Віртуози з Одеси завітають на музичний "безкордонний" фестиваль в Ужгороді

31 березня у Закарпатській обласній філармонії стартував VII Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».

Віртуози з Одеси завітають на музичний "безкордонний" фестиваль в Ужгороді

Перед ужгородцями та гостями міста у супроводі симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії блискуче виступили гості зі Львова – Андрій Карпяк (флейта) та Юрій Хвостов (гобой).  

А 3 квітня на головній сцені краю звучатимуть «Пори року П.І.Чайковського в джазі». Таку оригінальну інтерпретацію відомого твору запропонує нашим землякам тріо Олексія Петухова з Одеси. 

Олексій Петухов (фортепіано) вже неодноразово виступав на нашій сцені. Піаніст, композитор, аранжувальник, він є яскравим представником українського джазу. Працює диригентом Одеського молодіжного джаз-оркестру під орудою Миколи Голощапова та викладає в Одеському училища мистецтв і культури ім.К.Ф.Данькевича. Творча біографія О.Петухова сповнена безлічі цікавих проектів – як авторських, так і в тандемі з кращими імпровізаторами сучасної джазової сцени, зокрема Chanda Rule, Grace Garland, Filo Machado, Gregory Porter, Kevin Mahogany, Karl Frierson, Allan Harris, Eve Cornelious, Benny Benack, Gregory Boyd тощо. Творчий напрямок артиста – власна музика та численні джазові переклади для тріо, комбо, струнного оркестру, біг-бенду, хору з тріо. 

Другим учасником тріо є Максим Кондратьєв – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових концертів, фестивалів і міжнародних проектів. Грає із провідними музикантами Одеси, співпрацював із Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride та ін.

У складі тріо Олексія Петухова також часто виступає Андрій Гончаров – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах, випускник Одеського училища мистецтв і культури ім.К.Ф.Данькевича. Щодо «Пір року» П.І.Чайковського, то ужгородські слухачі вперше почують цей цикл із 12 п’єс в такому оригінальному джазовому викладі. Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 18.30. 

У ході VII Міжнародного фестивалю «Музика без кордонів» публіка познайомиться також із вокальним гуртом «AcapellArt» із Угорщини та фортепіанним дуетом Катерини Шапран і Балажа Фазекаша зі Словаччини; почує унікальну програму «Promenade & Lost Tango» від львівських музикантів Назарія Пилатюка (скрипка), Петра Довганя (фортепіано) та Антона Сопіги (гітара); помандрує «Від бароко до року» разом із симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії. 

Таїсія Грись

01 квітня 2019р.

Теги: віртурзи, фестиваль, Одеса

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини