У консульстві Угорщини в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське (ВІДЕО)

У консульстві Угорщини в Берегові громадянам України видають угорські паспорти.

У консульстві Угорщини в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське (ВІДЕО)

Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі.

При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.

Запис відео із зазначеною процедурою Укрінформ отримав із власних джерел. 

"Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", - тричі повторюють громадяни текст клятви на тлі угорського прапора.

Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. "Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства", - закликає угорський дипломат.

Укрінформ попросив консульство Угорщини в місті Береговому в установленому законом порядку прокоментувати цю інформацію, а саме - підтвердити або спростувати факт видачі паспортів Угорщини українським громадянам, а також факт надання відповідних рекомендацій.

Письмовий запит поки що залишився без відповіді, а спроба зв'язатися по телефону з установою була безуспішною: абонент, з яким журналістів зв’язав оператор, не розуміла української мови, а наданий інший номер не відповідав.

Натомість у посольстві Угорщини в Києві, куди редакція надіслала аналогічний запит, кореспонденту Укрінформу підтвердили факт отримання листа, але відмовилися його коментувати.

"Мы отослали ваш запрос в наше министерство. Если там захотят, то, возможно, вам ответят", - відповіла співбесідниця російською мовою і при цьому наголосила, що українською не володіє.

19 вересня 2018р.

Теги: консульство, присяга, паспорти, шампанське, Берегово

Коментарі

до -дюси 2018-10-19 / 13:06:48
ЗГОДЕН на 100%! Даже не знаю шо добавити..настільки-все просто, правильно, розумено,раціонально , і СПРАВЕДЛИВО гуманно сказав Дюси!Я лічно знаю і знав все-закарпатські УГОРЦІ-НАШІ ЛЮДИ!..... Цим все сказано...

дюси 2018-10-16 / 12:37:15
Обино за Вас, за вё обидно. Кучу дел можно сделать полезных, и не обращать внимане на ерунду подогреваемую не известно кем. А вообще то.. СЛАВА Украине!!! Нам же жить ВМЕСТЕ!

дюси 2018-10-16 / 12:30:26
Мы, Вы, должны понять! Те ,кто хотел уехать, знал куда ехать. И давно уехал. Не в обиду скажу тем кто приехал в своё время в нашу область, и остался тут жить. Ведь Вы всегда себя чувствовали ка дома. Скажите! почему люди с тысячулетними корнями на нашей земле должны себя чувствовать изгоями? Почему?

дюси 2018-10-16 / 12:21:58
При расколе Сооюза меня вызвали в ВУС (военно учетный стол) сказавши, что надо принимать присягу на верность Украине. Я сказал, что присягу на верность моему народу я принимал. ничего мол. примеш еще раз. Ведь по любому. Человек принявший присягу 2 раза АВТОМАТИЧЕСКИ предатель. А с другой стороны. это чисто символически. Ведь ту же присягу принимали и те кто Крым сдал,Донбасс. Братья! земляки! не будьте такими жадными к соседу. Это наши мадьяры. никуда они не поедут. пускай пользуются моментом! поедут с Ниредьгазу, куплят себе "мыла,парижи,вегету, выпют бутылку пива. Ведь домой всеравно вернутся. Мы всегда жили плодились ВМЕСТЕ все национальности. На когоо Мы становимся похожими????

дюси 2018-10-16 / 12:08:08
одно и ключевых прав Евросоюза. Никаких притязаний на територии. Страна которая хочет передела границ, автоматически выводится из сообщества. Обидно за Вас земляки, за то что верите в то что часть Закарпатья может отойти к Венгрии. А твк же за Вашу жадность. Ведь НИКТО из Вас не откажется от паспорта венгерского. Даже сами венгры проживающие в Закарпатье никогда не хотели и НЕ хотят присоединения. Потому что знают! Закарпатье будет УКРАИНСКИМ. Или кто то думает, что есть дураки среди венгров, воевать за это?

кул 2018-09-27 / 18:08:08


З антиукраїнською пропагандою на інші, марґінальні ресурси. Коментар видалено. Адмін


;;;; 2018-09-24 / 10:20:24
Тать тот-ни "ф.с"-берегівський депутат-приймав ПРИСЯГУ І ПАСПОРТ ВЗЯВ..Як його -ну шо його батько-робив вРайвоєнкоматі Берегова якимось начальничком...Потім цей -викупив ЯКОСЬ(??)Дідовські Озера-Базу відпочинку..має отношеніє (власність?) до рестрорана Арань ПАВА(супер вищ.класу!)І др.бізнес має..?.Він цей- "ф.с" РЕГІНАЛ-партія,депутат того Януковича-в Берегові. =Провірте ЙОГО-їздить в Венгрію-на границі провірити а паспорт Венгрії буде при ньому-сховає-ХИТРОЖОПИЙ депутат!! БРЕХАЧА-депутата -ізбранніка НАРОДА!= Провірте..!

штик України 2018-09-23 / 16:52:25
"Слава" СБУ! Де Ви, бандерівці! Де Карпатська Січ???????????? Хто плюнув на Конституцію України!!!!!!!!!! ??????????????? Де Президент України????????????????

Цензор 2018-09-21 / 13:18:22
Цкаво, що переклад не відповідає дійсності. Це не дослівний переклад. Рекомендації озвучує жіночій голос, який точно не належить консулу. Переклад теж викликає сумніви. І головне, це наші співвітчизники, і їх до цього ніхто не хмушував.
P.S. Шановний редактор, враховуючи резонанс цієї справи, зробіть норамальний переклад.

Вуву 2018-09-21 / 05:19:27
Точно. Ото треба в певу очерідь.

пенсіонер 2018-09-20 / 14:27:11
Хай приймуть у громадяни Мадярщини своїх родичів із Королівського та Підвиноградівського циганських таборів і такой най їх нараз вивезуть в Модьорсаг. Буде ся радувати усе Закарпаття, та й держава Україна думаю буде не проти.

кіса 2018-09-20 / 13:41:07
завидно ще і як завидно просто знаючи наш народ якщо би видавали паспорти всім ви були б перші

Лохотрогу 2018-09-20 / 00:39:39
Нєт не завидно ... Просто хочеться штоби було всьо правильно ... По закону. А головне без всяких безмозглих лотронів .
Ми не лохи і лохам серед нас не місце.!

ЛОХОТРОН 2018-09-19 / 22:31:54
ЗАВИДНО!!!!! ПОНИМАЮ!!??

Вуву 2018-09-19 / 19:00:10
А вот ... Вспонив ... Мало што хунам осталось ... Так то лем паспортізувати весь ціганський табор .
Но штоби они "не воняли" у консульсті і визивали "даяку ПІДОЗРУ" ... То навірно консул сам туди пойіде та йім і порозкидає .
Хотя із такойі акційі тоже мож зробити фістоваль і обізатєльно запросити лисого болвана на тоту торжественну цирімонію.
А він так точно прийіде ... Бо ото як сигнал із бударпешта. То обізатєльно нада ісполнять.

Вуву 2018-09-19 / 17:53:15
Уже ті паспорти майже всі получили і багато хто вже щасливоі вийіхав ... (Один міклуха маклай остався)
Та тепер вже і получати нікому ... І єслі такоє чудо случається то даже шампанське откривауть ... А ще скоро так вальс менднльсона будуть крутити ... От радості .

форестер 2018-09-19 / 17:43:42
Чудова робота. Краще пізно як ніколи

Коментаторам 2018-09-19 / 17:40:01
Прогноз погоды на вчера :) Господа, поздно пить Боржоми. Раньше нужно было действовать.

Тарас 2018-09-19 / 17:13:32
До Ужгородця...Я не кажу що це відео 2012 а кажу що це давно відомий факт.16.38 Правильно поняв

сорри 2018-09-19 / 17:00:40
Знати то може і знали, а тут маємо задокументований відеодоказ дій недружньої держави

НОВИНИ: Політика

16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 47
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 7
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5