Ансамбль "Угорські мелодії" потішить в Ужгороді своїх шанувальників "Шедеврами з оперет Франца Легара"

Цей жанр поєднав у собі вокальну й інструментальну музику, театральне й танцювальне мистецтво з використанням естрадних прийомів.

Ансамбль "Угорські мелодії" потішить в Ужгороді своїх шанувальників "Шедеврами з оперет Франца Легара"

 Особливої популярності у світі здобули представники віденської оперети, серед яких і видатний угорський композитор Франц Легар. Його «Весела вдова» завдяки своїй свіжості, винахідливості і пишності оркестрової партитури відкрила нову епоху в історії цього жанру. Далі були його не менш іскрометні і самобутні «Циганська любов», «Граф Люксембург», «Фраскіта», «Який прекрасний світ!», «Джудітта» тощо. Легара вважають найяскравішим серед його близьких соратників завдяки невичерпній мелодійності, багатству ритмічного і гармонічного письма, ефектністю оркестровки. Крім віденського й угорського колориту маестро широко використовував у своїй творчості паризькі, російські, іспанські, польські і навіть китайські мотиви. 

Отже, 10 лютого «Шедеври з оперет Франца Легара» прозвучать у виконанні камерно-інструментального ансамблю «Угорські мелодії» та окремих солістів – Оніко Нодь (сопрано), Іштвана Халуса (баритон), Катерини Гажо (фортепіано), Євгена Цанька (акордеон), Агнеси Бачинської-Марошан (флейта). У програмі – арії і сцени з кращих творінь цього автора. А танцювальна пара у складі Андріани Торбич і Ростислава Хмари «приправить» програму угорськими чардашами. Керівник колективу – заслужена артистка України Діана Гавата. Ведуча – Наталія Сентимрей. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00. 

 

Таїсія Грись

05 лютого 2019р.

Теги: щедеври, оперети, Легар

НОВИНИ: Культура

20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
14:26
/ 1
В Ужгородському замку розгорнули виставку молодіжної "Фокус групи" Фото новина
19:28
Визначено переможців театрального фестивалю "Ужгородський Березіль" Фото новина
21:26
У галереї "Ужгород" відкрили виставку робіт учасників Молодіжного об’єднання Закарпатської організації НСХУ Фото новина
00:58
Оголошено переможців ХІV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті Фото новина
15:08
В Ужгороді покажуть"Випадковості та монохроми" Тіберія Сільваші
11:27
В Ужгороді презентують дебютну збірку Віктора Новграді-Лецо "Кавалки душі"
18:20
В Ужгороді, в крамниці-кав’ярні "Zelo" відбудеться майстер-клас з писанкарства
15:15
В ужгородському скансені відбудеться лекція-майстерклас про регіональні особливості традиційної писанки Закарпаття
20:20
У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох" Відео новина
01:11
Закарпатський театр з Хуста привіз до Ужгорода прем'єру "MAVKA лісова" Фото новина
14:28
У Хусті відбудеться ІІ тур фестивалю-конкурсу стрілецької пісні "Красне поле" та гала-концерт
18:41
В ужгородському скансені посадять Шевченкову вербу
00:31
/ 1
В Ужгороді відкрили виставку робіт Михайла Сапатюка, присвячену 100-річчю від дня його народження Фото новинаВідео новина
» Всі новини