Реакція Угорщини є фундаментально неадекватною, а видвореного дипломата влаштують в Ужгороді – Клімкін

Так міністр МЗС України відреагував на заяву свого угорського колеги щодо висилки українського консула з Угорщини.

Реакція Угорщини є фундаментально неадекватною, а видвореного дипломата влаштують в Ужгороді – Клімкін

Як заявив Павло Клімкін, "Реакція Угорщини є абсолютно і фундаментально неадекватною. Ми не порушуємо міжнародного права, угорських законів, і взагалі діємо як і належить дипломатам. А нашого дипломата влаштуємо у Представництві МЗС в Ужгороді, їм там точно потрібно підсилення".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні консула Угорщини у місті Берегове на Закарпатті було оголошено персоною нон-грата. Разом із тим, міністр МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна не прагне погіршення відносини з Угорщиною через висилку зі своєї території її консула. Пізніше міністр МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що Угорщина у відповідь на крок Києва висилає українського консула.

04 жовтня 2018р.

Теги: реакція, дипломат

Коментарі

Мешканець Києва - пенсіонеру 2018-10-08 / 12:24:20
По-перше, шановний, ми з Вами не знайомі, щоб Ви до мене "ТИкали", і на брудершафт я з Вами не пив!
А по-друге, Закарпаття така ж сама частина моєї країни, як і Київ, Харків, Одеса та ін. І нема чого тут ділити людей на "своїх" і "не своїх", ми всі однаково є громадянами України, Ви так не вважаєте?

ВУВУ до пенсіонера 2018-10-05 / 22:46:39
Життя штука не звідана ... І важко зрозуміти що краще ... відкрито боротись і йти "на барикади" ... Чи помолитись і сподіватись на бога в свойій смиренності (чи сумирності) ... Сприймаючи все безпротестно ... Як виклик долі ... чи господнє випробування.
Це незнає ніхто.
Бо і перше є важливим і добрим і друге є вагомим і значимим.
Хто має розум хай думає.

PATRIOT 2018-10-05 / 21:05:24


Коментар видалено. Адмін


теж пенсіонер 2018-10-05 / 19:58:03
пенсіонеру

Молодь, на відміну від нас з вами, сьогодні, як мінімум, завдяки Інету набагато інформованіша та комунікабільніша.
І вона сама, повірте, вже давно вирішує, як їм жити.
Можна, до приклду, заробити в Україні, як мій племінник-програміст, - він залишився тут. Але у Львові, бо платять більше, ніж в Ужгороді.

Похресник-юрист, не знайшов достойних грошей в Україні - зараз у рідні в Штатах на фермі працює.
А мій син, маючи і освіту, і родичів за кордоном, пішов на Майдан, а звідти прийшов на мобілізацію і не втік, як його двоюрідні та троюрідні брати.
Але я потім півтори роки годував його, патріота, і його сім'ю.
Так кого мені засуджувати чи пишатися у своїй рідні із-за політики?

Я і моя рідня ЖИВЕ СЬОГОДНІ в Україні і по світу. Мають як і за що СВОЇМИ РУКАМИ забезпечувати свої родини.
І я пишаюсь цим. Я українець. Але вільно володію 4-5 мовами. Вже років 15 можу вільно їздити по світу.
Чи болить мене за Україну - так болить. Але класти життя на вічну боротьбу з жуликами при владі в Україні я не готовий.
Я готовий для держави чесно працювати, платити податки і ходити на вибори. Все. По-європейськи. Без фанатизму.

Вуву до ссорі 2018-10-05 / 19:53:24
Я чомусь впевнений що ми можливо сталиб ще ближче до входження в нато якби не хуни.
Бо маскалі що не хочуть то одно ... А от хуни як член нато ... що нас блокують то інше. Але блокують тому що путін має "вєрного сраколиза" горбаня ... І то напевно що за конкретну суму бабла а не за дякую.
А все решта то гра "політичного театру"... Які з людей "ліплять дурного" ... ось така "кумедія".

Вуву до тракториста з алабами 2018-10-05 / 19:40:30
Те що ти тракторист видно з того що ти написав .
Але. Але порівнювати украйіну і сша ... Можна ... Це так якби тракториста прирівнювати до комуніста . Але нічого не вийде.
Сша це крайіна емігрантів ... Це світ у світі. Тому національність в них "уніфікована" ... (Хоча еврейів які себе офіційно визнають ... більше аніж все населення ізрайілю ... Разом взяте). Вже не піднімаючи расове питання.
Украйіна має свою історію ... Тому тут требе попіз*еть.
Бо украйіна без украйінців ... Шо пляшка без горілки. Тому в нас повинна бути відновлена графа національність.
А уніфікація це як пацифікація і виродження яке вже маєм. І це є НЕМ ХАРАШО. НАМ ЦЕ НЕ ПІДХОДИТЬ.

пенсіонер 2018-10-05 / 18:20:08
При Радянському Союзі може когось і лякали імперіалізмом, але імперіавлізм так і не напав.
В Україні любили стіршого брата як рідного, а він взяв і вядтяпав Крим і частину Донбасу.
Так, що шановний Свободо руки різними бувають. Бувають руки дружби, а бувають костляві руки смерті.

пенсіонер 2018-10-05 / 18:16:56
Тобто якщо ми з вами два пенсіонери поміняємо владу в Україні, тоді молоді українці повернуться додому? Цікава позиція. А може вони поміняють владу, молодь завжи була рушійною силою усіх процесів, а ми допоможемо чим зможемо?
На таку тактику і розраховують жулики і пройдисвіти до у керма.
Бо при такій філософії влада ніколи не поміяється.

теж пенсіонер 2018-10-05 / 17:06:18

"Пенсіонере", я повернувся в Закарпаття не до Кучми, Януковича чи Порошенка. Я повернувся добровільно ДОДОМУ заможною людиною.
Не всі так можуть. Тому не треба нікого засуджувати. У мене багато рідні знайшли себе в Чехії, Хорватії, Австрії, Канаді та США.
Ми спілкуємось по Скайпу, і підтримуємо НОРМАЛЬНІ РОДИННІ стосунки (свята, весілля дітей, народження онуків, похорони рідні, і т.д).

В гості, звісно, вони їздять частіше до мене, ніж я.
Бо могили наших батьків тут. Я вважаю Закарпаття Україною, деякі з моїх родичів - ні (із-за СРСР). Бо виїхали ще у 30-ті роки минулого століття. І що? - Тепер мені їх проклянути? - Однозначно ні.

Тому що на сьогодні Україна в світі - це країна жуликів та популістів при владі. З загальним низьким рівнем життя.
І агітувати, "пенсіонере", працювати в Україні за копійки молодих людей не треба. Це глупість.
Поміняємо владу, приймемо закони, чесно і багато почнемо заробляти в Україні. Тоді і українці повернуться додому

Ось якось так. І, як на мене, не інакше.

Адмін 2018-10-05 / 16:42:32
Після захоплення Криму і війни на Донбасі, де загинули тисячі кращих синів України - це "камлання про "руку Москви""?
Ви не оцінили надану вам можливість доносити через Закарпаття онлайн власну, по-суті - антиукраїнську позицію. Спочиньте від потреби мучити клавіатуру.
В бан.

СВОБОДА 2018-10-05 / 16:24:21
В Радянському Союзі сімдесят років лякали всіх загрозою мірового імперіалізму. Мабуть справді оці камлання про "руку Москви" передалися по спадковості українським "радикалам", як каже "тракторист із алабами".

сорри 2018-10-05 / 16:06:12
Які ще компроміси треба? Законодавство України по нацменшинах є найм'якше. найдемократичніше з усіх довколишніх країни.
Мадярам треба не компроміс, а гра на свого виборця і підтакування Москві.

СВОБОДА 2018-10-05 / 15:55:37
пенсіонеру. Ти сам протиречиш своїм словам. Патріотом своєї країни і свого народу необхідно бути, це правда. Але коли ти за Україну болієш, ти не маєш на інших звіритися та вовком дивитися. Бо у кожного крім загальної правди ще одна є своя домашня правда. І цю ось індивідуальну правду треба поважати, не дивлячись на те, яка вона: чи українська заробітчанська, а чи мадярська заробітчанська. Бо лиш взаємна повага може нас обєднати перед іншими завданнями, котрі ти перерахував. А ось якраз різне бачення у вирішенні проблем мовного питання, національних меншин, паспортів, і т.д. розєднує всіх. Бо вирішення цих питань можливе тільки на компромісі, бо тільки це є повагою. Всі інші аргументи, які відкидають оцей фундамент - від лукавого. Насиллям і образами нічого хорошого не добєшся.

пенсіонер 2018-10-05 / 15:27:56
Шановний теж пенсіонере. Вважаю за доцільне спілкуватися лише з Вами, бо як розумію ми з Вами бачили трохи більше ніж тракторист з алабами чи свобода.
Молодим нас не зрозуміти, бо вони хочуть все зразу і багато, їм треба зразу Європу і все тут. Але все і зразу це і революційних шлях, а ми з Вами пройшли еволюційний. Поступили в Вузи завдяки своїм мізкам, вчилися завдяки своєму розуму, на роботу прийшли по розподілу бо робота була гарантована і робили кар'єру завдяки своїм мізкам. Я теж працюю, бо пенсії не вистачає.
Але нема чому радіти, що люди їздять по заробітках,робити треба вдома, жити біля дружини і дітей. І розказувати що дома немає чим зайнятись невірно. Землі закарпатські опустіли, всюди росте борщовик, худобу розпродали. В Закарпатті молочка тернопільська, овочі вінницькі, ковбаси стрийські. Але ж закарпаття було лідером по тваринництву, виноградарству, телевізор Електрон з Закарпатті збирали.
То чому тепер рахуємо, що щастя лише на заробітках. Чи ми дурніші чи лінивіші від мадярів чи чехів?
Чому ми обираємо собі у владу дурнів, а потім плачем, чому ми не питаєм з них, а тихо тікаємо з дому на заробітки, кидаючи на роки жінок і дітей?
Чому ми дозволяємо проходимцям агітувати за бандитів у владу, чому дозволяємо купувати виборців за пару сотень гривень.
Як казав класик, хто нам доктор? То може взяти за грудки фивників та потрясти так щоб із бодюговів випали? Чи ми можемо лише за евробляхи рвати сорочку на грудях?
А тепер трактористу з алабами. Я зрозумів ваш натяк пане, тому відповідаю, що не був партійним функціонером, як ними не були Ахметов, Коломойський, Тарута, Пінчук та Порошенко, котрі здорово доять нас з вами. Не в комуністах діло, їм і не снилось те, як будуть дерти українців безпартійні шахраї та проходимці.
Я нікого не призиваю бути палким патріотом, але без своєї держави все життя будете заробітчанами в інших державах, а то не приведи Господи і ваші діти та внуки.

СВОБОДА 2018-10-05 / 12:28:05
теж пенсіонеру. Ви мудра людина. Виховуючи в собі повагу до себе та повагу до інших, - тільки так можна стати справжнім європейцем. Бо для початку мусимо знайти кілок у своєму оці.

пенсіонер 2018-10-05 / 12:22:40
Мешканцю Києва. А ти якого біса приперся на закарпатський сайт із свого кийова ? Або обсир.ай мадярів, або катісь на свій кийовський сайт обсир.ати кацапів. Тепер такі тут правила. Каждий осир.ає своїх.

Мешканець Києва - аноніму Закарпаття 2018-10-05 / 12:14:11
Якщо вам особисто не потрібно усе, що пов'язано з українцями, то якого біса ви сидите на українському сайті? Ідіть краще здайте ненависний Вам український паспорт, вам сусідні країни відразу російський або угорський видадуть

теж пенсіонер 2018-10-05 / 10:54:24
Пенсіонеру

В принципі, додати до коментаря "тракториста из алабами", по великому рахунку мені нема чого. Я його чудово розумію. І він правий, як на мене, в усьому.
Тому відразу скажу, що у мене проста мінімальна пенсія. Але до цих пір я працюю і кормлю із землі дітей та онуків.

Був, звісно, і на заробітках. Де за 12 років заробив грошей, щоб вести власне фермерське господарство під Ужгородом.
Тому, вибачте, "пенсіонере", трохи розумію, хто, де і як кого чекає...
Мої руки потрібні всюди по світу. Але я повернувся додому, до батьківської хати, щоб мої діти жили тут, маючи РОБОТУ та З ЧОГО жити, а не кормитися обіцянками та лозунгами ЛЮБОЇ влади
.
Мій син був мобілізований у АТО. І я півтора роки одягав, взував та кормив ЙОГО на фронті та його СІМ'Ю з онуком у тилу.
Тому не треба, як на мене, все валити на мадяр, маючи у Липецьку"Рошен"...

Давайте, "пенсіонере", раз із своєю владою розберемося. Щодо законів, а не цирків перед виборами.
Повторюю, Мадярщина - член ЄС та НАТО. Тому збавте оберти щодо них.
Дай Боже Україні таку владу, яка буде так само захищати та ПІДТРИМУВАТИ своїх громадян, як мадяри, по світу.

тракторист из алабами 2018-10-05 / 10:25:08
Трагедія України в тому, що в 1990-ті не кастрували всіх українських комуняк. Ось вони зараз всім мозги дримбають. Тепер вони стали пенсіонерами і іже з ними, перефарбувалися у национальні і фашистські кольори і умнічають. А треба було так як у США у 1950-их роках: кастрірували нах усіх комуняк, националістів, радикалів, фашистів і всяку другу радикальну падлоту, аби воду не мутили і людям голови не дурили. Чи є зараз в США хоч одна нициональна партія ? Нема ні одної "партії алабамського народу" або "партія кентукської меншини", бо всі просто громадяни США без национальности. Так що не троеба піз..еть.

Заробітчанин 2018-10-05 / 09:28:05
До Песіонера.......Пане ви не праві .Поїдте в Англію або Голландію там всім пох якої ви національності,в Україні прожити не можливо не те що б заробити тому єдиний вихід їхати а балаканина про патриотизм та батьківщину у 21 сторіччі не доречне.Батькивщина там де поважають ,цінять,де працюють закони та за зарплату можливо достойно прожити.Буде тут молоді або не буде все одно все вкрадуть

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"