Серед дописувачів відомі краяни: кандидат філологічних наук, заслужений діяч мистецтв України Іван Хланта, доктор історичних наук, професор Сергій Федака, музикознавець-фольклорист Віра Мадяр-Новак, письменники Василь Густі, Володимир Фединишинець, Василь Шкіря, мистецтвознавець Людмила Біксей, краєзнавець Іван Ісаєвич та інші. Загалом 24 автори.
Читачі знайдуть повідомлення про участь аматорських колективів Закарпаття у відзначенні свята Маланки в місті Кошиці та майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва у фестивалі «Карпатська писанка» у місті Гуменне (Словаччина), а також фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле» й інші знакові події, що відбулися в області.
Шанувальники мистецтва із захопленням прочитають цікаві статті про відомих художників: Юрія Герца, Івана Дубіша, Івана Ілька, Бориса Кузьму, Василя Філеша та інших.
Щедро ділиться інформацією про своїх славних предків – прадіда Мікловша Подолчака з Верхнього Студеного, що на Міжгірщині, Михайло Фединишинець.
Василь Шкіря подав ґрунтовну статтю про нову книжку «Вклоняюсь колосу й зернині» талановитого поета, письменника Василя Густі, а також спогади про відомого закарпатського мовознавця Василя Німчука з Ішавщини.
Про чергове видання «Коломийкарі Закарпаття» науковця, фольклориста Івана Хланти своє слово сказала Христина Шкробинець.
Чудову наукову статтю репрезентувала Віра Мадяр-Новак. У ній ідеться про перший закарпатський збірник, присвячений відомому вченому-етномузикологу Володимирові Гошовському, який вона упорядкувала. Вона також підготувала ювілейну статтю про життя і творчість народного артиста України Петра Матія з нагоди його 75-річчя.
Черговий номер журналу насичений, змістовний, привабливий. Прикрашає обкладинку світлина фотохудожника Сергія Гудака, на якій зафіксовано учасника бетлегему села Тарасівка Тячівського району під час проведення першого міжнародного гастрономічного і колядницького фестивалю «Василля». Безумовно, «Культурологічні джерела» знайдуть своїх вдячних читачів.
Володимир Мишанич, провідний методист КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР