П'яний голова Перечинської РДА за кермом джипа смертельно травмував двох жінок - соцмережі (ВІДЕО)

Ближче до опівночі п'ятниці, 13 липня, в Перечині трапилася жахлива дорожньо-транспортна пригода - джип на словацьких номерах на шаленій швидкості смертельно травмував двох жінок.

П'яний голова Перечинської РДА за кермом джипа смертельно травмував двох жінок - соцмережі (ВІДЕО)

Про це йдеться в спільноті "Наш Перечин" в соціальній мережі Фейсбук.

Як стверджують в один голос свідки, за кермом авто був голова Перечинської РДА Віктор Олефір в стані алкогольного сп'яніння. Джип вилетів на тротуар, збив двох жінок і вдарився у сходи масажного салону.

Дописувачі повідомляють страшні подробиці ДТП - одна жінка загинула на місці, іншій, начебто, відірвало ногу і, зі слів коментаторів, згодом вона також померла. Інші джерела стверджують, що врна жива.

Водій авто і пасажирка, яка також була п'яною, не постраждали.

Як стверджують коментатори, до того поліцейські зупинили Віктора Олефіра п'яним за кермом джипа у селі Ворочево, але не затримали.

Обережно, на відео - ненормативна лексика:

14 липня 2018р.

Теги: ДТП, Віктор Олефір, смерть

Коментарі

Влад ! 2018-07-30 / 14:04:16
А штраф ,то повинен бути із зарплати Голови ...
© On-lain pres-sluzhba «Nadderzhavnoho Korolivstva» .

Пані Ворочувка 2018-07-14 / 22:45:52
Вікторія, міліція нікого силою не примушувала. І показання були надані правдиві, що водій вів неадекватно на момент першого дтп в Ворочові .

Яна 2018-07-14 / 22:06:34
Бог бачить усе і дає кожному по заслугам. Прийде кінець вседозволеності. І кожному буде уготоване своє місце. Мені шкода людину, яка йдучи дорогою безневинно померла через мерзотника

Твоя совість 2018-07-14 / 19:46:01
От цікаво шо буде робити наша місцева влада!!!
І як вони будуть дивитися людям в очі??
На місці місцевих,я б влаштував їм на це празник!!!
Шоб мали шо пам’ятати надалі!

Суддя Дред 2018-07-14 / 19:33:46


Використання чужого нікнейма. Коментар видалено. Адмін


ддд 2018-07-14 / 16:01:01
ЛЮДИ КІнЦІ З КІНЦЯМИ ЛЕДЬ зводять а Оліфер бухає і людей вбиває-поліція у ВОРОЧЕВІ ПОКРИВАЄ ЙОГО і благословляє на злочин -СУПЕР НЕМА СЛІВ

Богдана 2018-07-14 / 15:34:10
Якби поліція затримала його у Ворочеві то цього не сталося б.Поліцейським також треба посадити за грати!

Ніка 2018-07-14 / 14:48:48
Під арешт його негайно.Померли люди чіїсь дочки і чіїсь батьки і і за чого що то подало начало п’яним???
Що коїться .
Під арешт!!!

Віка 2018-07-14 / 14:46:00
Як це там що діється загинули люди!!!
Схаменіться його одразу за грати треба ставити ,до за безкарність???

asdfzxc 2018-07-14 / 14:27:44
Харків 2 у пятницю 13-го.

Вікторія 2018-07-14 / 13:41:47
Він вчора у Ворочеві вдарив у машину ВАЗ, після чого постраждалий пішов написав заяву у міліцію. І шо ви думаєте,? Наша міліція з погрозами тому самому потерпілому каже, ти маєш свідчити про те, що Олефір був тверезий.

Місцевий 2018-07-14 / 13:33:06
Так це ж член партії БПП Солідарність. Там у районі така ж кааліція БПП Солідарність + Відродження як і в облраді, хоча по-правді регіонали там владу й не втрачали, Маскаль лем потурав. Скоро вибори і Петро з сестрою Шніцера знову по 200 грн. розносити муть, най видять Перечинці хто нима руководить. РАЙОН ДОВЕДЕНИЙ ДО РУЧКИ. Що в ОДА не знали що із-за курви Оліфер вже три роки як сім"ю залишив, п"янствує і на роботу хрен положив. Невинних убієнних шкода, а до нижще названних кришувальників ще й Роберта Горвата треба добавити. Як ви хлопці людям в очі дивитись мете, коаліція срана? Що знову Порошенка в Президента пхати мете, бо лем при ньому такі злодії як ви жирують.

Пенсіонерка 2018-07-14 / 13:27:45
Що з того що заяву написав, хто жінкам здоров"я і життя поверне. Кров не хотів здавати за порадою Петра і Амаровича. Це у владі кадри такі, він же очолював на місцевих виборах список БПП Солідарність, а значить заяву Маскаль має писати.Цей же ж голова району по завданню голови ОДА дрова в Ворочові "заготовляв" бо на фестивалі що відмінили Маскаль ватру запалювати мав, тому то в першийраз після аварії в селі його поліція й відпустила. Згідна що район доведений до ручки, думаєте чому в ці хвилини Перечин сидить без газу, бо інший кооаліціянт із Відродження такий собі Юрко Цмур із Ворочова газову трубу прорвав. Тут повна безкарність і вседозволеність, цей же Цмур главнєйший провладний подрядчик. Взагалі НАБУ розбереться в тих схемах

Василь 2018-07-14 / 13:09:16
Голова Перечинської ОПГ Іван Погоріляк повідомив в Фейзбуці, що відмінив Лемківську Ватру. А на рахунок голови РДА Олефіра, він в цілому нормальна людина, але мабуть вседозволеність довела до таких плачевних наслідків.

Пані Ворочувка 2018-07-14 / 12:41:59
житель Ворочова, за садочки і медицину особливо боляче.
То дітей вести в дикі умови,де стіни в плісняві, то батькам гроші на лікування діставати з повітря, бо нема на стаціонарному нічого.

Василь 2018-07-14 / 12:10:57
В державі іде війна. А вони фестивалі проводять. Треба закінчувати. А голова РДА мабуть займався підготовкою фестиваля.

житель Ворочова 2018-07-14 / 12:09:00
Як тепирь Москаль буде ся піарити у Ворочові? Спеціально ремонтували дорогу аби Москаль урочисто відкривав. Цілий тиждедь бігавуть із тим фестивальом гроши убехали у підготовку аби мали коло чого гуляти. І то у тот час, коли у районі грошей не хватає на медицину, цураві дороги, на ремонти дитячих садків. Нетрібники неваловшні лише пити і гуляти!

Пані Ворочувка 2018-07-14 / 11:10:06
А до цього п'яний Вітька по селі Влрочево їздив не на меншій швидкості. Ледь дітей не збив. І цьому є свідки.



Сім'ям постраждалих в Перечині співчуваю і надіюсь, що справедливість таки буде по відношенню навіть до такого високопоставленого чиновника.

Слава 2018-07-14 / 10:54:36
То всьо файно і красні, але такі як літали - так і будуть літати. Бо ламати треба систему, а не таких "людців". Таким і тюрма не поможе. А хто поверне загублені душі? Хто поверне сиротам матерів?

Яка держава - така і правова система.

Лемко з Ворочева 2018-07-14 / 10:51:22
гена Маскаль має сам написати заяву на звільнення а не фестивалі проводити

НОВИНИ: Кримінал

10:36
На Тячівщині затримали водія, котрий збив 17-річного юнака і втік
10:14
Двох "водолазів" затримали прикордонники на березі Тиси на Закарпатті після попереджувальних пострілів
09:52
Уже 2 роки тривають судові слухання у справі катування 9-річного хлопчика прийомною матір'ю
08:22
На митному посту "Ужгород" вилучили 478 пачок сигарет в запасних колесах ВАЗ 21101 і Volkswagen-а
21:46
/ 5
Прокуратура підтвердила факт затримання на хабарі в €300 завідуючого реанімаційного відділу Рахівської ЦРЛ
16:01
На Берегівщині чоловіка за серію крадіжок та замах на грабіж засуджено до 5,5 років ув’язнення
15:49
Імовірною причиною ранкової аварії на в’їзді в Мукачево міг стати епілептичний напад у водія легковика
14:33
/ 12
У Рахові затримали заввідділом лікарні, що вимагав 300 євро хабара за перебування в реанімації хворої, що знаходиться в комі
13:45
/ 1
Під час санкціонованих обшуків у помешканнях закарпатців знайшли марихуану, мак, амфетамін та набої
12:05
В Ужгороді затримали трьох імовірних грабіжників
11:53
Ужгородець, вдаривши мешканця Кривої по голові, відібрав у нього гроші
10:55
У Тячеві п'яний юнак без водійського посвідчення врізався на Fоrd Fосus в електроопору й утік
08:00
На Закарпатті в "Мерседесі" львів’янина виявили тайники з контрабандними сигаретами
07:46
На столичному вокзалі на крадіжці гаманця затримали двох закарпаток
06:47
Неподалік Чопа прикордонники затримали крадіїв кабелю
02:18
У Воловці "п'яний" Volkswagen врізався у віз і втік
21:09
В Ужгороді розшукують тягача вантажівки, що вночі пошкодив припарковану "Мазду"
16:22
Справу закарпатця, котрий переховувався в США після смертельної ДТП у Виноградові, скерували до суду
14:13
/ 1
В Ужгороді п'янючий водій ВАЗу, виїхавши на зустрічну, зіткнувся з Ауді й, поїхавши далі, зупинився в кущах
13:05
/ 1
Закарпатський апеляційний суд відпустив на поруки командира 69-го батальйону ЗСУ Петра Горзова
10:44
У мешканця Ужгорода вилучили близько 50 г марихуани
16:46
В Ужгорді п'яний водій БМВ врізався у припаркований на узбіччі "Фольксваген"
12:55
В Ужгороді затримали групу ймовірних крадіїв із рукавицями й масками та майном і алкоголем "невідомого походження"
12:52
6 пакунків сигарет покинули контрабандисти, тікаючи на Закарпатті від прикордонників
11:19
До 8 років в'язниці загрожує водію автопоїзда з Закарпаття, що на Львівщині смертельно наїхав на двох пішоходів і втік
» Всі новини