Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді (ФОТО)

Останній жорстко опонує ужгородському депутату-аферисту Івану Волошину, який переховується від українського правосуддя та обкрадених інвесторів у Маямі (США)

Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді (ФОТО)

Сьогодні, 16 лютого, близько 3-ї години, у селі Сторожниця Ужгородського району Закарпатської області невідомий вистрілив з гранатомета по будинку, в якому живе мати політика, бізнесмена, держслужбовця, екс-очільника Аграрної біржі та Державної продовольчо-зернової корпорації України Роберта Бровді.

Про це повідомили власні джерела Закарпаття онлайн.

Граната, випущена з ручного протитанкового гранатомета (РПГ) пробила зовнішню стіну будинку, через сходовий майданчик пробила внутрішню стіну санвузла 2-го поверху, ванну і зупинилася в стіні спальні, де спала мама Роберта Бровді.

Жінка, на щастя, не постраждала.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на початку Нового року Роберт Бровді повідомив, що у випадку ужгородського депутата Івана Волошина група інвесторів зіткнулися з шахрайством, бандитизмом і розкраданням інвестицій.

Як повідомив громадський активіст Євген Рахімов, І.Волошин обікрав інвесторів на понад 100 млн грн.

11 січня, о 19.00, невідомий приніс на територію будинковолодіння матері Р.Бровді й передав сторожу картонну коробку, в якій були дві гранати Ф-1.

А 23 січня у контексті "справи Волошина" було здійснено 24 обшуки, вилучено документи 20 підприємств, накладено арешти на 57 об'єктів нерухомості та 23 компанії.

Станом на нині І.Волошин переховується від українського правосуддя та обкрадених інвесторів в Маямі (штат Флорида, США).

Крім того, "маямський" аферист Волошин реанімував інтернетні підробки "Закарпаття онлайн".

16 лютого 2019р.

Теги: граната, Бровді, Сторожниця, Волошин

Коментарі

Syddy 2019-02-18 / 20:29:29
До журналістка... А что это за ублюдок, позвольте поинтересоваться для общего развития и укрепления самосознания народа?

Пасажир 2019-02-17 / 20:46:06
Це провокація зроблена на замовлення зам.начальника слідства -Богдана Степанова. Покриває його Стефанишин. Виконавці - колишні АТОшники, на яких Волошин оформлював землю. Вихідці з Дніпра...

Абв 2019-02-17 / 12:25:53
По київським відділенням поліції стріляйте.

Сашко 2019-02-17 / 10:16:17
Рахімова в студію! Єдиний чувак, який Волошину по пиці надавав!

Женя 2019-02-17 / 01:21:12
Влади на Закарпатті нема. Фестивальний геерал-губернатор самоусунувся,прокурор і нач. поліції - у змичці зі злочинцями. Тому кримінал робить, що хоче і як хоче.

Тому у Волошина кришу зірвало. Такого, як зробив він, не дозволяє собі ніхто в кримінальному світі. Але хто сумеівався, що ця безпринципна тварина - готова на все. Особливо, коли цього щура загнали в кут

Женя 2019-02-17 / 01:15:54
Якщо хтось думає, що Волошин лишив ситуацію на самотьок, він помиляється. Покидьок вже певно сидить зі своїм мадярським паспортом десь в Ніредьгазі і керує гранатометниками

Степан Крук -киянка 2019-02-16 / 22:41:48
Поліція є! Патрульна! Є ще прокурор! Кишеньковий! Є ще губернатор! Дебільний! Все в нас є! Але порядку нема...

До 11111111 2019-02-16 / 21:39:15


Кожен має право на свою думку і право голосу ... Свободу слова. Так ми можен писати ПРОТИ ПОРОШЕНКА ... як він МОЖЕ РОБИТИ ВСЕ ПРОТИ СВОГО НАРОДУ .

ТАК ЩО ЗАМКНИ СВОЄ ... рот.

Бо ніхто не скаже на людину ... Що поганий чоловік ... Якщо робить добрі справи.

Попередній коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-02-16 / 21:04:25
Ааа-га . Є поліція для декору .
Якщо якого пяного шофера спіймати ...
Штраф за парковку виписати ... Ну видзвонити дєвчонок на секс ... а потім йіх з криком - шумом арештувати за секс послуги і звідництво ...
В той час як самого сексу взагалі не було ... Розписок ніхто нікому не дав і не підписав ...
А звідниками були самі поліцішти.
Оце так ДА.
А на все решта ТОТАЛЬНА КОРУПЦІЯ І ЗЛОДІЙСТВО ... І НАВІТЬ ПО ВІДКРИТИХ СПРАВАХ ... "Договорняк по телефону" (чим з вищевладного кабінету ... Тим краще).
І НА ЧОЛІ ВСЬОГО ЦЬОГО УЗАКОНЕНОГО БАНДИТИЗМУ МАСКАЛЬ - "гнояк" (як смотрящий - разводящий) ... Під патронатом самого дона "ПЕДРАСА" ...
Який знову хоче стати "презіком" любою ціною ... Щоб нас всіх з@єб@ти в гробову дошку.
А з іншого боку ще одна сука - наволочь злодюга люля ... і видриск коломойського ... "зелень - плесень" ...
То кого ...
ЯКОГО ЗЛОДІЯ БАРИГУ МАЄ ОБИРАТИ НАРОД ???
Майдан мусить бути знову .
Коли виконувачка міністра фігансві
Яресько (всі вже йійі забули як мабуть
І (сатановську) Гонтарєву ))
Набравши кредитів на мільярди ... Заявила ... Ми зробили все можливе щоби відтягнути критичну ситуацію в Украйіні ... (на три роки).
...
ПРАВДА НЕ УТОЧНИЛА ЧИ ВІД КОЛАПСУ ...
ЧИ ВІД КЛІНІЧНОЙІ СМЕРТІ.
Якщо народ хоче СПРАВЖНІХ ЗМІН ... всю цю наволочь кабінетну треба змітати на місцях ...
В Кийів йіхати нема за чим.

киянка 2019-02-16 / 19:35:56
На Закарпатті взагалі є поліція?

генерал Володимир Олегович 2019-02-16 / 19:08:06
Роман Ігорович, ви чудово знаєте, що Саша без Івана Івановича сам кроку не ступить. А Іван Іванович навіть рік назад і Іван Іванович тепер, коли через його руки протекли (а деякі навіть осіли) мільйони, то дві різні людини. Він тепер себе богом уявив. А тут раптом цього бога опустили. Ви знаєте, на що здатен розгніваний опущений бог?

Стефанишин 2019-02-16 / 18:38:37
На момент постріоу мати Бровдія знаходилась в будинку. Думайте люди і не тупіть. Волошин хоч і чмо, але в його лисій тупій голові окрім вкрасти і обманути нічого толкового нема. Ну не модулятор він ідей. Це може бути третя сторона, яка хоче "підлити масла у вогонь", наприклад шнирьрк Волошина - Олександр Броді, в якого під час обшуку нещодавно знайшли зброю. Не виключено, що мале щеня вирішило вислужитись і лупануло з гранатомету.

Стефанишин 2019-02-16 / 18:34:53
галя, у нас таких віл - дві треті Ужгорода. Що, всі перевіряти? І наші з генералом Володимиром Олеговичем теж? Ви при розумі?

Стефанишин 2019-02-16 / 18:32:52
Поки інші тільки просторікують про європейський вибір, ми з генералом Володимиром Олеговичем швидкими темпами наближаємо окремо взяте Закарпаттячко до Європи. За показниками криміногенної обстановки воно вже прирівнялося до Сицилії. А коли ми з генералом та угорським і незабаром американським громадянином Іваном Івановичем Волошиним, у якого син Марк обов'язково буде президентом США (він нам показував фотку), інвестуємо свої спільні кошти в економіку нашого Закарпаттячка, то тут буде рай.
Ну, не для всіх. А для нас і членів наших сімей і загалом нашої дружної "Сім'ї".
Але ж треба з чогось починати

галя 2019-02-16 / 18:26:34
нехай би податкова поцікавилась чи сплачені податки з грошей за які куплено ту вілу

активіст 2019-02-16 / 18:17:06
Перевірте маму і тещу Волошина, на яких той записав Корону, на предмет субсидій

активіст 2019-02-16 / 18:14:56
Оживилися боти маямського стрілка

Волошин і Бровді гниди 2019-02-16 / 16:37:51
Обоє гниди най убютьс

Ужгородець 2 2019-02-16 / 15:55:12
Варіантів 3 : Сокральна жертва Роберт, пора звітувати перед інвесторами, зміна декорацій перед виборами ?

Нік 2019-02-16 / 15:06:11
Я ж казав, проще відправити в Маямі кілера чим з цим афером розбиратися.

НОВИНИ: Кримінал

16:48
Погоджено підозру водію Audi А4, що п'яним спричинився до смерті 75-річної жінки в Невицькому
16:24
На Ужгородщині затримали турків-нелегалів
12:17
/ 1
Мукачівця затримали за поножовщину у Гукливому на Воловеччині
16:48
/ 7
У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі"
15:33
/ 2
У селі на Тячівщині невідомі поцілили з гранатомета в двері супермаркета
14:51
На Закарпатті блокували схеми незаконного переміщення до України імпортних товарів
11:22
/ 1
У приужгородській Сторожниці біля словацького кордону виявили квадрокоптер та сигарети
19:03
Хустського наркоторгівця "Тарі" взяли під варту на 2 місяці з можливістю застави в 2 млн грн
17:22
/ 1
На Закарпатті затримали групу нелегалів із малими дітьми та переправників
17:18
/ 1
9 пакунків сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті
15:27
/ 1
В Ужгороді оберуть запобіжний захід затриманому в Хусті наркоторгівцю
15:24
У Мукачеві чоловіка, що намагався передати знайомому в ІТТ наркотики, засуджено до 6,5 років тюрми
11:09
/ 2
У Хусті затримали групу наркоторговців, що продавали метамфетамін на території району
11:02
На Рахівщині повідомлено про підозру посадовцю лісгоспу, який погодив документи для незаконного видобутку гравію з річки
00:07
У Хусті відбулася спецоперація з затримання наркоторгівців
15:11
/ 9
Винуватицю травматичної ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді випустили під домашній арешт
14:32
/ 3
На Закарпатті затримали жінку, котра за 1000 дол спробувала підкупити поліцейського
13:44
/ 1
На Закарпатті екстрадували до Угорщини обвинуваченого у тяжких злочинах іноземця
11:19
На Тячівщині чоловік вкрав припаркований мотоцикл односельчанки
10:29
У Мукачеві водій Peugeot, не впоравшись із керуванням, наїхав на припаркований автомобіль із 6-ма пасажирами
09:12
На Закарпатті на кордоні за стінкою мікроавтобуса знайшли 278 пачок сигарет
01:00
/ 18
Через службову недбалість закарпатської прокуратури винуватець подвійної смертельної ДТП опинився на волі – правозахисник
00:19
/ 9
Влада Ужгорода запустила схему "дерибану" майна комунального підприємства
18:11
/ 1
На Рахівщині погоджено підозру чоловіку, котрий вирубав у лісовому заказнику дерева на понад 200 тис грн
12:47
У Берегові четверо неповнолітніх викрали автівку "покататися", а відтак покинули її на узбіччі
» Всі новини