Зеленський опублікував указ і представив нового голову Закарпатської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.

Зеленський опублікував указ і представив нового голову Закарпатської ОДА

Відповідний указ, датований 5 липня, оприлюднено на офіційному сайті президента.

Іншим указом В.Зеоенський увільнив Івана Дурана від тимчасового виконання обов'язків голови Закарпатської ОДА.

Сьогодні ж, в рамках свого робочого візиту на Закарпаття, Володимир Зеленський офіційно представив нового голову Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка.

Представлення нового очільника області відбулося у приміщенні Зарапатської митниці ДФС.

"Ми сьогодні заслухаємо всі проблемні речі. Будемо говорити відкрито. Але спочатку я хочу зараз призначити і привітати нового голову Закарпатської області Ігоря Бондаренка", - сказав В. Зеленський.

Як повідомлялося, 26 червня уряд підтримав пропозицію Зеленського призначити Бондаренка головою Закарпатської ОДА.

Указ президента про його призначення був підписаний 5 липня, але з'явився на сайті глави держави уже після представлення Бондаренка 6 липня.

Ігор Бондаренко - підприємець із Мукачева, власник та засновник мережі кондитерських з однойменним брендом. Колишній військовий, родом з Криму.

Як раніше інформувало Закарпаття онайн, в Ужгороді кондитерська нового голови ОДА готується до прийому президента Зеленського.

06 липня 2019р.

Теги: Бондаренко, Зеленський

Коментарі

мукачівець 2019-07-07 / 13:35:50
Бачу там і Гайдай присутній мабуть буде першим заступником, так кажуть.

саша 2019-07-07 / 11:05:00
Кадровий офіцер арміі, поробив в адміністраціі Яника, потом на Майдані, далі війна на сході, зараз може і покерувати областю. Кстаті, свій бізнес Ігорьок замутив з Иукачівськими бандитами в 90ті роки і не зовсім чисто, а явно з кримінальним присмаком. Але кого то все цікавить, бо то Окраіна.

Emerich 2019-07-07 / 09:42:21
Алик и Игорь Овакимян и братья Ланьо не в твоем кафе сидели?????

Emerich 2019-07-07 / 09:34:26
А где Филоненко Александр Павлович директор Приватбанка Мукачево Селлеши Дося Васильевна начальник кассы Аршава председатель правления банка Кредит Днепр

Emerich 2019-07-07 / 09:15:36
Возмутило не то слово Боже Боже давай вже Ковача назначимо в родному Виноградові в деларації пише жена а где Лена Барахтянская

TURBO 2019-07-06 / 22:41:30
Неможливо людей бізнесу ставити у владі, приклад Порошенко.
Якщо так,Тоді треба було тендер між Штефаньом ,когось з Меделіну і Колею пекарем (племінник Бедя), щоб було по чесному

Василь 2019-07-06 / 20:18:37
А де репортаж прес-служби ОДА про цю зустріч? Міг би Галас шось написати файноє напослєдок, чи хто там теперь?

штик закарпаття 2019-07-06 / 18:17:44
тепер буде солодко

Степан Крук 2019-07-06 / 17:44:12
Подивимося вектор дій "кондидера". Можливо, що це те, на що давно очікували закарпатці. Мочити будемо, якщо воно не те... Час покаже. Основна задача: використання транскордонного співробітництва в повному обсязі на благо закарпатців. Даєш привабливий інвестиційний клімат, даєш інвестиції, даєш промислові підприємства... Роботу людям із гідною оплатою їх праці! Все інше - похідне... А те, що кондидтер - небіда, з кожним може трапитися...

Мункачі 2019-07-06 / 16:56:17
Зеля пробив дно призначивши кондитера на посаду губернатора. Хто знає кондитера-це пафосне-воно, для воно "люди-мусор", сміття, расходний материал-раби... Думай ТЕ...

Марина 2019-07-06 / 16:07:23
Має порозумітися з прокуратурою цей керовник

Люстратор 2019-07-06 / 15:52:43
Успіхів Ігоре!

НОВИНИ: Політика

20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 16
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 5
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
22:53
/ 1
В Ужгороді на прийом до адміністратора ЦНАП можна записатися онлайн
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 8
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
03:01
/ 21
Закарпаття: яким є втручання з боку Угорщини та Росії
17:05
/ 23
Політичні трансформації Закарпаття
03:22
/ 7
Прийнятий урядом перспективний план Закарпаття розшматовує Хустщину під інтереси місцевих кланів
06:16
/ 27
Крісло і гроші: Про справжню ціну слів очільників угорського вишу в Берегові
03:26
Багатолика російська гібридна війна
00:21
/ 19
"Засвітилася" перша декларація претендента в заступники нового голови Закарпатської ОДА – Віталія Цвігуна
18:46
Закарпатський телеканал "М-Студіо" перейшов у власність 4-х нардепів
13:41
/ 33
ВІДЕОФАКТ. ОПЗЖ Медведчука-Рабиновича влаштувала на Закарпатті партійний автопробіг "побєдобєсія"
10:29
/ 4
Президент Зеленський прибув з робочою поїздкою на Закарпаття
03:36
/ 21