В Ужгороді відкрили виставку робіт художників-аматорів Магдалини Березанич та Івана Чепи (ФОТО)

30 жовтня 2018 р. у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася персональна виставка творів «Майстри барвистої палітри» художників-аматорів Магдалини Березанич з Великоберезнянщини та Івана Чепи з Іршавщини.

В Ужгороді відкрили виставку робіт художників-аматорів Магдалини Березанич та Івана Чепи (ФОТО)

Майстрів та гостей привітали директор музею Василь Коцан, голова Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, народний художник України Борис Кузьма, директор КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР Ганна Дрогальчук. Підтримати  і представити майстрів приїхали начальник відділу культури і туризму Іршавської райдержадміністрації Олена Ісак, начальник відділу культури Великоберезнянської райдержадміністрації Неля Глодан, керівник народного аматорського об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Іршавського РБК Василь Філеш та інші. 

Загалом на виставці представлено понад 30 робіт, які виконані з великою любов’ю. 

Незважаючи на поважний вік, Магдалина Березанич не втомлюється вчитися, багато працює з натури, бере участь у пленерах і виставках, удосконалює свою майстерність. Вона неодноразова учасниця семінарів-пленерів та виставок, що проводив КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР, а також фестивалів як у нашому краї, так і за його межами. Вона зображує рідну Великоберезнянщину, карпатські краєвиди зимою і влітку, весною і восени. А ще любить писати різноманітні квіти, що ваблять своєю довершеністю та красою. 

Іван Чепа – майстер пейзажу, натюрморту, графіки. Його роботи здивували майстерністю виконання, а художник завоював симпатію своєю щирістю і безпосередністю. Він дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» м. Київ (2017), член народного аматорського об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».

Кожен, хто завітає на виставку, збагатиться духовно, а споглядання картин залишить приємні враження, повідомили Закарпаття онлайн у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР.

31 жовтня 2018р.

Теги:

Коментарі

Пенсіонер 10.11.2018 / 23:01:27
Чудові роботи.

НОВИНИ: Культура

00:44
Закарпатський народний хор знову побував із культурно-дипломатичною місією в Хорватії Фото новина
18:35
До бенефісу Світлани Кобзистої у п’ятницю в Ужгороді покажуть виставу "Ірод"
13:35
Оприлюднено лауреатів обласних премій в галузях літератури, театрального, музичного та виконавського, хореографічного, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за 2024 рік
15:15
Після 6-річної перерви в Ужгороді вдев'яте стартував Фестиваль сучасної духовної музики, організовуваний Cantus-ом Фото новина
14:48
У Колочаві на Хустщині відбувся обласний фестиваль-конкурс коломийок "Співаночки мої милі" Фото новина
01:39
У Колочаві в неділю відбудеться обласний фестиваль-конкурс коломийки "Співаночки мої милі"
17:22
В атріумі Закарпатської ОВА відкриється виставка "Дитячі мрії"
01:26
Закарпатський народний хор долучився до проведення Національного тижня безбар’єрності Фото новина
10:59
Оголошено Короткий список VII Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея 2025 року
23:32
/ 3
Духнович чи Духновіч?
01:29
У суботу в ужгородському скансені звучатиме дитячий "Веселковий передзвін" закарпатського фольклору
14:31
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгий список 2025 року
14:46
В Ужгороді оголосили прийом пропозицій на здобуття премії імені Петра Скунця
20:58
В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю Фото новина
16:00
/ 3
Закарпатському адвокатові, який за хабарі незаконно сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби, "світять" 10 років тюрми Фото новина
14:07
На виставці-ярмарку в ужгородському скансені можна побачити близько 700 писанок, 300 з яких можна придбати Відео новина
13:46
Закарпатський народний хор презентує Пасхальний концерт у поєднанні з пісочною анімацією
21:35
/ 4
В Ужгороді презентують книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
20:27
/ 1
У суботу в Ужгороді представлять "гуцул-фентезі" Олександра Гавроша
14:26
"Галерея однієї картини" відкрита в Чинадіївському замку "Сент-Міклош" Фото новина
11:25
В Ужгороді стартував V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" Фото новина
13:09
Закарпатські лялькарі показали прем’єру вистави "Ірод" Фото новина
03:07
Закарпатська філармонія запрошує на особливий "бароковий" вечір, присвячений 340-річчю Баха
03:00
В Ужгороді відбудеться V-й Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури"
02:50
/ 1
В Ужгороді відбулася зустріч з поетом, прозаїком, публіцистом, видавцем та громадським діячем Володимиром Шовкошитним Фото новина
» Всі новини