Про це своє відкриття повідомили засновники спільноти Uzhhorod Modernism у соціальній мережі Фейсбук.
"Той самий Крупка, який спроектував будівлю Земського уряду (споруда сучасних Закарпатської ОДА та обласної ради - Закарпаття онлайн) та будинок Леґіодружества в Ужгороді, а також будівлі поліцейського управління, Міністерства внутрішніх справ та університету Коменського в Братиславі".
Як повідомляють автори повідомлення, "десятиліттями ховали від нас цю таємницю" фонди Берегівського відділення Державного архіву Закарпатської області.
Засновниками сторінки Uzhhorod Modernism, що є просвітницьким урбаністичним проектом, присвяченим архітектурній спадщині Ужгорода чехословацької доби, є художниця, урбаністка, дослідниця архітектурної спадщини Ужгорода Ліна Дегтярьова та дизайнер, дослідник архітектурної спадщини Ужгорода Олег Олашин.
Петро Михайлович 2018-02-04 / 17:45:16
Чехословаччина - країна капіталістична (дикий капіталізм?) Ні. Державні програми, плани, продуманість і відповідальність.
Тому за 18 років такий поступ в економіці, освіті й культурі.
А що маємо зараз?
Де держанні програми?
Все чекаємо на "вуйка з америки". Не буде добра, поки народ мовчить.
Де за 26 років України нова школа, дитсадок в Ужгороді? Ліси належать біглим в Угорщину кічковським і всяким пройдисвітам, заводи?
Де головні архітектори ужгорода, його без-голові голови, які розтриньками міську землю, перетворивши місто у село і не передбачили соціокультурних обєктів. Чехи знали ціну землі і будували на болоті, нема у нас Крупки, нема архіфтектури. В інституті проектування тепер панує Бедь. А містом керує прийшлий галичанин, який думає тільки про власну кешеню.
Володимир 2018-02-04 / 04:30:54
Найкращих часів в минулому столітті,Закарпаття зазнало під час чехословацької влади. Робота для всіх і достойна оплата праці, навчання для всіх без грошей, утримання і використання лісів без нанесення шкоди природі, розвиток промисловості та аграрного сектору та все необхідне для цивілізованого проживання, повага до народів всіх національностей.