Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді (ФОТО)

Останній жорстко опонує ужгородському депутату-аферисту Івану Волошину, який переховується від українського правосуддя та обкрадених інвесторів у Маямі (США)

Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді (ФОТО)

Сьогодні, 16 лютого, близько 3-ї години, у селі Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області невідомий вистрілив з гранатомета по будинку, в якому живе мати політика, бізнесмена, держслужбовця, екс-очільника Аграрної біржі та Державної продовольчо-зернової корпорації України Роберта Бровді.

Про це повідомили власні джерела Закарпаття онлайн.

Граната, випущена з ручного протитанкового гранатомета (РПГ) пробила зовнішню стіну будинку, через сходовий майданчик пробила внутрішню стіну санвузла 2-го поверху, ванну і зупинилася в стіні спальні, де спала мама Роберта Бровді.

Жінка, на щастя, не постраждала.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на початку Нового року Роберт Бровді повідомив, що у випадку ужгородського депутата Івана Волошина група інвесторів зіткнулися з шахрайством, бандитизмом і розкраданням інвестицій.

Як повідомив громадський активіст Євген Рахімов, І.Волошин обікрав інвесторів на понад 100 млн грн.

11 січня, о 19.00, невідомий приніс на територію будинковолодіння матері Р.Бровді й передав сторожу картонну коробку, в якій були дві гранати Ф-1.

А 23 січня у контексті "справи Волошина" було здійснено 24 обшуки, вилучено документи 20 підприємств, накладено арешти на 57 об'єктів нерухомості та 23 компанії.

Станом на нині І.Волошин переховується від українського правосуддя та обкрадених інвесторів в Маямі (штат Флорида, США).

Крім того, "маямський" аферист Волошин реанімував інтернетні підробки "Закарпаття онлайн".

16 лютого 2019р.

Теги: граната, Бровді, Сторожниця, Волошин

Коментарі

Syddy 2019-02-18 / 20:29:29
До журналістка... А что это за ублюдок, позвольте поинтересоваться для общего развития и укрепления самосознания народа?

Пасажир 2019-02-17 / 20:46:06
Це провокація зроблена на замовлення зам.начальника слідства -Богдана Степанова. Покриває його Стефанишин. Виконавці - колишні АТОшники, на яких Волошин оформлював землю. Вихідці з Дніпра...

Абв 2019-02-17 / 12:25:53
По київським відділенням поліції стріляйте.

Сашко 2019-02-17 / 10:16:17
Рахімова в студію! Єдиний чувак, який Волошину по пиці надавав!

Женя 2019-02-17 / 01:21:12
Влади на Закарпатті нема. Фестивальний геерал-губернатор самоусунувся,прокурор і нач. поліції - у змичці зі злочинцями. Тому кримінал робить, що хоче і як хоче.

Тому у Волошина кришу зірвало. Такого, як зробив він, не дозволяє собі ніхто в кримінальному світі. Але хто сумеівався, що ця безпринципна тварина - готова на все. Особливо, коли цього щура загнали в кут

Женя 2019-02-17 / 01:15:54
Якщо хтось думає, що Волошин лишив ситуацію на самотьок, він помиляється. Покидьок вже певно сидить зі своїм мадярським паспортом десь в Ніредьгазі і керує гранатометниками

Степан Крук -киянка 2019-02-16 / 22:41:48
Поліція є! Патрульна! Є ще прокурор! Кишеньковий! Є ще губернатор! Дебільний! Все в нас є! Але порядку нема...

До 11111111 2019-02-16 / 21:39:15


Кожен має право на свою думку і право голосу ... Свободу слова. Так ми можен писати ПРОТИ ПОРОШЕНКА ... як він МОЖЕ РОБИТИ ВСЕ ПРОТИ СВОГО НАРОДУ .

ТАК ЩО ЗАМКНИ СВОЄ ... рот.

Бо ніхто не скаже на людину ... Що поганий чоловік ... Якщо робить добрі справи.

