Під час зустрічі лікарі, керівники медичних закладів й управлінці у сфері охорони здоров’я разом з експертами МОЗ України обговорять нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі.
Для кого зустріч та як взяти участь?
Публічна консультація проводиться для лікарів, керівників медичних закладів і управлінців у сфері охорони здоров’я з Ужгорода і Закарпатської області. Для фахівців з Закарпатської області передбачена компенсація проїзду.
Зустріч відбудеться 24 квітня з 13:30 до 17:00 в Ужгородському національному університеті (м. Ужгород, пл. Народна 3, зал Вченої ради УжНУ).
Щоби взяти участь у публічній консультації, заповніть заявку за посиланням.
Також участь у зустрічі можуть взяти представники ЗМІ.
Акредитація для ЗМІ за посиланням.
Питання для обговорення
На публічній консультації Міністерство охорони здоров’я України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також разом з лікарями МОЗ України обговорить ключові аспекти змін:
Критерії відбору та вимоги до членів Ліцензійної ради.
Процедура формування Ліцензійної ради.
Критерії автоматичного продовження ліцензії на новий строк та позбавлення ліцензії.
Особливості перехідного періоду для лікарів, що практикують.
Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного
законопроекту.
Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україні пройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України.
Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019-2022 років.
Детально про публічні консультації щодо впровадження професійного ліцензування: HTTPS://BIT.LY/2WRH6GZ
Лікар, який вчасно емігрував... 2019-04-20 / 11:36:05
Які реформи, таке і ліцензування. Посилання не працює... Взагалі складається враження, що так звана охорона здоров'я в Україні перетворилася в театр абсурду, як, власне, і вся країна теж. Головна задача - заморочити людям голову до стану повного нерозуміння, навіяти людині переконання в у своїй розумовій неповноцінності, у нездатності порозуміти премудрості та суть реформи медицини. Єдина надія залишається на те, що історія змете цих "реформаторів" у вигрібну яму.