На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Президент подав в Кабмін кандидатури на посади голів обласних адміністрацій у п’яти областях.

На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Прізвища кандидатів надав УНН обізнаний співрозмовник.

Так, у Херсонській області посаду губернатора може обійняти колишній заступник міністра оборони Юрій Гусєв.

Гусєва пов’язують і з Валерієм Хорошковським, від партії якого “Команда Озимого покоління” Гусєв балотувався в Раду в 2002 році, і з Владиславом Каськівим, під керівництвом якого в 2011-2014 роках він працював у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект).

У Київській області Володимир Зеленський пропонує призначити Михайла Бно-Айріяна, який працює на посаді заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в компанії “Укренерго”. Він працював також у Міністерстві енергетики, а у 2016 році брав участь у конкурсі на посаду голови Житомирської ОДА.

Закарпатську область має очолити Ігор Бондаренко — бізнесмен Мукачева, власник кондитерських.

На посаду очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Президент запропонував Павла Кириленка - прокурор, працює у військовій прокуратурі.

Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію має очолити Віталій Комарницький, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ

22 червня 2019р.

Теги: посада, очільник, Бондаренко

Коментарі

Юлія 2019-06-26 / 20:12:13
А шо, Порошенко не був підприємцем, успішним бізнесменом і господарником?

Люстратор 2019-06-24 / 12:51:06
Нормальна людина і хороші за нього відгуки, хай щастить.

совість 2019-06-24 / 01:05:49
відремонтуйте дороги, негідники

Вуву 2019-06-23 / 17:50:58
Я теж схиляюсь до того що нам і Закарпаттю в цілому зараз потрібен хороший бізнесмен - господарник а не політик.
Хто був той знає.
Зрівняйте як виглядає сусідній Франківськ і як Ужгород ... (При тому що нам постійно пишуть які величезні фінансові надходження які має область ).
Але дороги ... (Як по області так і по містах ... Парки сквери і многая ... виглядають жахливо).
А вже про контрабандні вирубки Мургою
нашого лісу ... Хочеться плакати.
Так от хай новий губернатор набере нову команду з наших небайдужих ... Які по справжньому вболівають за наш край людей ....
І почнуть по справжньому приводити до ладу і розбудовувати.
Як кажуть Бог в поміч.

Magyar-Hun 2019-06-23 / 16:50:57
Хто нам більше потрибен: політик або бізнесмен, або?

семен 2019-06-23 / 09:27:08
По-перше він не силовик по-друге людина організувала виробництво на високому рівні по-третє виробляє не палинку чи джінси а продукти харчування і відповідає за їх якість по -четверте робить солодощі зі смаком естетичні отже це освічена культурна людина це не маскаль зі своєю безкультурщиною яка принижувала гідність закапраття правдв на фото має хитроватий погляд і посмішку потрібно почекати незабаром стане зрозуміло хто є хто

Фенек 2019-06-22 / 20:49:26
Тим паче, що донедавна було якраз навпаки: кондитер Пітьо і клоун Маскаль))

??? 2019-06-22 / 20:42:20
Якщо президент - клоун, то чому губернатором не може бути кондитер?

Юрий 2019-06-22 / 20:10:12
Працiвники його фiрми оцiнюють його дуже позитивно i пiдкреслюють його людянiсть.

Степан Крук 2019-06-22 / 18:31:02
Та пак дайте му покуй! Солодкий наш губернатор!

Вуву 2019-06-22 / 17:20:52
От я знаю що є фірмові торти ... "Пражський" "Львівський" " Кийівський"
...
А чи є фірмовий торт "Закарпатський"
якщо ні то чому ?
Чи може бути це як наша візитівка ?

Вуву 2019-06-22 / 17:15:50
Чи буде краще .?
Після лисого болвана маскаля ???
Хочеться вірити в краще.
Тільки є один ризик. Так як він з мукачева ... То максимальну увагу і фін.підтримку буде лобіювати туди.
Що в кінцевому результаті постане питання про перенесення обласного центру.
Чого мені зовсім не хочеться.
Як знати . ? (може я помиляюсь).

