Нині на квартирній черзі перебувають 115 сімей військових Ужгородського гарнізону, із них 22 у списках протягом 10-15 років, 21 родина – 15-20 років, і 19 – більше 20 років. Останній будинок в Ужгороді безпосередньо для військовослужбовців звели ще у 1994 році.
Заступник голови ОДА Віктор Мікулін зазначив, що якщо буде визначено ділянку під будівництво або будівлю, яку можна реконструювати – є можливість залучити на виконання робіт кошти з позабюджетних джерел фінансування, такі проекти вже реалізовуються в кількох містах України. Проведено міжнародний конкурс на архітектурну розробку житлового комплексу в поєднанні з соціально-реабілітаційними об’єктами.
Міський голова Богдан Андріїв запропонував насамперед узагальнити інформацію про потенційні ділянки та споруди, які є на балансі міста, обласних структур, у віданні Фонду держмайна, Міністерства оборони, вивчити можливості виділення земельної ділянки.
Віктор Мікулін наголосив, що готовий бути куратором проекту, проведе аналогічні зустрічі в інших містах краю, оскільки у військовослужбовців є чимало соціальних проблем, які необхідно спільними зусиллями вирішувати.