"Москальський" Галас хоче переконатися, що зафіксоване на скандальному відео консульство Угорщини в Берегові не є фейком

Відео, на якому показано як у консульстві Угорщини у Берегові громадянам України видають угорські паспорти, може бути фейком. Так вважають в закарпатській ОДА.

"Москальський" Галас хоче переконатися, що зафіксоване на скандальному відео консульство Угорщини в Берегові не є фейком

У коментарі OBOZREVATEL заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас повідомив, що їм відома ця інформація, але поки треба перевірити справжність опублікованого відео.

"В інтернеті навіть серйозні видання дають іноді неперевірену інформацію, після якої починаються спекуляції. Треба з'ясувати, чи дійсно це генконсульство берегівське, хто там фігурує на відео. Можливо, це відбувалося в якомусь угорськомовному населеному пункті, бо там також видають паспорти, і це не тільки Закарпаття стосується", — пояснив Галас.

За його словами, на даний час не можна стверджувати що це дійсно відбувалося у консульстві в Берегові.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, вчора у YouTube розмістили відео, на якому недвозначно зафіксовано, як у консульстві Угорщини в українському Берегові видають угорські паспорти під присягу Угорщині та шампанське.

На відео видно споруду Консульства Угорщини в Берегові - ззовні і зсередини.

Ні в самому консульстві, ні в Посольстві Угорщини в Україні цього не заперечили.

Процедура прийняття громадянства Угорщини супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі. При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині.

"Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", - тричі повторюють громадяни текст, який диктує закадровий голос.

Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. "Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства", - закликає угорський дипломат. Він також радить українським прикордонникам показувати український паспорт, а угорським — угорський.

20 вересня 2018р.

Теги: Угорщина, громадянство, консульство, присяга, Галас

Коментарі

до Вуву 2018-09-24 / 09:57:09
Підтримую 100%

Вуву 2018-09-24 / 05:01:54
Зовсім недавно у виноградові була "заворуха" у поліційі з наркотою і хунськими паспортами .
Але пройшло трохи часу ... І по тій справі більше ніхто не інформував (аууу закарпаття онлайн) громадськість чим та справа закінчилась ?
А на горі хтось був дуже задоволений тим що ту справу "замяли" ... І не дали більшого розголосу.
А цікаво і чим то все скінчилось.?
Кажуть хтось з начальства був втік в хунію по йіхньому паспорту .
Чи сіяртов захистив того хто тут був робив кримінал ???

???? 2018-09-21 / 09:06:56
Митники не тільки Берегова,Чопа но і УЖГОРОДА,з Закарпат.ОБЛ. МИТНИЦІ-теж чув іменно у Берегові(а не Ужг)-ОФОРМЛЯЛИ РАНІШЕ СОБІ МАДЯР. ПАСПОР даже ті шо.із служби борьби з контрабандою Закарпат.обл .МИТНИЦІ..Все там видно схоплено і давно.ТАК.А Ви кажете..... боротьба з...?

Вуву 2018-09-21 / 08:14:00
Читав інтервю галаса ... Де він каже ... "Що треба бути гнучким" .
З цього ясно що якшо галасу хуни "добре підмастять" ... Він гнучко стане в позу раком.
... "У нас все під контролем".
Тбт. ... Точно. Ви вже давно в них під контролем. Шавки.

Вуву 2018-09-21 / 06:05:43
На все свій час.
Може статись так що вигулькне інформація скільки бабла він накрав і тримає в хунському банку.
Буде малинька бомба.

Вуву 2018-09-21 / 06:02:03
Я Взагалі люблю сперечатись з круком ... Але тут ... Тут я мушу з ним погодитись.

Всім зрозуміло: 2018-09-20 / 20:44:39
Москаль і галас торгують Україною.... і це дуже сумно. Вони дійсно все це знали і давно. Продають Закарпаття , поки поштучно. 100 тисяч душ вже продали. Що далі, вони теж знають. Тільки скажуть потім.

Копча 2018-09-20 / 20:30:34
Так вже навіть мадяри визнали що відео зроблене у їх консульстві, що тому Галасу не йметься

Jeno 2018-09-20 / 16:49:18
Ви не помічаєте, яка се безпомічна дурня? Ну, то й добре. Скачіть під змонтовані відеошки, та й усе буде гаразд.
А про достовірність матеріалів, та законність шляхів отримання,, та про все інше, по в'язане з розповсюдженням, та про " медійну війну" -- ну, се вже на середній рівень розвитку.
Будь ласка, "роздавайте" власні паспорти; чи буде досхочу бажаючих? :(

пенсіонер 2018-09-20 / 14:33:44
No comments)))

пенсіонер 2018-09-20 / 14:32:03

Вже і І.Геращенко (БПП), першому віце-спікеру ВР все зрозуміло.
(Віце-спікер ВР: "Прийшов час провести в ВР дебати щодо посилення відповідальності про приховане подвійне громадянство" - пост на ЗО).

А Галас і далі щось у себе в голові перевіряє... No comeьnts)))

Степан Крук 2018-09-20 / 13:45:09
За Москалем дурдом плаче! За Галасом посада санітара в дурдомі -буде прислуговувати своєму босу...

пенсіонер 2018-09-20 / 12:52:10

Ой, плаче... Ой, плаче... За Москалем вже не тільки НАБУ за кришування корупційної влади у Чопі, Перечині, Виноградові і на сьогодні вже і в Ужгороді.
Але вже і СБУ за зраду нац. безпеці та присязі держ. службовця(((
А ти, Галасе, точно підеш "паровозом", якщо САМ не підеш (НЕ В ПЕРШИЙ РАЗ!) на співпрацю із слідство)))

пенсіонер 2018-09-20 / 12:43:52

Галасе, Галасе...
Вже і коню зрозуміло, що відео справжнє. СБУ-шники вже давно встановили цих "пасажирів", що клялися мадярам.
Тому що його поширило ДЕРЖАВНЕ інф.агенство. А Клімкін оперативно прокоментував...

Ну, не будь вже настільки дебілом, в наглу брешучи на догоду своєму "боссу" з румунським громадянством(((

Довідка (Вікіпедія):
Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» — державне інформаційне агентство, яке щодня публікує близько 500 інформаційних та аналітичних повідомлень українською, російською, англійською, іспанською, німецькою, французькою та китайською мовами, та майже 200 оригінальних фотознімків.

Степан Крук 2018-09-20 / 12:36:51
Дебільна ОДА з дебільними Москалем та Галасом! Ситуація вже вийшла за рамки області та навіть України, є офіційні заяви МЗС Украни з цього приводу. То якого хера вони хочуть провіряти? Та хіба в самому відео проблема? Роками Угорщина видає українським громадянам свої паспорти. Таких "подвійних" громадян в області вже десятки тисяч. Про це знали галаси з москалями, але мовчали. Москаль навіть в коментарі одному з всеукранських видань заперечив подвійне громадянство закарпатців, а ситуацію з мадьярською тихою окупацією області неодноразово публічно називав надуманою та такою, що не відповідає дійсності. Багато коментаторів звинувачують в цій проблемі СБУ. Але СБУ в Закарпатті зумисно відволікається від вирішення питань державної безпеки та виконує непритаманні їй функції: боротьба з контрабандою, хабарництво, боротьба з виробництвом підпільного алкоголю, з ігровими апаратами. Це все повинні робити підрозділи МВС України! То яка різниця в даному випадку, де знімалося це відео та за яких обставин??? Але... Намагання Москаля та Галаса довести фейковість відео має на меті тільки одне - відбілити угорського консула, а подвійне громадянство, порушення державного сувернітету цим клеркам по-барабану. Вони відпрацьовують подаровані Орбаном три тони хлорки!

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму