Москаль "здав" автора скандального відео з присягою у консульстві Угорщини в Берегові (ВІДЕО)

І назвав конфлікт "штучно роздмуханим".

Москаль "здав" автора скандального відео з присягою у консульстві Угорщини в Берегові (ВІДЕО)

Скандальне відео у консульстві Угорщини в місті Берегово записав діючий прикордонник. Про це голова Закарпатської ОДА розповів у ефірі 112 каналу.

За словами Г.Москаля, відео записав діючий працівник Державної прикордонної служби, який, власне, і склав присягу на отримання угорського громадянства. Водночас він вимушено погодився з ведучим, що це міг бути спеціально засланий аґент.

Сам скандал Г.Москаль, якого експерти вважають не виправдано лояльним до дій офіційного Будапешта на Закарпатті, назвав "штучно роздмуханим".

26 вересня 2018р.

Теги: присяга, паспорт, Берегово

Коментарі

Вуву 2018-09-28 / 20:13:49
Останнє вуву до кара. Фейк . прошу адміна видалити.

ріголо 2018-09-28 / 11:05:45
Офігеть. Які тут гіпперинтелектуальні чтива.

Вуву до кара 2018-09-28 / 09:02:29
Читай і вдумуйся що читаєш .
А то ти читаєш "поверхнево" ... "Не занурюючись в суть (думки).
А потім в тебе вискакують якісь виверти " як шило на мило".
Читай ... думай ... аналізуй. :-[

патріот 2018-09-28 / 05:27:43
КАРА, нема ніякої ненависті до "до хунів та інших "чужих". Тим більше - нестримної. Тим більше - навіяної. Є чітке розуміння ворожості, по відношенню до України, дій офіційного Будапешта.І так само чітке розуміння паралелей між роздачею російських паспортів у Криму і мадярських - на Закарпатті.
А з угорцями Закарпаття у нас проблем нема.

КАРА до Вуву 2018-09-28 / 00:20:05
Важко зрозуміти. Тоді при чому там подвійне громадянство ? Яким чином і що воно ускладнює ? І кому воно зручно ? Сам собі чоловік протиречить. Якраз українським владним олігархам дуже "зручно" максимально довше втримати Україну подалі від европейської правової зони. В 1990-2010 роках про подвійне громадянство в Україні ще ніто осоьливо й не переймався, а українські владні клептократи вже плодовито обкрадали країну та власний народ та успішно ховали гроші в офшорах. І угорське подвійне громадянство не грало ніякої ролі.

Вуву до кара 2018-09-27 / 22:22:07
Тіпа ... не треба те що я написав перекручувати ...
"Тіпа" з подвійним громадянством. Ця прцедура робиться значно простіша.
І 2е. Звідки тобі знати хто і що і кому навіяв ?
4

КАРА 2018-09-27 / 21:46:52
для вуву. Бред. Полнейший бред. Або дитяча наївність. Тіпа ви ті гроші достанете, якщо не буде подвійного громадянства ? Та ніколи. Є шанс отримати оті гроші тільки в одному випадку : привівши Україну крок за кроком в Евросоюз. Бо тоді згідно европейського законодавства вони НЕ ЗМОЖУТЬ доказати легальне походження тих грошей. Але наші владні клептократи це прекрасно знають, й тому максимально відтягують цей момент. А такимм як вуву-та-компанія навіяли нестримну ненависть до хунів та інших "чужих".

Вуву 2018-09-27 / 21:32:30
Подвійне громадянство це дуже зручно ... Особливо для "мажорних дітей" ... Які живуть по закордонах на награбовані гроші в украйіні йіхніми тут батьками.
І при потребі це ускладнює йіх пошук йіхнього переміщення.
Вивів скажімо татусь мільйон ... А там його син "прийняв" ті гроші як громадянин кіпру ... Чи греційі ... Чи панами і тд.
А далі він ці гроші може покласти в банк (який завгодно) ... Але (зновуж) ... Не як син нардепа і громадянин Украйіни ... А як громадянин кіпра ... Греційі ... Панами і тд.
В такому випадку знайти крадені гроші по всьому світу і суми тих виведених грошей ... ПРАКТИЧНО НЕ МОЖЛИВО.
Ніякого контролю ... Чим займається сука доця люлі тимошенко ... Все життя вона нігде і дня не працювала .
Чим займаються діти хующенка і які "зарплати" вони живуть ?
А діти нардепів ... Всіх скликань.?
Таких "апетитів" розкрадання не наситить навіть сам китай.

А ВИ ТУТ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО ЦЕ НЕ КРИМІНАЛ.
БО ОДНІ МОЖУТЬ ШМИГНУТИ В АНГЛІЮ НА ЗАРОБІТКИ ... А ІНШІ ЖИТИ (по закордонах) НА НАКРАДЕНЕ БАБЛО ... ЯК МАСКАЛЬСКІ ДІТКИ.
Слава украйіні !!!

Вуву 2018-09-27 / 21:14:54
Щось непишуть сеільком сподобалось ?
"Обліковець зламався" ?

маша 2018-09-27 / 21:06:24
скоро з нашої країни потікают всі нормальні хоть з паспорнами угорщини і без них бо вже всіх достали=== чинуші думайте що робити щоб люди дома могли нормально заробляти і достойно жити а не по світу з торбами кращої долі шукати===схаменітся поки не пізно

зоро 2018-09-27 / 20:31:17
кождий дипутат верньї ради мае по пять паспортів --- і Панами і мадярські -- їзраільські-- і бабло за бугром== їм треба - і тишина -і послів нікуда не висилают--- щось туй не чисто===

СВОБОДА 2018-09-27 / 20:28:53
Абсолютно згідний в цьому питанні з Степан Крук та Горожанин. Лікування проблеми треба починати з усування причини. Враховуючи ситуацію, яка наявна в цій сфері, має бути прийнято законодавство про громадянство, де буде надана можливість отримання подвійного громадянства для пересічних громадян. Там же чітко має регулюватися заборона такого для державних та службових осіб, військовослужбовців і т.д. та має бути введена строга кримінальна відповідальність за порушення цієї заборони, а також прописане найстрашніше покарання для цих осіб - конфіскацію всіх їхніх офшорів. Влада сама очиститься за один день ! Після прийняття такого закону вся ця паскудота сама напише заяву на звільнення.

+++! 2018-09-27 / 08:56:53
Так ПРАЦІВНИК чи ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ДержПрикорд.служби? Бо працівник-ЧИНОВНИК-це блюдолиз ,пуцер.як правило продажний-то всі почти чиновники такі-от і держава така стала.А якщо ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ -незалежно від званія-рядовий чи прапорюга.. ТО ЦЕ ВИБАЧТЕ...ШО?Розвал чи як?

Вуву 2018-09-27 / 05:20:03
Тут кількість відгуків мабуть вже зашкалює.

Наталка Майстренко 2018-09-27 / 00:05:46
Доречно було б поставити запитання Президенту - якої конституції він є гарантом, якщо представник його вертикмлі в Закарпатті є відвертим противником Основного закону України?

ЖЕНІТЬ ЦЬОГО ПСА ЛИСОГО 2018-09-26 / 23:40:30
ЖЕНІТЬ ЦЬОГО ПСА ЛИСОГО ОБЛІЗЛОГО З ОБЛАСТІ!!! ДОСИТЬ НАМ ТУТ ЗАЇЖДЖИХ ЗАРОБІТЧАН, ЯКІ ПРОДАЮТЬСЯ ЯК КУРВИ НА ПРАВО-НА-ЛІВО, ПРОДАЮЧИ ДЕРЖАВУ!!!!!

пенсіонер 2018-09-26 / 22:43:03

Я можу говорити лише про те, що бачу особисто.
Москаль не "згладжує" конфлікт з угорцям, а конкретно працює на Будапешт, паплюжачи все українське, навіть надягнувши вишиванку.

В Закарпатті нарешті ліквідували приватні мадярські кордони на власній території, почали вчити місцевих мадяр держ. мові, хочуть розмістити у Берегові 128 бригаду.
І всюди Москаль проти! У нього нема контрабанди, мадярам не потрібна укр. мова, Берегову - військові (а це закарпатські патріоти, які воювали на Сході і їм не треба, чомусь, служити вдома).
І це позиція голови місцевої ОДА? - Це позиція колаборанта та політичної хвойди!
А із своїм голосуванням я ще не визначився. Але точно знаю проти кого.

Горожанин 2018-09-26 / 22:29:19
А ви за кого голосували в 2010 році пане пенсіонер ?
Я за Юльку ... а ви ?

Горожанин 2018-09-26 / 22:03:34
Послухайте , та мені би у голову ніколи не прийшло ,що після кровавого Майдану , ще спливуть Медведчук , Шуфрич , Піховшек ,Герман ...той же Кучма .... хто у політичного трупа ( Медведчука ) вдихнув життя ? ....

пенсіонер 2018-09-26 / 21:45:43

Я теж далеко не фанат Балог, Горожанине, але ви згадуєте часи минулого тисячоліття... Коли Москаль ще встиг у Тимошенко, разом з Турчіновим та Аваковим у неї туфлі лизати та бігати на виборах по Закарпаттю.
А я вам про Москаля з Медведчуком сьогодні. У цьому тисячолітті. Під час війни.
І дача кума Путіна - це тут і сьогодні. Як і 112 канал Медведчука.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая