Відео було презентовано на прес-конференції міжнародної Спільної слідчої групи з розслідування збиття літака рейсу МН17.
Реконструювати точний маршрут слідування допомогли отримані слідчими фото і відео і їх порівняння з зображеннями в сервісі Google Street View. А ідентифікувати "Бук" стало можливо завдяки кадрам, на яких чітко видно цифри бортового номера, пляма на гусеницях, позначки центру ваги і унікальні особливості конструкції.
Показані на відео фотографії свідчать, що самохідна вогнева установка ЗРК "Бук", що збила літак рейсу МН17 над Донбасом, спочатку була розташована в Росії - в 53-й зенітної ракетної бригади під Курськом.
23 червня 2014 року вона в складі колони військової техніки вирушила в південному напрямку. Разом з нею їхали ще 5 "Буків".
У цей день колона вперше потрапила на відео. Вона перебувала на трасі Р298 і рухалася в напрямку села Нікольське.
Наступного разу колона була знята південніше, в населеному пункті Троїцький. Техніка заважала руху цивільного транспорту, тому в соцмережах опублікували безліч її фото і відео. На кадрах видно номери машин, які дозволили їх ідентифікувати.
Потім колону фіксували в Старому Осколі, неподалік від Незнамова, коли вона рухалася по трасі Р188, згодом - в Городищі. За цей час військова техніка пройшла вже приблизно 175 км.
Пізніше колону зняли в районі сіл Расховец і Олексіївка.
Також є відео конвою в момент, коли він перебував в 25 км від українського кордону.
Повідомляється, що "Бук" також неодноразово фіксували на фото та відео 17 і 18 липня 2014 року під час його транспортування по території України.
Як повідомлялося, міжнародна Спільна слідча група з розслідування збиття літака рейсу МН17 дійшла висновку, що малайзійський "Боїнг" було збито над Донецькою областю у 2014 році зенітно-ракетним комплексом "Бук", що прибув до України з 53-ї зенітної ракетної бригади збройних сил РФ, що розташована під Курськом.