Баканов в Ужгороді пообіцяв наступного тижня звільнити очільників СБУ на Закарпатті, що мали боротися з контрабандою

Володимир Зеленський вимагає змінити працівників управління СБУ на Закарпатті, які відповідають за боротьбу з корупцією і контрабандою. Про це він заявив під час робочої поїздки на Закарпаття. У відповідь тимчасовий виконувач обов'язків голови Служби безпеки України Іван Баканов запевнив, що вказані особи будуть звільнені на наступному тижні.

Баканов в Ужгороді пообіцяв наступного тижня звільнити очільників СБУ на Закарпатті, що мали боротися з контрабандою

"В центральному апараті ми це змінили. А тепер скажіть мені, коли ми змінимо людей місцевого управління "К" СБУ на Закарпатті?", - сказав Зеленський, звертаючись до т.в.о. голови СБУ Івана Баканова.

Після того, як Баканов відповів, що зараз спецслужба над цим працює, Зеленський заявив: "Будь ласка, зніміть цих людей. І тільки дуже прошу, бо я розумію, що таке Служба безпеки, не засилайте сюди людей з СБУ, які працювали будь-де на кордонах, де була контрабанда".

"На наступному тижні", - зазначив Баканов, відповідаючи на запитання Президента.

При цьому він навів приклад резонансного розслідування справи за участю українських митників, які сприяли налагодженню контрабандного потоку сигарет до Великої Британії з обсягом в 600 млн фунтів стерлінгів, 200 млн з яких прибували в Україну.

Під час розслідування справи всі її фігуранти у Великій Британії були заарештовані, в Україні ж досі триває слідство, тож винні ще не покарані.

Раніше В.Зеленський в рамках робочого візиту на Закарпаття представив Ігоря Бондаренка на посаді голови Закарпатської ОДА.

Представлення відбулося в приміщенні Закарпатської митниці. Під час розмови В.Зеленського цікавили питання боротьби з контрабандою. Він наголосив, що його команда має намір серйозно боротися з контрабандою на Закарпатті і в інших областях.

"Перейматися, я думаю, зараз будуть люди, які займаються контрабандою і "кришують" цю контрабанду. Це головний привіт вам з Києва, і ось чому ми приїхали в такому складі", - сказав Зеленський, зауваживши, що разом з ним на Закарпаття нині прибули т.в.о. голови СБУ Іван Баканов, голова Офісу президента Андрій Богдан, перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов, заступники голови ОПУ Андрій Гончарук і Руслан Рябошапка, помічники президента Сергій Шефір і Андрій Єрмак, новий голова Державної митної служби Максим Нефьодов, в.о. голови ДФС Олександр Власов.

06 липня 2019р.

Теги: Баканов, СБУ, звільнення

Коментарі

ПМ3 2019-07-08 / 22:13:26
В боротьбі з цигарками всі чомусь забули про наркоту...

МММ 2019-07-08 / 09:25:41
Податкову всю треба почистити начинаючи Петріченком. Корупція міліони в тиждень збір ПДВ і перевірки.Ціна бюджету області.

ВОВУ 2019-07-08 / 08:48:03
А Матьолу кли звільнять головного податківця.

Byby 2019-07-07 / 08:37:57
"Носатий конюх" порзписував у мережі як гарно провів час в колі президента.
І липову алею йому показав і центр міста і ...
А чого ти сука селянсько - фірманська не розказав скільки ти бабла накрав на відкатах по ремонту вулиць і "совиного гнізда".
Чого знищили "корону" з твого дозволу ... І многая многая.
Як ти можеш і яке ти маєш право висувати себе в депутати ВР.
Якщо проти тебе відкрито кримінально справу .
А ти навіть в суд (без поважних причин) не зявляєшся.
Невже президенту про тебе ніхто нічого не доповів.?

Дмитро 2019-07-07 / 08:27:23
Коли вже ту продажну прокуратуру Гаврилюка розженуть?

Гости 2019-07-07 / 08:05:51
Заодно разженить мрео бойчука там вси уже милионерами стали

Юрист 2019-07-07 / 05:39:00
Разом із Рудницьким потрібно звільнити Микиту Віктора, який професійно кваліфікується на контрабанді та має у власності скромні новенькі автомобілі Ауді Q7, Порше Каєн, Підприємство з вантажних перевезень і вже 10 років “бореться» саме з цією самою контрабандою. Всім розповідає, що в нього криша Пісний і що з Бакановим вони вже все домовилися за порівняно невеликі гроші. Мабуть він залишиться, все ж таки, на посаді...

Полозков 2019-07-06 / 21:20:57
На Закарпатті всіх розігнати, призначити прийшляків, контрабанду перенаправити у Львів, а гроші всі Богдану.

інтересно 2019-07-06 / 20:15:23
Заступником губернатора буде не заангажований і не спалений в політиці Полозков.Про іших претендентів все брехня.

????? 2019-07-06 / 19:54:01
Чому Баканов у присутності прости Господи Президента не представив нового очільника СБУ- контрабандиста Рудницького? Ганьба? Знову все кулуарно вирішується за гроші з контробанди?

ЛОЛА 2019-07-06 / 18:50:54
Призначив в Закарпаття начальником СБУ львівського контрабандиста і розказує про боротьбу з контрабандою. ДУМАЙТЕ за кого голосуєте.

Вуву 2019-07-06 / 18:41:43
Чудні діла твойі ...
Буквально 2 липня ц.р. начальником обласного СБУ був призначений І.Рудницький ...а вже 3.червня пішов наказ його змінити.

Питання чи посадять Рудницького і попередника ... В.Пахнюка який нагло кришував контрабас.?
Чи йіх просто перекинуть на інші менш
Жирні місця ?
Чи просто виженуть із СБУ без всяких наслідків.?

Гийза 2019-07-06 / 17:54:54
Не лише в СБУ брали гроші з таможні, прокурор Гаврилюк тоже файно заробив на контрабанді но він кум Богдана, його не мош кивати

Степан Крук 2019-07-06 / 17:25:21
Підтримую ЗЕпрезидента! Нічого СБУшникам дерти із чесних контрабандистів відкати....Контрабанда для народу, а не для всяких держиморд! Воістинну народний ти Вовчику... в народ і повернешся вже скоро

Читач 2019-07-06 / 17:12:28
Нещодавно призначений Зеленським начальник УСБУ Рудницький також очолював на закаратті в УСБУ відділ по боротьбі з контрабандою. У Зелі-клоуна когнетивний десонанс.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая