Роберт Бровді: У випадку Івана Волошина ми зіткнулися з шахрайством, бандитизмом і розкраданням інвестицій

Два роки тому в Ужгороді спостерігався будівельно-інвестиційний бум – розгорнулись масштабні роботи з будівництва та реконструкції великих об'єктів. Однак тепер роботи на згаданих об'єктах зупинились – чергові інвестори "спіткнулися" об особу афериста Івана Волошина.

Роберт Бровді: У випадку Івана Волошина ми зіткнулися з шахрайством, бандитизмом і розкраданням інвестицій

Два роки тому в обласному центрі Закарпаття спостерігався справжній будівельно-інвестиційний бум. У різних кінцях міста розгорнулись масштабні роботи з будівництва та реконструкції великих об'єктів, серед яких особливо виділялись споруди на місці колишнього універмагу "Україна" та магазину "Закарпатмеблі" на пл. Кирила і Мефодія, комплекси "Червене ружа" і "Корона" в історичному центрі міста. Крім цього, було анонсовано реалізацію проектів у сфері використання термальних вод, рекреації, житлового будівництва, а також створення одного з найбільших в Україні центрів сучасного мистецтва.

Появу усіх цих проектів, як і сам факт залучення значних інвестицій прямо пов'язували з бізнесменом та меценатом, тогочасним головою міждержавної Українсько-китайської Ділової Ради Робертом Бровді.  Щоправда сам він довго уникав будь-яких заяв з цього приводу, віддаючи перевагу культурно-мистецьким проектам сімейної фундації Brovdi Art, а також статусу непублічного комунікатора в ділових колах. Однак останні декілька місяців активні роботи на згаданих об'єктах зупинились. Містом ширяться різні чутки і здогади, які важко підтвердити чи спростувати. Отримати ж інформацію з перших вуст довгий час не вдавалось. Проте зрештою сам Роберт Бровді таки погодився дати коментарі на цю тему.

Роберт Бровді

– Отже, пане Роберте, чи маєте Ви і який саме стосунок до комплексів "Україна", "Червена Ружа", "Корона" та ряду інших великих будівельних об'єктів Ужгорода? Кажуть, що саме Ви були ініціатором та організатором залучення у ці проекти цілої групи інвесторів?

– Так, це правда. У 2016 році з моєї ініціативи та за активної участі відомих бізнесменів і громадських діячів краю було розроблено інвестиційну стратегію "Закарпаття 2020". Вона передбачає залучення масштабних приватних інвестицій з України і закордону в економіку та інфраструктуру регіону. Йдеться не лише про сучасні торгово-розважальні, офісні та житлові комплекси, але й про системи альтернативної енергетики на базі термальних вод, підприємства з переробки природних ресурсів, готельно-туристичні, спортивні, курортно-рекреаційні об'єкти, музеї та культурно-мистецькі центри.

Загальна мета дуже проста і прагматична - реалізувати унікальні можливості Закарпаття. Адже тут є все, щоб стати провідним туристичним, рекреаційним і культурним центром України та Східної Європи. Але для цього потрібно залучити в область великий капітал, збудувати сучасну інфраструктуру, зацікавити і привести сюди відомі рітейлові мережі та міжнародні бренди, створити комфортне бізнес-середовище, максимально задіяти природний і транскордонний потенціал. Таким чином об'єкти, про які Ви згадали є лише частиною втілення довгострокової інвестиційної стратегії.

– А все ж таки, кому належать ці об'єкти?

– Тут задіяно цілий пул інвесторів і структура учасників змінюється залежно від обставин. Персонально для мене пріоритетне значення має створення в Ужгороді сучасного культурно-мистецького центру. Члени моєї родини уклали інвестиційний договір щодо спорудження цього центру на базі 3-го поверху майбутнього комплексу "Корона". Це і є моя головна інвестиція. В інших проектах я дію нарівні з іншими інвесторами та репрезентую наші спільні інтереси.

 Судячи з темпів і масштабів будівельних робіт, старт був доволі успішним…

– Так, проекти викликали зацікавленість у бізнесових колах і швидко пройшли підготовчі стадії. Вдалося відразу успішно залучити досить значні кошти іноземних та вітчизняних інвесторів. Будівельні роботи просувались досить непогано. Починаючи з осені 2018 року планувався запуск перших черг на окремих об'єктах, а протягом 2019 року - уже повноцінне введення в експлуатацію. Однак, на етапі залучення чергових інвестиційних траншів і входження нових інвесторів, ми зіткнулись з незрозумілою та деструктивною поведінкою деяких з місцевих учасників. Зокрема, йдеться про депутата Ужгородської міськради Івана Волошина, який в обмін на дольову частку в окремих об'єктах, взяв зобов'язання координувати роботу підрядних організацій і забезпечити своєчасне виконання будівельних робіт. Почалося все з приховування інформації, нав'язування додаткових умов, необґрунтованих претензій, а завершилось прямим саботажем і розкраданнями.     

Іван Волошин

– Що ж відбулося потім?

– Ми декілька місяців намагалися врегулювати ситуацію шляхом переговорів. Пропонувалися різні компромісні варіанти, щоб розблокувати будівельні роботи і продовжити реалізацію проектів. Однак - все безрезультатно. Більше того, в процесі з'ясування реального стану справ та проведення додаткових перевірок, на поверхню почали спливати кричущі факти зловживань з коштами інвесторів з боку Волошина та його оточення. Йдеться не лише про банальні приписки, крадіжки на матеріалах і виконаних роботах, але й про спрямування коштів на сторонні об'єкти, маніпуляції з площами земельних ділянок і будівельних об'єктів, шахрайство з документацією, привласнення чужого майна. Як тільки це стало відомо, Волошин та його підлеглі почали займатись відвертим бандитським рейдерством, в одних випадках накладаючи заборонні обтяження на майно і  об'єкти, а в інших - переоформляючи їх на себе і свої фірми.   

– Якими будуть Ваші подальші дії і як реагуватимуть інші інвестори?                         

– Залишати і надалі все це без публічного реагування – було б неправильно. Саме тому, я чітко заявляю, що на моє переконання, дії Волошина та пов'язаних з ним осіб мають всі ознаки організованого злочинного угрупування, яке займається шахрайством, рейдерством і привласненням чужого майна. Ясна річ, що ми усіма законними засобами захищатимемо свої інтереси. По кожному епізоду будемо наполегливо, послідовно домагатися відновлення порушених прав, повернення вкраденого майна, відшкодування збитків і притягнення винних до відповідальності. Необхідні юридичні та процесуальні дії в цьому напрямку уже здійснюються. 

– Наскільки серйозно цей конфлікт  вплине на подальшу долю інвестиційних проектів? Чи будуть вони продовжені?

– У мене немає ілюзій з приводу того, що ситуація вирішиться легко і швидко. Враховуючи кримінальну специфіку та безпринципність суб'єктів, з якими маємо справу, однозначно можна очікувати у відповідь різні провокації, погрози, тиражування брехні та обливання брудом у кишенькових ЗМІ. Але розпочатий процес це не зупинить. І на мою позицію не вплине. Звичайно ж, терміни, а десь навіть і сам формат реалізації інвестиційних проектів доведеться переглянути та відкоригувати. Однак по мірі правового врегулювання ситуації та відновлення статус-кво, я переконаний в успішному продовженні та завершення цих проектів.


ДО ТЕМИ:

Головне слідче управління Нацполіції витребувало з ГУ НП України в Закарпатській області матеріали справи по стрілянині в "Короні" (ДОКУМЕНТ)

Суд арештував будівництво історичної ужгородської "Корони" через шахрайство Волошина (ДОКУМЕНТ)

НАЗК перевірить ужгородського депутата Волошина

У 2017-му скандальний ужгородський депутат Волошин "занижено" розбагатів на 29 квартир

03 січня 2019р.

Теги: Іван Волошин, крадіжки, Роберт Бровді

Коментарі

Хо Ші Мін 2019-01-16 / 20:41:08
фірма "Роги та копита"))

Льоня 2019-01-08 / 13:13:55
Ванька Волошин переплюнув у аферизмы даже малого Стрижака

Byby = закону 2019-01-07 / 05:03:38
Може тому в ужгороді ... Вибачте за правду ... Такий срач ... Що всі обйідаються папкорном ?.
В той самий час коли бариги крадуть гроші ... А народ бігає по вічно розритих дорогах - тротуарах.
Коли віджимають парки сквери і іші грошовитиі земельні ділянки міста.
А всяким затурканим і немислячим ... вони самі копійки на той папкорн кинуть... Як голодному псові кістку. Не велике діло.
Йіжте і насолоджутесь.

Закон 2019-01-06 / 20:29:51
Робимо ставки і запасаємось попкорном, хто кого першим вальне.

Волошину 2019-01-06 / 02:17:40


Ваня, не страшно. Ти вже навіть не пуджало. Ти - пугало. Тебе в кертови ставити, ворон відлякувати


Волошин 2019-01-05 / 21:55:22
Бровді ти з своїми шнурками можеш лише мені ......, всі силовики від Кириленка і Василенка до Стефанишина на моїй стороні. Вони вже давно на зарплаті і не малій. Земельки отримали, хати будують. Як вони тебе будуть мочити ти ще до кінця не зрозумів. Я скоро приїду і все і всім поясню хто із нас шахрай а хто терпіло. І звідки у тебе були гроші і чи були вони взагалі. А також про всіх твоїх народних і контрабандних інвесторах. Чекай мене і ще буде .........!

До того 2019-01-05 / 20:31:55
Цікаво який буде кінець, хто - кого пришиє по бандитськи.

Вуву 2019-01-05 / 20:10:12
Яка класна сентенція (заголовок) ...
Як плач ярославни ...
Р.бровді . У випадку івана волошина ми зіткнулисья з шахрайством , бандитизмом і розкраданням інвестицій.
Ps.
А ХТО ЦЕ МИ ?
(Ті самі злодюги і бариги які накрали і стали таємними інвесторами ... Щоб в такий спосіб відмити накрадене бабло і в подальшому отримувати чистий прибуот ... (Як порядні бізнесмени) ???

Чи жителі ужгорода ... які дивилися як на очах нищилась і руйнувалась культурно історична памятка архітектури під ваші бажання і зацьханки.
З мовчазного дозволу самого мера "носатого конюха".

Чого бровдику не назвеш ні одного прізвища тих свойіх кримінальних "ІНВЕСТОРІВ" - співучасників ???

Дід Панас 2019-01-05 / 19:13:53
Можете привітати Іванка з поповненням сина- Марка, Тамара родила йому в Маямі, а він сидить і оберігає її і синочка, тепер синочок громадянин США , а батьки мають го сокотити.
Нежуріться- всьо продумане....

Р.Стефанишин 2019-01-05 / 17:45:17
Керівництву прокуратури, як і керівництву поліції, потрібні не фахівці, а виконавці. Бо якщо справи розслідуватимуться фахово і об'єктивно, то що виходить - нам з Володимиром Олеговичем жити на одну зарплату?

Іван 2019-01-05 / 15:27:57
Де ти бачив у прокуратурі фахівців? Лише недавно на цьому ж сайті писали по хабарника Черничка. А далі такі самі недорослі, заточені на гроші як Дербак, Муму, Фітіль (малицький). Хто має хоч якісь зачатки розуму, того засунули на другорядні посади. А фахівці давно на пенсії.

Коментар 2019-01-05 / 14:20:58
А пул інвесторів також причетний до підпалу "України"?
Так вас там ціла шобла співучасників, вітаю!

Процесуальним керівникам варто відразу братися до роботи і розкручувати цю версію. Якщо органи прокуратури зберегли залишки професійності. Якщо починається розмова про невідворотність покарання зла, то вже давайте його таки реалізовувати в повній мірі (покарання) щодо кола всіх учасників

Вуву 2019-01-05 / 10:18:46
А тепер якщо самого бровдія не ПОСАДЯТЬ ...
(В чому я сумніваюсь) ...
ТО "ВИДОЯТЬ" до самих рваних шкарпеток.
Хто і шо ... а маскаль "МОНІТОРИТИ" дано навчений.

Вуву 2019-01-05 / 10:14:08
Здається я про це писав в далекому 2017р. ... Що прийде час коли вони один одному почнуть глотки перегризати.
Є ?! .... "Є. Як по писаному".
(А хто небуть в це вірив ?).

Василь 2019-01-05 / 09:59:31
Була б у нього чиста совість - не сидів би в Америці! Ще і сімю забрав!

ужгородець 2019-01-05 / 01:13:29
Вухастий афер сидить в Майямі за угорським паспортом. Здається, в Україні подвійне громадянство депутатам заборонене?

Нік 2019-01-04 / 15:51:17
Корона зареєстрована на чотирьох аферів,всі раніше судимі за вимагання, розбої, і т.д., - Захарченко Андрій, Багній Роман, Давід Василь і Волошин.

Deda 2019-01-04 / 14:49:22
На таможнi у Словатчинi(Ublya) арестованi 2 автобусы мерси спринтери з написом "VOLOSHIN"? Может нашi Понти це заiнтересувати! Хотя навряд!

Иван 2019-01-04 / 13:26:57
Файно туй у Маямі, пляжі файні, водичка тепла, сонечко у гузицю гріє і жоні моів Тамарі туй любиться. Правду кажут: Америка страна великих моливостей. Но, а про БРОВДІЯ єдно можу уповісти: ЛОШАРА !

Тут задіяно цілий пул інвесторів 2019-01-04 / 13:00:52
А хто ці інвестори? Потрібно опублікувати їх прізвища щоб ужгородці знали хто допомагав Волошину красти і знищувати майно громади. У "інвестиційні" проекти вкладували гроші Ровт, Петьовка, Лунченко, Горват, Бровді, Пересоляк, Василенко, Гаврилюк та інші контрабандисти різних мастей. Вони же і оберігали Волошина.

НОВИНИ: Соціо

17:32
У лікарнях Закарпаття кожен десятий хворий на COVID-19 потребує інтенсивної терапії – Пшеничний
17:18
/ 2
Із 8 листопада всі держслужбовці на Закарпатті мають бути вакциновані – Полосков
17:06
/ 2
Студенти Ужгорода й Харківщини влаштували спільний флешденс
12:46
У Мукачеві відкриють ще один пункт вакцинації
12:31
/ 2
В Ужгороді Меморіал загиблим за Україну воїнам облаштують у сквері навпроти ректорту УжНУ
11:41
На митниці на Закарпатті вилучили незаконний вантаж антифризу та оливи на понад 357 тис грн
11:38
/ 1
Із початку року на Закарпатті службою зайнятості працевлаштовано 7,4 тис людей
11:16
У Мукачеві підготували проєкти реставрації 10 фасадів в історичній частині міста
11:14
/ 1
Поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті затримали трьох нелегалів із Туреччини
11:07
/ 1
Закарпатці з початку року сплатити 292,3 млн грн податку на армію
10:35
/ 2
Проїзд у міському транспорті в Ужгороді тепер коштуватиме 8 грн
08:51
На Закарпатті починають опалювальний сезон
17:59
На Закарпатті відкриють ще два COVID-відділення
17:54
/ 3
В Ужгороді проводять дератизацію
17:40
/ 10
На громадських слуханнях в Ужгороді проголосували за перейменування вулиці Шумної на вулицю Максима Польового
16:30
У 15 школах Закарпаття вивчать питання організації дистанційного навчання
15:43
На Закарпатті повністю імунізовано трохи менше 11% людей
15:33
За 9 місяців на Закарпатті сплачено понад 4,258 млрд грн ЄСВ
15:30
У серпні закарпатці сплатили за житлово-комунальні послуги 307,3 млн грн
12:55
/ 5
Сучасне обладнання вартістю 90 млн грн закупили в обласний центр нейрохірургії та неврології в Ужгороді
12:32
7 рік поспіль в Ужгороді будують реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю
12:28
Сезон збору винограду на Закарпатті цьогоріч запізнився на 2 тижні
12:11
У Рахові та Нижньому Бистрому на Закарпатті дорожники влаштовують підпірні стіни
11:20
Екоінспектори пред’явили претензію водоканалу Ужгорода на понад 200 тис грн
09:31
З початку акції "Вакцинуйся. Збережи життя" у Мукачеві щепились 3 327 мукачівців
» Всі новини