Попрацювати "тітушками" проти громади Ужгорода на набережній Незалежності погодилися "охоронці" Євгена Молнара

Силовий захист інтересів представників чинної влади в протистоянні з громадою Ужгорода у контексті реконструкції набережної Незалежності, на якій розташована найдовша у Європі липова алея, доручено Товариству з обмеженою відповідальністю "Агенство безпеки СБМ" (ТОВ "Агенство безпеки СБМ"), яким керує Євген Молнар.

Попрацювати "тітушками" проти громади Ужгорода на набережній Незалежності погодилися "охоронці" Євгена Молнара

Саме його працівники з’явилися вчора в конфліктному місці після того, як Закарпаття онлайн оприлюднило інформацію, що влада Ужгорода готується до силового сценарію початку реконструкції набережної Незалежності.

По суті, фірма Є.Молнара взяла на себе «брудну» роботу, від якої відмовилися ряд інших структур, погодившись на, в разі потреби, застосування сили щодо учасників громадського протесту проти корупційної схеми, реалізовуваної на набережній Незалежності .

Така практика є для цієї організації типовою. До прикладу, вона «засвітилася» на боці забудовника у резонансному скандалі з незаконно захопленою ділянкою навпроти гіпермаркету "Епіцентр" за парканом заводу ВАТ «Модуль» і саме «бійці» в силовий спосіб перешкоджала журналістській діяльності під час «підпільної» прес-конференції ідеолога закарпатського сепаратизму Пола Роберта Магочі в готелі «Ужгород», будучи запрошеною генеральним менеджером ТОВ "Готель "Ужгород", депутатом Закарпатської обласної ради від партії "Відродження" і колишнім активним функціонером "Партії регіонів" Олексієм Баранюком.

Як свідчить Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТОВ "Агенство безпеки СБМ" є Годинка Віктор Золтанович (розмір статутного внеску – 20 тис грн) та Кондаш Анатолій Тіборович (внесок - 180 000 грн).

Керівником скандальної «фірми» наразі є Васильєв Анатолій Анатолійович.

Попрацювати

Закарпаття онлайн Фото ВАлерія Кучерука

11 вересня 2018р.

Теги: СБМ, Євген Молнар, тітушки, набережна

Коментарі

Вася 2018-09-12 / 12:55:29
Годинка Віктор Золтанович уже рік як помер.

*** 2018-09-12 / 09:45:04
От продажні, тож треба..Шановна громадо!.На хер така фірма тітушковська-до відповідальності їх,забрати ліцензію

ЛОХОТРОН 2018-09-12 / 09:32:03
Кондаш то супер фио, а його чмирi кондашi!!!

Яник 2018-09-11 / 23:20:20
Деяк і тітушки Молнара працюють разом. СБУ-шні шнирі

Вуву 2018-09-11 / 21:28:11
Ммм да. Ну якшо вже і наші йовбаки проснулися ... То шанс відстояти набку збільшується в рази .
А от ДЕ ? і ЯК $ ... "Карпатські сечовики" $&? ... Мабуть на літньо - осінніх канікалих.
А день злуки повилазять з фаєрами і з кричалками - гарчалками "сметь воргам" ... Во буде красіво і весело ... Так што собаки будуть гавкати. Пенсіонери руками хлопати ... І шаріки надувані (авть гандони) у небо запускати.
А зараз ... А зараз тітушня повилазила ... Себе показати ... Про себе заявити.

Deda 2018-09-11 / 20:50:56
А шото за чмирi так смирно сидять?

Степан Крук - Верховинцю 2018-09-11 / 18:33:35
Я ЗА РЕКОНСТРУКЦІЮ НАБЕРЕЖНОЇ! Але, я проти того, щоб її проводила фірма котра перекладала тричі плитку на пл. Поштовій, я проти того, щоб хтось одноосібно вирішував, якою має бути ця набережна, я проти того щоб в авральному порядку відбувалася реконструкція, бо після неї потрібно буде вже весною робити капітальний ремонт.

Блюк 2018-09-11 / 14:16:35
Молнар - відморозок, що працює на ОППОБЛОК

Иван 2018-09-11 / 14:05:57
Богдан самый мощный мер ужгорода молодец Ужгород наш стане красивый спасибо меру ужгорода

Верховенець до Степана Крука 2018-09-11 / 13:05:49
А,Ви ЗА реконсрукцію набережної чи НІ.

Степан Крук 2018-09-11 / 12:00:35
За наслідки буде відповідати не охоронна фірма, діяльність котрої регламентована статутом, а той хто її найняв і проплачує її послуги. Хто це??? Підрядна організація, міськрада, мер??? З ким складена угода на "охорону"... і хто буде відповідати за цей "тітушняк"?

7777 2018-09-11 / 11:53:41
Вони дерські тому боїх поліция кришує конкретно Мацола злодій в пагонах

йовбак 2018-09-11 / 10:52:30
наймили би мене, в мене е пушка,а якщо серйозно, то їх мож копати у гузицю, і викликати поліцію,а кить когось потрогають, тоту фірму закриють, а може і срок дустануть за хуліганку.

??? 2018-09-11 / 10:46:19
А ко вто КОНДАШ і ГОДИНКА?

єдиноборець 2018-09-11 / 10:45:06
Найгаліміша з усіх ужгородських охоронних фірм. Реальна тітушня. Беруться за всю брудну роботу

НОВИНИ: Соціо

17:41
Франциск Ерфан: Гадаю, ще не досяг своїх вершин, як у творчій, так і в інших сферах діяльності
17:31
/ 1
Майже 300 науковців з кількох міжнародних екоорганізацій обговорили на Закарпатті небезпеку забудови Свидовця
17:25
У Мукачеві одразу 3 дітей з однієї родини, чиї батьки не працювали та зловживали алкоголем, отримали статус позбавлених батьківського піклування
17:18
В Ужгороді переглянуть фільм "Гірська жінка на війні"
16:29
38 тисяч закарпатців у березні отримають монетизовану субсидію
16:26
У Хусті з нагоди ювілею проголошення Карпатської України відбулася пластова зустріч
13:48
До 80-річчя проголошення Карпатської України в Ужгороді відбулося спецпогашення іменних марок і конвертів
13:41
На Закарпатті через виконання колійних робіт кілька електричок тимчасово курсуватимуть за зміненим графіком
12:39
Автобуси міського маршруту №20 в Ужгороді їздитимуть частіше
11:20
Кількість звернень до медиків із приводу ГРІ на Закарпатті за тиждень зменшилася на 15%
11:03
На Закарпатті замапували основних ризики стихійних лих
10:29
Кір на Закарпатті відступає
07:32
/ 1
Захисники "Кірпічки" просять фінансової підтримки ужгородців для участі в розгляді апеляції екс-орендарів у Львові
08:35
/ 1
В Ужгороді вдев’яте пройшов "Бульк-Фест"
05:36
/ 1
МОН оголосило конкурс на вакантні посади ректорів МДУ і академії мистецтв
18:06