Угорщина висилає українського консула у відповідь Києву

Угорщина вирішила вислати українського консула у відповідь на аналогічний крок Києва.

Угорщина висилає українського консула у відповідь Києву

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на прес-конференції, повідомляє "Європейська правда" з посиланням HVG.hu.

За його словами, він викликав посла України у Будапешті і повідомив їй, що у консула є 72 години, щоб залишити Угорщину в якості пропорційної відповіді. "Україна продовжує загострювати конфлікт", - заявив він.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні, 4 жовтня, консула Угорщини у місті Берегове на Закарпатті було оголошено персоною нон-грата. Разом із тим, міністр МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна не прагне погіршення відносини з Угорщиною через висилку зі своєї території її консула.

04 жовтня 2018р.

Теги: консул, Угорщина

Коментарі

Вуву. До рух інформ 2018-10-06 / 07:51:27
Як казав сталін ...
... "МІ АБІЗАТЄЛЬНО ППРИСЛЮШАЄМСЯ К ВАШІМ ПАЖІЛАНІЯМ".
PS.
Із девятою колонною скоро покічимо ... Після виборів починаємо з 10 йі.

РУХ-інформ 2018-10-05 / 12:15:41
Всі працівники консульських установ сусідніх Румунії, Словаччини і Сербії мають бути вислані. Список цих країн має бути збільшено до 15, почати слід з букви а по-порядку. Виключення зробити для А-Англії, бо це корисна країна в плані офшорів. Наступним кроком має бути Закон про роботу, який категорично заборонить працевлаштування громадян вказаних пятнадцяти країн в Україні. Раз і назавжди, щоб покінчити з пятою, шостою і девятою колонами.

РУХ-інформ 2018-10-05 / 10:00:43
Угорщина своїми висловленнями розпалює конфлікт, а тепер і діями підтверджує що разом з московією розпочала війну (мусять угорці показати московії, як вони чесно відробляють їхні подачки). Таку саму роботу проводять мадяри і в сусідніх Румунії, Словаччині і Сербії. Треба всім цим країнам дати консолідовану відсіч проявам мадярської агресивної політики. Наш Закон про мови - то лиш зачіпка, що розпочати конфлікт з нами.

Адмін 2018-10-05 / 08:22:59


Стало відомо ім'я консула, якого вислали з України через паспортний скандал

https://zakarpattya.net.ua/News/185766-Stalo-vidomo-imia-konsula-iakoho-vyslaly-z-Ukrainy-cherez-pasportnyi-skandal


Вуву 2018-10-05 / 07:52:05
Каже йіх сіяртов що нашого консула висилають "по симетрійі"...
Так от ... Я пропоную по симетрійі закрити консульство в берегові ... Бо вони мають на одне консульство більше ... І це ... ДУЖЕ ПОРУШУЄ ... "симетрію" ... в наших стосунках.
Чуєш КЛІМКІН ? ЧИ НЕ ЧУЄШ ???

патріот 2018-10-05 / 05:05:48
Реально: не потрібно мадярського консульства в берегові

пенсіонер 2018-10-04 / 21:58:39
Абсолютно вірно, закрити консульство в Берегові. Це резидентура мадярських спецслужб.

Тібор 2018-10-04 / 21:52:56
Мадяри точно поводяться як москалі, вони вже задримбали європу із своїми шовеніськими діями. Порушили закони сусідньої країни і замість того що би перепросити то вони ще права качають. Циганнота

Вуву 2018-10-04 / 20:31:26
Хуни кажуть що в наших стосунках нічого не зміниться на краще ... Поки при владі чинний президент. Ну так.
А от ми переконані що ситуація не зміниться до тих пір ... поки при владі йіх горбань і сіяртов.
Бо з украйінського боку було зроблено "багато поступок" щоб не сказати що за внсь цей час від 1991р. На цьому кордоні (між ук. І ху.) взагалі нічого доброго не було зроблено з украйінських провладних кабінетів ... Там був Беспредєл і хаос ... Контрабанда і загроза територіальнойі цілісності нашойі крайіни.

Вуву 2018-10-04 / 20:15:30
Я так само те говорив.
Клімкін ... "тягне кота за яйця" ... Тбт. бавиться в дипломатію ... Виказує свою мляву ерекцію ... вибачте реакцію. Теж іще "Strong men".

Ужгород 2018-10-04 / 18:32:25
При такій поведінці взагалі закрити консульство в Берегові. Достатньо одного в Ужгороді

НОВИНИ: Політика

14:22
/ 1
На Закарпатті облили фарбою білборди 9 потенційних кандидатів у президенти
23:03
/ 7
Депутати Закарпаття просять закрити "Миротворець" і незадоволені голосуванням ВР за мовний закон
14:59
16 грудня Укрзалізниця запускає поїзд Запоріжжя-Дніпро-Ужгород
22:47
/ 3
Собор КП підтримав на очільника нової церкви ставленика Філарета - митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія
22:34
/ 12
США - Будапешту: якщо Україні не вдасться, Угорщина опиниться на передовій агресії РФ
04:43
/ 3
Що таке "неліберальна демократія" і як її запроваджують в Угорщині?
02:33
Візія майбутнього України
05:48
/ 15
На черговому конгресі Демократичної спілки угорців України знову скаржилися на утиски та переслідування угорців
08:33
Закарпаття: протягом осені потенційні учасники виборів встановлювали намети та зовнішню рекламу
17:27
/ 9
Москаль гальмує децентралізаційну реформу на Закарпатті – експерт
07:48
/ 8
Україна впорядкує угорську допомогу в розвиток Закарпаття
20:52
/ 6
Угорщина припинила роздачу паспортів у своїх консульствах на Закарпатті – МЗС
09:15
Угорщина не постраждала від антиросійських санкцій і російських контрсанкцій
05:54
/ 1
У Будапешті зустрілися уповноважені з питань співробітництва України та Угорщини
10:39
/ 7
Сійярто: Угорщина продовжить блокувати проведення Комісії Україна-НАТО, бо не має інших ресурсів
09:17
/ 1
В Угорщині футболіста з Закарпаття хочуть оштрафувати за футболку "Pray for Ukraine"
08:47
/ 8
Ужгородський активіст оприлюднив скріншоти з роздруківки дзвінків депутата Волошина після стрілянини в "Короні"
07:47
Угорщина налаштована налагодити стосунки з Україною – Клімкін
07:42
/ 2
В Ужгороді підсвічування пам'ятника жертвам Голодомору може ввімкнути будь-хто
21:49
Порошенко звільнив голову Великоберезнянської РДА Симочка відповідно до поданої заяви
17:43
/ 4
Угорщина за відсотком "несимпатії" українців опинилася зразу після Росії – соцопитування
06:12
/ 6
Печерський суд в Києві "запобіжно" арештував екс-начштабу "Правого сектора" Закарпаття Гласнера на 2 місяці без застави
07:28
/ 18
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожній" брехні
03:03
/ 11
Україна очікує, що Угорщина захистить закарпатських угорців від російської загрози
18:27
Уповноваженим із транскордонного співробітництва з Угорщиною став Микола Балтажи
» Всі новини