У фойє Закарпатської обласної філармонії відбулася культурно-мистецька театралізована модна подія «Із роду в рід» -- прем’єрний показ колекції одягу з 12-ти фешн стилізованих народних та одного весільного ансамблів. Костюми відображають традиції кожного з районів багатонаціонального Закарпаття і були спеціально створені у рамках проекту Анни Феєр за підтримки Українського культурного фонду.
Для втілення фешн-ідеї Анна Феєр залучила справжніх професіоналів: художника-модельєра Оксану Василян та режисера-постановника Оксану Шип. Адже показ колекції передбачав не просто дефіле красунь у стилізованих народних ансамблях, а цілу театралізовану постановку з танцювальними виступами маленьких красунь, енергійною музикою від гурту «Гудацька тайстра», мелодіями з народними мотивами від камерного оркестру Закарпатської обласної філармонії та фолкдрайву від гурту «Реміцькі поштарі».
В основі колеції – традиційна вишивка, оздоблення, колористика, орнаменти, тканини народного костюму Закарпаття, на якому позначився вплив угорців, румунів та словаків. В якості прикрас – «силянки» -- плетені з бісеру кольорові стрічки. Майже у кожному комплекті – довга вишита сорочка – «довганя», а також безрукавки, обшиті штучним хутром, прикрашені вишивкою та аплікаціями. Колекцію доповнюють стилізована «бунда», «кептарь» (гуцульська безрукавка), «запаски» (плахти), довгий фартух «плат», «сердак» та «кобат» (верхній суконний одяг). У кожному образі – поєднання сучасних фактур з елементами традиційного вбрання за карпаток, яке носили сотні років тому.
У своєму виступі Анна Феєр подякувала всім, хто підтримав її в реалізації проекту. І отримала відзнаку від Асоціації жінок України «Дія» за «збагачення традицій та стилів в українській моді і значний внесок у розвиток молодого покоління. А також подяку і квіти від заступника міського голови Ужгорода Олександра Білака.