Coffee brake 2019-06-22 / 16:36:59
У нас буде солодкий губернатор. Свої понеділкові наради буде супроводжувати кавою з чорничною тартою і еклерами. Ням!

Іван 2019-06-22 / 15:26:09
Нормальна кандидатура, успішний бізнесмен...

петя 2019-06-22 / 15:17:50
Блюковий по ходу человек.

Степан Крук 2019-06-22 / 13:44:50
Це катастрофа! Передбачаю підвищення рівня захворюваності на цукровий діабет у Закарпатті!

Genya 2019-06-22 / 13:31:24
Хороша кандидатура,Підприємець роками-він значить врівноважений, розумний.Не повьязангий із всякими "селюками",Блюками,Ратами ..із куштановиці,Завидова і др.швалью...

Валя 2019-06-22 / 12:37:43
Закараттю пошастить, якщо це правда

Файний 2019-06-22 / 12:34:57
О це буде Солодке Життя:)

Зільоний макарун 2019-06-22 / 12:19:52
А мером Ужгорода - Штефаня. Щоби була рівновага)

НОВИНИ: Політика

19:31
/ 7
Москаль програв вибори до ВР на Луганщині "слузі народу"
18:14
/ 1
На Закарпатті члени ще чотирьох комісій переписували протоколи у приміщеннях ОВК, інші ДВК нервують у черзі
18:09
/ 13
Офіційні протоколи: Роберт Горват переміг Олександра Пекаря на виборах до Верховної Ради (ІНФОГРАФІКА)
17:00
/ 14
Вибори на Закарпатті: "Слуга народу", Горват, Балога, Лунченко, Петьовка і два під питанням
16:13
/ 32
"Слуга народу" визнала поразку в округах №68 і №69 на Закарпатті заявою про оскарження результатів
14:25
/ 4
Протоколи з мокрими печатками ще з 25-ти дільниць очікують в окружній виборчій комісії №69 з центром у Мукачеві
13:21
/ 3
У Мукачеві привозять протоколи у відкритих пакетах, деякі ДВК, ймовірно, вносять до протоколів неправомірні зміни
10:53
/ 3
У Хусті кілька ДВК корегували протоколи у приміщенні окружної комісії, а члени однієї ДВК взяли з собою печатку
09:19
/ 4
Попередньо на виборах лідерами у Берегові є "Слуга народу" та Брензович
08:11
/ 9
За результатами ЦВК на Закарпатті лідирують "Слуга народу", Лунченко і Петьовка
02:23
/ 8
Р.Горват став переможцем виборів по 68-му виборчому округу - штаб
23:14
Явка виборців на Закарпатті станом на 20.00 сягла 41,15%
19:41
/ 3
У Середньому на Ужгородщині "мінували" дільницю
19:26
/ 7
На 71 окрузі за мажоритарника пачками вкинули бюлетні
18:04
/ 2
З врахуванням даних всіх округів на 16.00 явка виборців на Закарпатті сягла 30.05%
16:59
/ 10
Активність виборців на Закарпатті на 16-у годину склала всього 21,82%
16:01
215 виборців Ужгородського СІЗО змогли проголосувати тільки за партійним списком
13:29
/ 5
Явка виборців на Закарпатті - найнижча в Україні
13:15
/ 6
В Ужгороді, у штабі кандидата повідомили про підкуп виборців
13:11
/ 1
На виборчій дільниці на Хустщині у жінки вилучили списки, підозрюють підкуп виборців
10:40
Усі виборчі дільниці на Закарпатті відкрилися вчасно і без порушень
10:28
/ 4
Поліція розпочала кримінальне провадження щодо можливого підкупу виборців в Чопі
01:21
/ 8
Активісти опублікували списки підкупу за Андріїва в Чопі і відео розмови з "купленим" виборцем (ДОКУМЕНТИ)
19:45
/ 12
МЗС України: Угорщина намагається створити на Закарпатті анклав
14:14
На Закарпатті документують можливі порушення виборчого законодавства у "день тиші"
» Всі новини