Україна розчарована "закарпатськими рішеннями" новообраного парламенту Угорщини - МЗС

Українська сторона розчарована ухваленням на першому засіданні новоствореного уряду Угорщини “Меморандуму щодо захисту закарпатських угорців” і планує підняти це питання під час найближчої зустрічі керівників МЗС України та Угорщини.

Україна розчарована "закарпатськими рішеннями" новообраного парламенту Угорщини - МЗС

Про це повідомили в МЗС України у відповіді на запит УНН.

У Міністерстві закордонних справ України з розчаруванням сприйняли інформацію про схвалення на першому засіданні новоствореного уряду Угорщини „Меморандуму щодо захисту закарпатських угорців“. Питання прийняття згаданого документа порушуватиметься українською стороною у ході найближчих двосторонніх зустрічей керівництва МЗС двох держав, — зазначили у МЗС.

Також позиція МЗС України, зауважили у відомстві, буде донесена послу Угорщини в Україні під час наступної зустрічі.

У той же час, у МЗС наголосили, що “подальше посилення цілеспрямованої деструктивної риторики з боку Угорщини щодо сфери забезпечення освітніх потреб угорської меншини в Україні, продовження маніпуляцій і розповсюдження дезінформації з цього питання, а також перенесення цієї двосторонньої співпраці в рамках Комісії Україна-НАТО, розглядатиметься контрпродуктивним і таким, що не сприяє поглибленню добросусідських відносин між Україною та Угорщиною”.

При цьому в українському зовнішньополітичному відомстві підкреслили, що Україна готова до конструктивного діалогу з Угорщиною з усього комплексу питань, у тому числі тих, що стосуються сфери забезпечення прав та потреб угорської меншини в Україні.

Крім того, додали у відомстві, Україна незмінно вважає Угорщину важливим партнером та базує подальший розвиток двосторонніх відносин на засадах дружби, рівноправності та добросусідства.

29 травня 2018р.

Теги: Угорщиа, Закарпаття, меморандум

Коментарі

Вуву 2018-05-30 / 06:49:53
Якщо постійно дивитись зомбоящик з каналами будапешта ... Ходити в школу де всі предмети по хунськи викладаються до останнього дзвоника ... Жити в селі де всі однойі релігійі і кофесійі ... І скрізь чути одну і ту саму мову ...
То навіть якаБ свідомість не була ... будуть думати що вони живуть не в украйіні ... бо нічого украйінського в них і нема.
І можна це розуміти і сприймати як завгодно ... але по факту вони жили як в резерваціях ... В той самий час як ніяких резервацій ніколи не було.
І в цьому весь парадокс.
І збереглось все це як релікти в незайманому місці.
Наче все природньо і разом з тим зовсім не природньо ... Одночасно ...
Тому зрозуміти і пізнати це все пропустити через себе і переварити ...
То треба мати і терпіння і бажання ... (І найголовніше) ... ГЛИБОКЕ УСВІДОМЛЕННЯ.

до kotica 2018-05-29 / 18:48:21
>>Ми були мадяри і лишимося
Так будьте ними, хто ж вам заважає?


>>Вам ненадоїло таке життя яке ми маємо нині???
А що зробили особисто ВИ, щоб наше з вами життя стало краще? Нічого? Тоді яке Ви маєте моральне право задавати такі питання?

>>Може вже доста над нами знущатися
Хто і як над вами знущається, може хоч приблизно поясните?

>>Закарпаття нігда не було Українов і не буде
У вас що, в школі проблеми з географією були? Закарпаття вже є територією України!

>>нас самі українці українцями не рахуют
А чому вас повинні рахувати українцями, якщо ви угорці?

Степан Крук 2018-05-29 / 16:58:58
Вдалося прочитати нижній коментар, поки АДМІН його не видалив! Це ж якому потрібно бути непотрібу, щоб лізти на україномовний сайт, писати блуд українською , плюватися на українців та ще й хамити сайту!!! Це все рівно, що непрошено увійти в чужу квартиру і розповідати, що квіти неполиті... Ось так індентифікується БИДЛО!

Степан Крук -Сорри 2018-05-29 / 15:29:33
Саме так! А підігріваючи антиукраїнські настрої в Закарпатті створює їм. закарпатським угорцям, некомфортні умови проживання. Тому не потрібно вестися на провокації бидла, котре, як відомо, не має ніякої національності. І не важливо, угорськомовне це бидло, чи україномовне...

