У ньому взяли участь як митці-аматори, так і професіонали з Великоберезнянщини, Виноградівщини, Воловеччини, Іршавщини, Мукачівщини, Перечинщини, Свалявщини та міст Ужгород і Мукачево. Вони зображували куточки міста, які припали їм до душі.
Приємно, що вже вкотре відгукнулися на прохання взяти участь у пленері відомі педагоги та митці з величезним творчим досвідом, які десятиліття щедро діляться своїми знаннями з дітьми і виховали не одне покоління художників і добрих людей не байдужих до краси. А це Емма Левадська, Олександр Сидорук, Василь Вовчок та Олена Тріщук-Гораль.
Серед найактивніших учасників пленеру Магдалина Березанич, Антон Секереш, Микола Іванчо, Тетяна Сопільняк та Віктор Андріанов. Нині багато з них підтримують дружні стосунки, співпрацюють чи навіть допомагають один одному у вирішені багатьох життєвих проблем.
Цьогоріч долучилися до акції також Марта Цуга, Віталій Дорош, Ольга Гал, Михайло Грига та ін.
Попрацювавши на пленері, художники зібралися за круглим столом у Центрі культури, поспілкувались у дружній невимушеній атмосфері. Василь Вовчок поділився спогадами про Ернеста Контратовича та інших корифеїв крайового малярства, розповів про цікаві й маловідомі факти з їхньої біографії. Антон Секереш розповів історії, які йому довелося почути з вуст митців, викладачів, яких він добре знав, і з вдячністю береже пам’ять про них донині.
Гадаю всі, хто долучився до акції, отримали певний досвід і задоволення від спілкування.
Уперше творили на пленері Вікторія Ловга, Альона Попдякуник і Аркадій Мухомед’янов.
За результатами пленеру за кілька тижнів у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться виставка творів митців, які взяли у ньому участь.
Володимир МИШАНИЧ, провідний методист КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР
Генек 2018-04-28 / 00:04:00
Микола Іванчо самий крутий!) чекаємо персональну виставку)
культура 2018-04-27 / 15:31:33
Що,квітне!?Де цвіт!?