Про це свідчать результати дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.
"Найнижчий рівень довіри у світі другий рік поспіль", - коментують цифру аналітики.
За їхніми даними, для порівняння, коли президентом був Віктор Янукович, цей показник сягав 24%.
При цьому у пост-радянських країнах довіра до керівництва держави у середньому складає 48%, світовий середній рівень – 56%.
Як з'ясували дослідники, відразу після обрання президентом Петра Порошенка довіру до влади в цілому відчували 24% українців, водночас дії Порошенка схвалювали 48%.
"Проте ці надії швидко зникли, оскільки багато українців побачили, що влада не в змозі виконати вимоги протестувальників Революції на Майдані. З 2015 року довіра не перевищувала 14%", - підсумовують автори дослідження.
Читатель 2019-03-25 / 13:04:38
Вспоминается схожая история. Но, со статьей, писанной журналистом "Закарпаття онлайн". В которой осуждался некий деятель, а в конце статьи было написано, что дескать, согласно официальным данным, данное лицо имеет низкий рейтинг, и вот это всё и доказывает.
Что???? Серьезно??? То есть, кто-то заказал этому человеку "рейтинг", оплатил его, а журналист, зная прекрасно об этом, пишет несуразные вещи, что дескать "у того рейтинг". Серьезно???
Читатель 2019-03-25 / 12:52:29
Вот, он "вирус" - вбросить фейк, и даже ОЛЕГ ДЫБА КУПИЛСЯ. ))) Хоть, он далеко не дурак!
То есть, автор данной статьи, пытается убедить, что Украина даже с Зимбабве, Афганистаном, Сомали и рядом не стояла??? Вы, что - это абсолютно серьезно? Если так, совет таким горе-журналистам - увольняйтесь из СМИ, и идите на завод на конвейер, до выхода на пенсию. Журналистику не позорьте. )))