сорри 2018-05-29 / 15:23:14
На словах дбаючи про інтереси закарпатських угорців, Будапешт насправді блокує їх входження в ЄС і НАТО

Степан Крук 2018-05-29 / 13:26:24


За сорок років дякую! А за укранців - отримаєш в є&ло! І я готовий це зробити, лише не пряч своє рило в багнюці!



Коментар користувача, до котрого опонуєте, видалено. Адмін


Степан Крук -Угорцю 2018-05-29 / 09:48:26
Згідний! Але не Україною треба розчаровуватися, а її недолугим керівництвом! Бо Україна - це наша хата, наш сад, наша вулиця, наше село, місто...Це - ми! Давайте змінимо все на краще! Разом...

Угорец 2018-05-29 / 09:40:24
Україна розчарована:))А ми Україно розчаровані...Дороги б..я зробі вже кажу а не мова та мова з Ужгорода до Рахіва не доїхати.Ганьба !!!!!!!!

kotica 2018-05-29 / 09:32:39
а ви що ся туй розкудахкали.Ви три туй рішаєте щр закарпатцям добре а що ні.Ми були мадяри і лишимося ними почитайте історію,коли вас заберуть воювати та вже пак видти будете героями.Вам ненадоїло таке життя яке ми маємо нині???Може вже доста над нами знущатися,Закарпаття нігда не було Українов і не буде,ми і живемо як європейці і у нас зовсім інший менталітет нас самі українці українцями не рахуют

гуцули 2018-05-29 / 09:19:45
було б точніше заявити: здивована і розчарована!!!
Чому будапешт сує носа у внутрішні справи України?
Ми на Закарпатті, та й не тільки( а й по всій Україні) живемо з угорцями в мирі і злагоді(змішані сім"ї, культури, релігії ба навіть кухні) багато десятків років... Аж тут винайшлася парочка щуриків, які в комфортних кабінетах, за гроші Євросоюзу вирішили нагнітами ситуацію у квітучому краї.
Гей, панове з Євросоюзу, де ви ???

Степан Крук -До хрукя 2018-05-29 / 09:16:12
І ще... Ти спочатку розберися із собою хто ти є: ти є венгр, чи ти є "як венгр"?

Степан Крук -До хрукя 2018-05-29 / 09:11:36
А я і не стверджував, що серед закарпатських угорців зовсім нема ідіотів, провокаторів ... Таким навіть "захист із-за бугра" не допоможе!

До хрукя 2018-05-29 / 09:02:33
Я , як венгр на закарпаттI потребую захисту! Ще питання « великий украiнець народжений та вивчений в будiвлях СССР !!!

Степан Крук 2018-05-29 / 08:31:25
Згідний із "сорри"! А нам дуже важливо зрозуміти різницю (прірву) між тим, що робить офіційний Будапешт та прагненнями закарпатських угорців. Це не одне й те саме. Всякі звинувачення, закиди в сторону наших мадярів є несправедливими. Це свідомі (або неусвідомлені) провокації, адже закарпатські угорці є заручниками політиканства. Такі провокації дуже потрібні орбанам для виправдання своєї експансії в Закарпатті. Тому вестися на цю підлість не варто...

сорри 2018-05-29 / 07:42:22
Сто разів казав - почати треба з заборони в'їзду на Закарпаття різних угорських високопосадовців.
Далі - призупинення діяльності на Закарпатиі різних фондів, що окучують закарпатських угорців.
Тобто, в результаті своїх дій вони отримають ефект, протилежний до очікуваного.
І це дієво

Byby 2018-05-29 / 07:13:18
Значить нашому мзсу і зокрема клімкіну треба працювати так і шукати такі "компроміси" ... щоб хуни самі напрошувались на переговори і погоджувались із радістю на все те що хунам буде запропоновано.
Щоб не ми а вони були в "незручному становищі".

Степан Крук 2018-05-29 / 06:42:11
Чистої води гниле політиканство! А уряд Угорщини не хоче спитати самих угорців Закарпаття, чи потребують вони такого "захисту"? Вище керівництво Угорщини своїми недолугими популістичними рішеннями ставить закарпатських угорців в дуже некомфортне становище...

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая