На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Президент подав в Кабмін кандидатури на посади голів обласних адміністрацій у п’яти областях.

На посаду очільника Закарпатської ОДА Зеленський пропонує власника кондитерських Ігоря Бондаренка – ЗМІ

Прізвища кандидатів надав УНН обізнаний співрозмовник.

Так, у Херсонській області посаду губернатора може обійняти колишній заступник міністра оборони Юрій Гусєв.

Гусєва пов’язують і з Валерієм Хорошковським, від партії якого “Команда Озимого покоління” Гусєв балотувався в Раду в 2002 році, і з Владиславом Каськівим, під керівництвом якого в 2011-2014 роках він працював у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами (Держінвестпроект).

У Київській області Володимир Зеленський пропонує призначити Михайла Бно-Айріяна, який працює на посаді заступника директора з комунікацій та міжнародного співробітництва в компанії “Укренерго”. Він працював також у Міністерстві енергетики, а у 2016 році брав участь у конкурсі на посаду голови Житомирської ОДА.

Закарпатську область має очолити Ігор Бондаренко — бізнесмен Мукачева, власник кондитерських.

На посаду очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Президент запропонував Павла Кириленка - прокурор, працює у військовій прокуратурі.

Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію має очолити Віталій Комарницький, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ

22 червня 2019р.

Теги: посада, очільник, Бондаренко

Коментарі

Юлія 2019-06-26 / 20:12:13
А шо, Порошенко не був підприємцем, успішним бізнесменом і господарником?

Люстратор 2019-06-24 / 12:51:06
Нормальна людина і хороші за нього відгуки, хай щастить.

совість 2019-06-24 / 01:05:49
відремонтуйте дороги, негідники

Вуву 2019-06-23 / 17:50:58
Я теж схиляюсь до того що нам і Закарпаттю в цілому зараз потрібен хороший бізнесмен - господарник а не політик.
Хто був той знає.
Зрівняйте як виглядає сусідній Франківськ і як Ужгород ... (При тому що нам постійно пишуть які величезні фінансові надходження які має область ).
Але дороги ... (Як по області так і по містах ... Парки сквери і многая ... виглядають жахливо).
А вже про контрабандні вирубки Мургою
нашого лісу ... Хочеться плакати.
Так от хай новий губернатор набере нову команду з наших небайдужих ... Які по справжньому вболівають за наш край людей ....
І почнуть по справжньому приводити до ладу і розбудовувати.
Як кажуть Бог в поміч.

Magyar-Hun 2019-06-23 / 16:50:57
Хто нам більше потрибен: політик або бізнесмен, або?

семен 2019-06-23 / 09:27:08
По-перше він не силовик по-друге людина організувала виробництво на високому рівні по-третє виробляє не палинку чи джінси а продукти харчування і відповідає за їх якість по -четверте робить солодощі зі смаком естетичні отже це освічена культурна людина це не маскаль зі своєю безкультурщиною яка принижувала гідність закапраття правдв на фото має хитроватий погляд і посмішку потрібно почекати незабаром стане зрозуміло хто є хто

Фенек 2019-06-22 / 20:49:26
Тим паче, що донедавна було якраз навпаки: кондитер Пітьо і клоун Маскаль))

??? 2019-06-22 / 20:42:20
Якщо президент - клоун, то чому губернатором не може бути кондитер?

Юрий 2019-06-22 / 20:10:12
Працiвники його фiрми оцiнюють його дуже позитивно i пiдкреслюють його людянiсть.

Степан Крук 2019-06-22 / 18:31:02
Та пак дайте му покуй! Солодкий наш губернатор!

Вуву 2019-06-22 / 17:20:52
От я знаю що є фірмові торти ... "Пражський" "Львівський" " Кийівський"
...
А чи є фірмовий торт "Закарпатський"
якщо ні то чому ?
Чи може бути це як наша візитівка ?

Вуву 2019-06-22 / 17:15:50
Чи буде краще .?
Після лисого болвана маскаля ???
Хочеться вірити в краще.
Тільки є один ризик. Так як він з мукачева ... То максимальну увагу і фін.підтримку буде лобіювати туди.
Що в кінцевому результаті постане питання про перенесення обласного центру.
Чого мені зовсім не хочеться.
Як знати . ? (може я помиляюсь).

Coffee brake 2019-06-22 / 16:36:59
У нас буде солодкий губернатор. Свої понеділкові наради буде супроводжувати кавою з чорничною тартою і еклерами. Ням!

Іван 2019-06-22 / 15:26:09
Нормальна кандидатура, успішний бізнесмен...

петя 2019-06-22 / 15:17:50
Блюковий по ходу человек.

Степан Крук 2019-06-22 / 13:44:50
Це катастрофа! Передбачаю підвищення рівня захворюваності на цукровий діабет у Закарпатті!

Genya 2019-06-22 / 13:31:24
Хороша кандидатура,Підприємець роками-він значить врівноважений, розумний.Не повьязангий із всякими "селюками",Блюками,Ратами ..із куштановиці,Завидова і др.швалью...

Валя 2019-06-22 / 12:37:43
Закараттю пошастить, якщо це правда

Файний 2019-06-22 / 12:34:57
О це буде Солодке Життя:)

Зільоний макарун 2019-06-22 / 12:19:52
А мером Ужгорода - Штефаня. Щоби була рівновага)

НОВИНИ: Політика

03:21
Імперське рило лізе до ідентичности
04:28
/ 57
Голова сільради на Берегівщині спілкується з журналістами через перекладача, бо практично не користується українською
00:19
/ 1
Наступного тижня на черговій сесії Тячівської райради оберуть нового голову
16:04
/ 22
Поки Сійярто летів до Києва, Росія погодилася захищати угорську меншину Закарпаття
18:03
/ 31
Продюсер "Суспільного" на Закарпатті збирається пропагувати "русинство" всупереч фахівцям і Україні
09:09
/ 15
В Ужгороді за "круглим столом" говорили про подвійне громадянство
17:52
/ 8
Дворський іде з посади керівника Ужгородської РДА
13:59
/ 10
Зеленський звільнив Віктора Товстого з посади голови Іршавської РДА
19:45
/ 31
Будапешту вкотре доводиться "замирювати" розсварених лідерів угорців Закарпаття
23:32
/ 20
Шуфрич розповів російським пропагандистам, як воює в Раді за право росіян купувати українську землю
01:59
/ 9
"Да патаму, что украінскій язик нєуґоден Богу!"
23:42
/ 11
З ініціативи депутатів Закарпатської облради голова скликає позачергову сесію щодо криміногенної ситуації в області
23:35
/ 6
У Міносвіти по суті відкинули "мовні" пропозиції Сійярто щодо освіти угорців Закарпаття
15:17
/ 4
Угорщина передала МОН України свої пропозиції щодо навчання угорців на Закарпатті української мови
04:17
/ 5
Вікіпедія вже вказує Михайлюка чинним головою Закарпатської ОДА з січня 2020 року
02:13
/ 53
30 років тому угорські дипломати та спецслужби вже "працювали" на Закарпатті (ДОКУМЕНТИ)
23:40
/ 9
Відставлений Москаль прилаштувався захищати в суді інтереси мільярдера Ровта
22:27
/ 16
Валерія Мургу звільнено з посади начальника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства (ДОКУМЕНТ)
22:18
/ 12
За новою декларацією, зарплата мера Хуста Кащука – майже як у президентів України та Польщі взятих разом
16:17
/ 57
На посаду керівника Закарпаття претендує власник "Камелота" Роман Мегела
13:52
/ 16
Впійманий на брехні ексзаступник мера Ужгорода Білак, якого вигнав Андріїв, став радником Рівіса
22:30
/ 7
А потрібно танки замість королівського палацу
14:00
/ 106
Скандал у Гечі: урочисте відкриття фестивалю гентешів довірили угорцям, а не керівнику Закарпаття
14:53
/ 17
Угорщина все-таки просила Росію захистити її меншину на Закарпатті (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
13:38
/ 42
Кабмін погодив на посаду голови Закарпатської ОДА уродженця Полтави Микиту Михайлюка – журналіст
» Всі новини