В Інституті аналітики та адвокації проаналізували, скільки в першому півріччі 2017 року витратили на боротьбу зі СНІДом. Спеціалісти співставили виділені кошти з використаними та склали рейтинг областей. Дослідження стосувалося місцевих бюджетів.
- Станом на вересень на Закарпатті не було програми протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Для того, щоб спланувати фінансове забезпечення необхідних заходів, фахівці СНІД-центру склали заявку обсягом 731 тис. грн. На її виконання обласна рада виділила 400 тис. грн.
Наприкінці 2017 року в регіоні зареєстрували 548 ВІЛ-інфікованих осіб. Це найменший показник в Україні.
У Департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА інформацію щодо фактично витрачених коштів не надали. Через це Закарпатська область лишається на останніх позиціях всеукраїнського рейтингу, повідомили у прес-службі ГО «Інститутаналітики та адвокації».
Довідка
Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Йойо 2018-02-06 / 09:21:04
Бо Генови похер ун грошики шитатбюь...із других тем