Угорщина висилає українського консула у відповідь Києву

Угорщина вирішила вислати українського консула у відповідь на аналогічний крок Києва.

Угорщина висилає українського консула у відповідь Києву

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на прес-конференції, повідомляє "Європейська правда" з посиланням HVG.hu.

За його словами, він викликав посла України у Будапешті і повідомив їй, що у консула є 72 години, щоб залишити Угорщину в якості пропорційної відповіді. "Україна продовжує загострювати конфлікт", - заявив він.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні, 4 жовтня, консула Угорщини у місті Берегове на Закарпатті було оголошено персоною нон-грата. Разом із тим, міністр МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна не прагне погіршення відносини з Угорщиною через висилку зі своєї території її консула.

04 жовтня 2018р.

Теги: консул, Угорщина

Коментарі

Вуву. До рух інформ 2018-10-06 / 07:51:27
Як казав сталін ...
... "МІ АБІЗАТЄЛЬНО ППРИСЛЮШАЄМСЯ К ВАШІМ ПАЖІЛАНІЯМ".
PS.
Із девятою колонною скоро покічимо ... Після виборів починаємо з 10 йі.

РУХ-інформ 2018-10-05 / 12:15:41
Всі працівники консульських установ сусідніх Румунії, Словаччини і Сербії мають бути вислані. Список цих країн має бути збільшено до 15, почати слід з букви а по-порядку. Виключення зробити для А-Англії, бо це корисна країна в плані офшорів. Наступним кроком має бути Закон про роботу, який категорично заборонить працевлаштування громадян вказаних пятнадцяти країн в Україні. Раз і назавжди, щоб покінчити з пятою, шостою і девятою колонами.

РУХ-інформ 2018-10-05 / 10:00:43
Угорщина своїми висловленнями розпалює конфлікт, а тепер і діями підтверджує що разом з московією розпочала війну (мусять угорці показати московії, як вони чесно відробляють їхні подачки). Таку саму роботу проводять мадяри і в сусідніх Румунії, Словаччині і Сербії. Треба всім цим країнам дати консолідовану відсіч проявам мадярської агресивної політики. Наш Закон про мови - то лиш зачіпка, що розпочати конфлікт з нами.

Адмін 2018-10-05 / 08:22:59


Стало відомо ім'я консула, якого вислали з України через паспортний скандал

https://zakarpattya.net.ua/News/185766-Stalo-vidomo-imia-konsula-iakoho-vyslaly-z-Ukrainy-cherez-pasportnyi-skandal


Вуву 2018-10-05 / 07:52:05
Каже йіх сіяртов що нашого консула висилають "по симетрійі"...
Так от ... Я пропоную по симетрійі закрити консульство в берегові ... Бо вони мають на одне консульство більше ... І це ... ДУЖЕ ПОРУШУЄ ... "симетрію" ... в наших стосунках.
Чуєш КЛІМКІН ? ЧИ НЕ ЧУЄШ ???

патріот 2018-10-05 / 05:05:48
Реально: не потрібно мадярського консульства в берегові

пенсіонер 2018-10-04 / 21:58:39
Абсолютно вірно, закрити консульство в Берегові. Це резидентура мадярських спецслужб.

Тібор 2018-10-04 / 21:52:56
Мадяри точно поводяться як москалі, вони вже задримбали європу із своїми шовеніськими діями. Порушили закони сусідньої країни і замість того що би перепросити то вони ще права качають. Циганнота

Вуву 2018-10-04 / 20:31:26
Хуни кажуть що в наших стосунках нічого не зміниться на краще ... Поки при владі чинний президент. Ну так.
А от ми переконані що ситуація не зміниться до тих пір ... поки при владі йіх горбань і сіяртов.
Бо з украйінського боку було зроблено "багато поступок" щоб не сказати що за внсь цей час від 1991р. На цьому кордоні (між ук. І ху.) взагалі нічого доброго не було зроблено з украйінських провладних кабінетів ... Там був Беспредєл і хаос ... Контрабанда і загроза територіальнойі цілісності нашойі крайіни.

Вуву 2018-10-04 / 20:15:30
Я так само те говорив.
Клімкін ... "тягне кота за яйця" ... Тбт. бавиться в дипломатію ... Виказує свою мляву ерекцію ... вибачте реакцію. Теж іще "Strong men".

Ужгород 2018-10-04 / 18:32:25
При такій поведінці взагалі закрити консульство в Берегові. Достатньо одного в Ужгороді

НОВИНИ: Політика

12:25
На Закарпатті впродовж вихідних горіли кафе-магазин, ресторан, житлові будинки, хліви та котельні
08:55
/ 9
Útlevél – поважний документ, чи мильна бульбашка?
08:27
/ 1
Брензович поскаржився Парубієві на фейкову петицію про виселення угорців з подвійним громадянством, а Денисовій - на "Миротворця"
07:08
Україна та Угорщина дійшли згоди щодо необхідності зміни назви "уповноваженого" угорського уряду у справах Закарпаття
06:33
/ 1
Розташування у Берегові 128-ї бригади ЗСУ не загрожує нікому – Клімкін
12:57
/ 14
В Ужгороді міністр Клімкін навідався у циганський табір на Радванці
08:03
/ 4
Новий сплеск конфлікту між Україною і Угорщиною відбудеться у зв’язку із підготовкою закону про забезпечення статусу української державної мови – політолог
07:48
/ 15
Клімкін в Ужгороді розвіяв "ідіотські міфи" про депортацію тих, хто має подвійне громадянство
07:35
/ 1
Україна незабаром таки дасть згоду на призначення "закарпатського" посла Угорщини
18:02
/ 28
Угорці Закарпаття не мають достатніх можливостей для вивчення української мови – Брензович
16:09
/ 2
Дороги назад, в тому числі й щодо мови освіти, немає – Клімкін після зустрічі з угорцями на Закарпатті
15:05
/ 15
Клімкін засудив оприлюднення списку власників угорських паспортів "Миротворцем"
13:15
/ 4
В Ужгороді у закритому режимі проходить зустріч міністра МЗС Клімкіна із закарпатськими угорцями
08:14
/ 5
Міністр закордонних справ України сьогодні візьме участь в засіданні ТУКЗ на запрошення цієї організації
17:37
/ 60
Турул на Мукачівському замку замінять на герб України
15:32
Олександр Шевченко: "Моя головна мета – щоб українці були заможними"
13:06
/ 8
Колишній угорський міністр підтримав Україну і засудив поведінку угорського МЗС
12:14
/ 1
Клімкін: нинішня позиція Будапешта щодо мови шкодить закарпатським угорцям
05:53
/ 6
У Берегові двоє держслужбовців зі списку "Миротворця" звільнилися з роботи
16:29
/ 23
"Миротворець" розширив базу власників угорських паспортів до півтисячі осіб
07:07
/ 10
Закарпатцям у Фейсбуку відкрито пропонують придбати румунське громадянство
05:02
/ 6
МЗС Угорщини викликало українського посла для нагнітання ситуації через публікацію "Миротворця"
15:33
/ 36
У Закарпатській ОДА анонсували перевірки власників угорських паспортів зі списку "Миротворця"
07:31
/ 64
До "Миротворця" внесли 313 закарпатських держслужбовців і представників місцевого самоврядування, що присягнули Угорщині