Кабмін погодив призначення Бондаренка на посаду голови Закарпатської ОДА

Кабінет міністрів України погодив кандидиатури на призначення глав восьми обласних державних адміністрацій, повідомив представник президента в уряді Андрій Герус.

Кабмін погодив призначення Бондаренка на посаду голови Закарпатської ОДА

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

"Усі вісім висувань були підтримані", - сказав Герус журналістам після засідання уряду.

Він зазначив, що рішення були одноголосні, так як ряд членів Кабміну голосували проти всіх кандидатур.

Зокрема, головою Донецької обласної державної адміністрації пропонується призначити Павла Кириленка, Закарпатської - Ігоря Бондаренка, Київської - Михайла бно-Айріяна, Луганської - Віталія Комарницького.

Крім того, пропонується призначити головою Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського, Одеської - Андрія Андрейчикова, Херсонської - Юрія Гусєва, Черкаської - Ігоря Шевченка, повідомляє Інтерфакс Україна.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, електронна декларація І. Бондаренка, кандидатуру якого на пост голови Закарпатської ОДА запропонував президент В.Зеленський, оприлюднена на сайті НАЗК.

26 червня 2019р.

Теги: призначення, голова, Бондаренко

Коментарі

Катерина до вуву 2019-07-05 / 11:49:22
А сіре ви до чорного чи білого відносите?
Це ви "чоловіки" бачите світ у чорно-білих тонах.
А ми дивимось на весь спектр світу.
Доводжу до вашого відома..... навіть те, що ви бачите білим є відображенням широкого спектру, з якого ми бачимо тільки вузьку полосочку від червоного до фіолетового, оскільки інфра- та ультра- оком уже не сприймається!!!
Все, що за цими межами, бачить лише Бог.

Вуву 2019-07-05 / 04:37:44
:-)) Я мав на увазі гендерний аспект.
Правильно нижче написано шо чоловіку біле ... То жінці чорне. :-))

Катерина до вуву 2019-07-04 / 12:46:30
Я так і зрозуміла.
Бо ваш посил на мою адресу стосовно ваших у порівнянні з Вітьою можливостей зробити прибиральницю губернатором , мені нагадало ситуацію, коли горобчик присівши на гілку біля орла, почав його переконувати в тому, що він тоже орел, тільки в дитинстві часто хворів!!!

Вуву до катерини 2019-07-04 / 06:04:35
:-))

Катерина до вуву 2019-07-03 / 14:06:15
Ваша правда....... неможливо зробити губернатором того, хто не народжений прислуговувати.
Рабами не стають..... ними народжуються!!!
А ви до кого відноситесь???
Вас Вітя зможе зробити губернатором???

Вуву до катерини 2019-07-03 / 09:56:48
Ну з прибиральниці зробити губернаторшу можу і я .
А от зробити губернатора з катерини ... Незможе навіть він (вітя)
Це правда.

Катерина до *** 2019-07-02 / 15:46:39
А думка "науковців" нікого не цікавить.
Вітя базарив з Ігорьом не про фамілії.....люди хочуть нове обличчя!
Вітя молодець.......Вітя може витягнути з колоди карт навіть прибиральницю і зробити її губернатором. Головне аби нове обличчя і сиділа тихо, робила що кажуть та не патякала на камеру, як свого часу проФФесор Губаль. Уже є приклад, коли Вітя пролобірував на посаду губернатора людину з рівнем ПТУшника......та ще й далеко не відмінника!
Гарно всіх повчав, що таке ідеали Майдану, які вимоги ставить Майдан, яка злочинна та корумпована влада в області та країні в цілому і які він бачить шляхи наведення справедливості. А потім за бюджетний рахунок зробив до своєї вівчарні асфальтову дорогу за п'ять лямів і спалився, коли поліз із своїми коментарями розказувати на всю Україну про перерозподіл контрабандних потоків у законний спосіб.

*** 2019-07-02 / 14:27:06
Кого, пропонують, науковці???Політологія,економіка,юристи Закарпаття!?

Катерина-Катерині 2019-07-02 / 10:46:02
Та не нервуйтеся так!
Все нормально!
Ми ж не маємо нічого проти. Народ не бидло..... все чудово розуміє.
Вітька з Ігорьом добазарилися ще перед другим туром.
Якщо у Володьки виникнуть питання, то Ігорьок йому все спокійно пояснить.
Все буде пучком.

Катерині 2019-07-01 / 22:10:28
Не для того його призначили губернатором щоби він вітьку слухав.
У вас у жінок завжди друга півкуля думає не так як треба.
Кажеш жінці біле . А вона тобі чорне.

Катерина 2019-07-01 / 12:22:11
Не переживайте пане губернаторе!
Будете слухатися Віктора - усе буде в човколаді!

laci 2019-06-29 / 11:37:01
prosu vas priberitj na restji z berehivschini cjoho debila petrusku, jakij doviv do rucski cilij rajon, bo vin i dositj krade hrosej vidkatom vid remontu dahiv zi skil ta vihvaljájetsja sho vin ni kudi ne pide z posadi bo joho tam mama anusha derzhitj.

Вуву 2019-06-27 / 21:24:00
Відкрийте прикордонний пунк перетину
... Чоп - "чорнота над тисою" ...
Люди вам дякую скажуть.

добродий 2019-06-26 / 21:34:06
вітаю нового губернатора запропонованого нам.торти цукерки нас не цікавлять. порядність виховання. ми не дамо проводити політику що була у нас раніше.

Вітя 2019-06-26 / 19:53:09
Успіхів, залишіться людяним і не зіпсуйтеся владою

Міжгірщина 2019-06-26 / 17:24:41
Щур В голова райради основний порохобод з Олексієнкання освіта,Дмитрівна агроліс,Маркович соцзахист,розкрадали бюджети та використовували своі посади на агітацію .Команду ЗЕ копують по 10 тис.доларів бися лишили,говоряд щоБондаренко то пістилка балиги,щур балатуєся у ВР но злодюгу і ррайон непідержит ,Міжгірщина просить залучити професіоналів по ревіщіях

Правда 2019-06-26 / 17:23:38
Кадровий військовий, що був на майдані, потім пішов на схід на війну захищати державу, тому точно, що заслужив цю посаду.

Вуву 2019-06-26 / 17:01:39
Вітаю з призначенням !
Бажаю щоб гроші не спокусили вашу душу і не зіпсули людську гідність.

Олекса 2019-06-26 / 16:54:57
Ішме кісто тай позирайме 95-ый квартал!

Люстратор 2019-06-26 / 16:47:14
Успіхів Ігоре, думаю ви справитеся, а точніше не сумніваюся.

НОВИНИ: Політика

03:21
/ 2
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 57
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 20
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 16
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
» Всі новини