Попередній коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-02-16 / 21:04:25
Ааа-га . Є поліція для декору .
Якщо якого пяного шофера спіймати ...
Штраф за парковку виписати ... Ну видзвонити дєвчонок на секс ... а потім йіх з криком - шумом арештувати за секс послуги і звідництво ...
В той час як самого сексу взагалі не було ... Розписок ніхто нікому не дав і не підписав ...
А звідниками були самі поліцішти.
Оце так ДА.
А на все решта ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ І ЗЛОДІЙСТВО ... І НАВІТЬ ПО ВІДКРИТИХ СПРАВАХ ... "Договорняк по телефону" (чим з вищевладного кабінету ... Тим краще).
І НА ЧОЛІ ВСЬОГО ЦЬОГО УЗАКОНЕНОГО БАНДИТИЗМУ МАСКАЛЬ - "гнояк" (як смотрящий - разводящий) ... Під патронатом самого дона "ПЕДРАСА" ...
Який знову хоче стати "презіком" любою ціною ... Щоб нас всіх з@єб@ти в гробову дошку.
А з іншого боку ще одна сука - наволочь злодюга люля ... і видриск коломойського ... "зелень - плесень" ...
То кого ...
ЯКОГО ЗЛОДІЯ БАРИГУ МАЄ ОБИРАТИ НАРОД ???
Майдан мусить бути знову .
Коли виконувачка міністра фігансві
Яресько (всі вже йійі забули як мабуть
І (сатановську) Гонтарєву ))
Набравши кредитів на мільярди ... Заявила ... Ми зробили все можливе щоби відтягнути критичну ситуацію в Украйіні ... (на три роки).
...
ПРАВДА НЕ УТОЧНИЛА ЧИ ВІД КОЛАПСУ ...
ЧИ ВІД КЛІНІЧНОЙІ СМЕРТІ.
Якщо народ хоче СПРАВЖНІХ ЗМІН ... всю цю наволочь кабінетну треба змітати на місцях ...
В Кийів йіхати нема за чим.

киянка 2019-02-16 / 19:35:56
На Закарпатті взагалі є поліція?

генерал Володимир Олегович 2019-02-16 / 19:08:06
Роман Ігорович, ви чудово знаєте, що Саша без Івана Івановича сам кроку не ступить. А Іван Іванович навіть рік назад і Іван Іванович тепер, коли через його руки протекли (а деякі навіть осіли) мільйони, то дві різні людини. Він тепер себе богом уявив. А тут раптом цього бога опустили. Ви знаєте, на що здатен розгніваний опущений бог?

Стефанишин 2019-02-16 / 18:38:37
На момент постріоу мати Бровдія знаходилась в будинку. Думайте люди і не тупіть. Волошин хоч і чмо, але в його лисій тупій голові окрім вкрасти і обманути нічого толкового нема. Ну не модулятор він ідей. Це може бути третя сторона, яка хоче "підлити масла у вогонь", наприклад шнирьрк Волошина - Олександр Броді, в якого під час обшуку нещодавно знайшли зброю. Не виключено, що мале щеня вирішило вислужитись і лупануло з гранатомету.

Стефанишин 2019-02-16 / 18:34:53
галя, у нас таких віл - дві треті Ужгорода. Що, всі перевіряти? І наші з генералом Володимиром Олеговичем теж? Ви при розумі?

Стефанишин 2019-02-16 / 18:32:52
Поки інші тільки просторікують про європейський вибір, ми з генералом Володимиром Олеговичем швидкими темпами наближаємо окремо взяте Закарпаттячко до Європи. За показниками криміногенної обстановки воно вже прирівнялося до Сицилії. А коли ми з генералом та угорським і незабаром американським громадянином Іваном Івановичем Волошиним, у якого син Марк обов'язково буде президентом США (він нам показував фотку), інвестуємо свої спільні кошти в економіку нашого Закарпаттячка, то тут буде рай.
Ну, не для всіх. А для нас і членів наших сімей і загалом нашої дружної "Сім'ї".
Але ж треба з чогось починати

галя 2019-02-16 / 18:26:34
нехай би податкова поцікавилась чи сплачені податки з грошей за які куплено ту вілу

активіст 2019-02-16 / 18:17:06
Перевірте маму і тещу Волошина, на яких той записав Корону, на предмет субсидій

активіст 2019-02-16 / 18:14:56
Оживилися боти маямського стрілка

Волошин і Бровді гниди 2019-02-16 / 16:37:51
Обоє гниди най убютьс

Ужгородець 2 2019-02-16 / 15:55:12
Варіантів 3 : Сокральна жертва Роберт, пора звітувати перед інвесторами, зміна декорацій перед виборами ?

Нік 2019-02-16 / 15:06:11
Я ж казав, проще відправити в Маямі кілера чим з цим афером розбиратися.

НОВИНИ: Кримінал

14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн