Голова Перечинської РДА, котрий у п'яному стані смертельно збив жінок, перебуває в ІТТ і написав заяву на звільнення

Голова Перечинської РДА, котрий збив двох жінок, одна з яких померла в реанімації, відсторонений із посади, написав заяву на звільнення, у Київ направлені матеріали на його звільнення

Голова Перечинської РДА, котрий у п'яному стані смертельно збив жінок, перебуває в ІТТ і написав заяву на звільнення

У п’ятницю, 13 липня, близько 22.30 голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір, будучи за кермом позашляховика Jeep Cherokee, на вул. Ужгородській у Перечині, скоїв наїзд на двох місцевих мешканок, котрі у важкому стані доставлені в районну лікарню.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, одна з жінок у результаті отриманих травм померла в реанімації. Попередня експертиза показала, що голова РДА був п’яний.

В.Олефір затриманий і знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання, прокуратура й поліція наполягатимуть у суді на його арешті. 

Як уточнили у відділі комунікації ГУ поліції в Закарпатській області, за фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Розслідує справу спеціалізований відділ слідчого управління ГУНП області. Призначено ряд відповідних технічних експертиз з метою встановлення усіх обставин автопригоди. Водія затримано в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції.

Між тим, як повідомив у розсилці для ЗМІ голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, за годину до смертельної ДТП в Перечині, у Перечинське відділення поліції надійшло повідомлення, що в с.Ворочово по вул.Головній сталася дорожньо-транспортна пригода – голова Перечинської РДА В.Олефір за кермом позашляховика Jeep Cherokee зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2109. На місце виїхала поліція й побачивши, що водій позашляховика був у стані алкогольного сп’яніння, відпустила його через те, що внаслідок аварії не було потерпілих. Відтак начальнику Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роману Стефанишину доручено терміново провести службове розслідування за даним фактом, встановити, хто виїжджав на місце пригоди, звільнити цих людей за халатне виконання службових обов’язків, а матеріали розслідування передати в прокуратуру.

14 липня 2018р.

Теги: заява, голова, аварія, звільнення, Олефір

Коментарі

перечинець 2018-07-14 / 21:06:27
Запомніть кожному бог судя!!! не судіть його стільки ви самі не знате шо вас завтра чекає!

Вася 2018-07-14 / 14:50:12
А коли Мвтьола напише заяву за ПДВ із платників Тячівського району, зякий збирає Лісмаш, МІМ, Рута,Євроліс, Колєн, Токар, Маджара, Фабріцій, демида, Рішко, Дьордяй, Лиспухи з Дубового, Куцин зяць. Куцин цибуля, Куцин Варташ, Мацола з Калин з яких щомісяця збирає по 15-20%. Орос Ігорь і Синьо Діма основні зборщики ПДВ у Районі. Ле новий прокурор, СБУшник і Мінт у районі

Вуйко 2018-07-14 / 14:36:09
Я в шоцi! Що то за кадри? Амарович,Олiфер,Грицик,шнiцел? Та цих пройдох обирали! То бiоотпади,тобто МУСОР! Перечин цiлком кончений,якщо ними керують такi злодюги!

Іван 2018-07-14 / 14:11:01
То тота бидлота Амарович, що сам бухий вбив людину? Ще живе мразь?

Україна 2018-07-14 / 13:52:08
Десь там зверху плаче небесна сотня. Ні один би не віддав своє життя за таке Покращення!

Піпец 2018-07-14 / 13:48:22
Що за двойні стандарти, чому поліція відпустила пяне бидло! Кому потрібна така бездіяльність.

Лісівник 2018-07-14 / 13:40:31
Голова адміністрації займався в останній час більше власним бізнесом по лісу з Кметичем ... а район в основному пустив на самоплив. Все звалив на свої плечі Іван Погоріляк..

Пенсіонерка 2018-07-14 / 13:01:00
Що з того що заяву написав, хто жінкам здоров"я і життя поверне. Кров не хотів здавати за порадою Петра і Амаровича. Це у владі кадри такі, він же очолював на місцевих виборах список БПП Солідарність, а значить заяву Маскаль має писати.Цей же ж голова району по завданню голови ОДА дрова в Ворочові "заготовляв" бо на фестивалі що відмінили Маскаль ватру запалювати мав, тому то в першийраз після аварії в селі його поліція й відпустила. Згідна що район доведений до ручки, думаєте чому в ці хвилини Перечин сидить без газу, бо інший кооаліціянт із Відродження такий собі Юрко Цмур із Ворочова газову трубу прорвав. Тут повна безкарність і вседозволеність, цей же Цмур главнєйший провладний подрядчик. Але май радий цьому Андрій Вишняк - місце освободилося, про яке давно мріє.

Степан Крук 2018-07-14 / 12:50:35
Москаль також мусить визнати долю своєї відповідальності за протиправні дії свого підлеглого і піти у відставку! Так повинен поступити справжній офіцер, генерал! Але ця хитрожопа мразь на такі дії не здатна...

слухайте сюди 2018-07-14 / 11:55:19
які заяви, всі звільняються по статті, (службова недбалість) із вовчим білетом, і відкриваеться кримінальне провадження,(я маю ввиду поліцейських),дії або бездіяльність які привели до смерті людей.Думаю ош тот випадок прогримить на всю Україну, "добавить"рейтингу діючому гаранту, а поліцаї будут козлами отпущенія,короче сядут усе

Горожанин 2018-07-14 / 11:32:52
Тут не лиш БПП , тут і " славна " " реформована поліція " котра після ДТП відпускає в "дим " пяного водія . Аааааа , він начальник великий ....та тоді нашо лапшу вішати про "реформовану " . Там менти теж мають писати заяви на звільнення ...

ахтунг 2018-07-14 / 11:31:50
голова РДА евробляхер, член БПП, пяний, Я в шоке таварисчи.

Місцевий 2018-07-14 / 11:26:14
Так це ж член партії БПП Солідарність. Там у районі така ж кааліція БПП Солідарність + Відродження як і в облраді, хоча по-правді регіонали там владу й не втрачали, Маскаль лем потурав. Скоро вибори і Петро з сестрою Шніцера знову по 200 грн. розносити муть, най видять Перечинці хто нима руководить. РАЙОН ДОВЕДЕНИЙ ДО РУЧКИ. Що в ОДА не знали що із-за курви Оліфер вже три роки як сім"ю залишив, п"янствує і на роботу хрен положив. Невинних убієнних шкода, а до нижще названних кришувальників ще й Роберта Горвата треба добавити. Як ви хлопці людям в очі дивитись мете, коаліція срана? Що знову Порошенка в Президента пхати мете, бо лем при ньому такі злодії як ви жирують.

алло 2018-07-14 / 11:00:55
Нич му не буде.Чудо ся тримле три дни а пак за зелені папіря забудуть і Олефір пуйде на май булшу посаду у президентськуй вертикалі влади!Сесе така правда ...

Петручіо Грицик 2018-07-14 / 10:48:49
Кандидатура Голови РДа була моя, і Ромаріо Шніцера і Мішова Блюка ми за це типирка не отвічаємо а отвічає Гена Генович так шо мені не звоніть люди добрі на мобілку з цим питанням

КЕФІР 2018-07-14 / 10:43:31
Скільки помню-Олефір постійно вгашений на "роботі"! Напевно, Вальцман коли призначав на посаду зацінив у цього "кадра" саме цей "потенціал"!!!

Tester 2018-07-14 / 10:41:30
Амаровича вже судили за подібне... Як то закінчилось? Пам'ятаєте ? Згадайте в якій країні ми...

Кашшаї 2018-07-14 / 10:37:52
Навезли сюда ценних кадрів - наші ж тупі, неваловшні. Вот і результати - п"янки, гульки, смерті. На місті його падлу рішати було - а так одмажуть полюбому. Виявиться хворим, тиск, приступ був і нич не пив.

Дима 2018-07-14 / 10:30:55
Пьяного урода ждет тюрьма. Комментаторов зрадодрочеров ждет особое место в аду.

Нiк 2018-07-14 / 10:17:09
Вiдпустять пiд браслет,як ту що з ужгороджськоi мicькради до узяла 3000$!!!

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo