апшай 2016-09-19 / 22:05:25
Я з своїм віскарьом прийду, як мінімум Чівас в Дасторі возьму , бо Роман Ігоревич типирка великий начальник і не пасує геби ун мене своїм віскарьом поїв на шару

ужгород 2016-09-19 / 21:44:46
Хороший і толковий чоловік. Компетентний у діяльності поліції. Вітаю Роман Ігорович, з призначенням. Не зважайте на заздристників та циніків, вони завжди були і будуть. Терпіння Вам та відданних, добросовісних працівників в колективі!!!

Вові Апшаю 2016-09-19 / 21:23:33
Не споюй новопризначеного на робочому місті!!!!!

хуст 2016-09-19 / 21:01:09
лим раді сього стояло робити революцію... БРАВО

Вова Апшай 2016-09-19 / 20:19:05
Вітаю Ромчику!! Зайду до Тя на Ракоці 13?на децу конячку файного завтра або віскарика

Ігор 2016-09-19 / 19:48:13
Вітаю Романа Ігоровича з цим призначенням! Успіхів у цій не легкій роботі!

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 2016-09-19 / 19:46:18
Ця людина заслуговує займати цю посаду!А сидіти за монітором і розкидуватися необгрутованими плітками, які породжує людська заздрість і нікчемність це бридко, дійсно бридко

Василь із Рокосова 2016-09-19 / 19:31:40
Наш хустський пацан, це Валерка лунтік з Робіком його в Ари випросили шоби покласти на це крісло, се вшиткий Хуст знав ще тиждень тому назад

ниська сято 2016-09-19 / 19:15:17
ще Павліченка уберуть гласним суддьом і корупціі хана! Слава кланам Закарпаття

Дід Микола 2016-09-19 / 19:11:46
що, гниди мусорські, не подобається, коли вас потвор свинячими писками в гавно макають? ви скоти все були і скотами залишитеся, навіть не сподівайтеся що народ вас поважати буде, нечисть бидляча і необразована.

Гентеш 2016-09-19 / 19:04:20
Вперше в історіі Закарпаття одна корумпована і злодійкувата родина загарбала і суд і ментовку! зятьок главний мусорокоп, а тесть главний суддя вшиткого Закарпаття! Феодалізмос не пахне краяни????!

Мусорок 2016-09-19 / 18:58:55
Варцабин чоловік до мозга костей!! З 2012 по 2015 очолював по просьбі Ледиди Ужгородський райвідділ, і як керівник часів Януковича, який пресував активістів і відправляв титушок на майдани, мав бути Люстрований!!!! Жесть !!!

Копча 2016-09-19 / 18:00:03
Хорошим хороші труни, поганим погані. В системі нема порядних людей.

Коментатор я 2016-09-19 / 17:27:44
Чесна, порядна людина! Людина честі, людина слова, професіонал своєї справи! Лілер по життю і природжений керівник! Впевнений, що він у змозі зробити Закарпатську поліцію ще більш кращою і професіональною!
Удачі, Роман Ігорович, люди довіряють Вам!

Закарпатець 2016-09-19 / 17:19:28

Хто каже до ладу, то вухо наставляй, а хто без ладу, то теж не затикай.

Яка головонька . така й розмовонька !

Закарпатець 2016-09-19 / 17:16:48
Будьмо культурними і взаємоввічливими, - звертається чоловік з Закарпаття !!! Пітримую вибір Наш чоловік все ближче ! Дайте си покуй !!! Порядний керманич ! Най Бог йому поможе !!!

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками