Юрій Лівак, під керівництвом якого розпочиналась робота над серією статей, каже: чергові історичні нариси навряд чи б вирізнилися із загалу, тому підійшли з іншого боку.
Юрій ЛІВАК, редактор сайту «ПроЗахід»:
– Підійти до історії міста з боку архітектури. Яка втрачена, яка занедбана, яка колись була відомою, але потім з тих чи інших зникла або занепала. Вона все більше часу витрачала зі старими газетами, в архівах, потім вона почала їздити в Берегово, бо в Ужгороді архівних матеріалів стало мало. І в результаті за цей період виник той проект, який ви всі знаєте, і який переріс у книгу, з чим Таню і вітаємо.
Сама авторка каже: в те, що проект здобуде велику аудиторію, — справді не вірила. На початку розраховувала на десяток матеріалів – не більше. Але теми вдавалось знаходити, люди читали, публікації передруковували інші ресурси, газети, а кількість переглядів та зацікавлених – росла.
Тетяна ЛІТЕРАТІ, авторка книги «Ужгород. Невигадані історії»:
– Стаття про будинок лікарів Бращайків, вона є в цій книжці, на даний момент вона має 14 тисяч переглядів. Тобто 14-ти тисячам людей було цікаво, хто жив у цьому будинку, що це за будинок, яка його історія, хто його будував…Теми справді цікаві людям, і мені це приємно, і коли я бачу, що цим цікавляться, мені теж хочеться працювати і далі писати.
Прийшли на презентацію і ті, хто допомагав авторці шукати інформацію для книги, і нащадки героїв з її історій.
Катерина РУСИН-КОВАЛЬЧУК, ужгородка, нащадок кондитера Блажея Якоблевича:
– Тані хочу подякувати за титанічну роботу і кропітку, це треба мати терпіння, і за професіоналізм.
Орест КОГУТ, ужгородець, нащадок золотаря Вальдемара Когута:
– Будучи нащадком Когутів, було цікаво почути про своїх предків, тому що багато чого не дійшло до мене. І наразі багато запитань про життя родини… Деякі цікаві моменти відкрила якраз Тетяна
Андріана ТОВТИН, ужгородка, нащадок торговця Циріла Фунданича:
– Я від імені моєї мами, Марії Сабової, хочу подякувати Вам за цю роботу, за теплоту Ваших статей, ми з татом купуємо газету «Ужгород»… Велике вам спасибі.
Сама Тетяна такою великою кількістю відвідувачів презентації була зворушена. На головне запитання – коли світ побачить друга книга, відповіла загадково: мовляв, все у планах. Завершилась презентація неформальним спілкуванням та автограф-сесією.
Читатель 2017-12-23 / 21:35:44
Очень хорошо! Прекрасно! Но, к сожалению, наблюдается тенденция - авторы этих презентаций поступают ... Себе же во вред! А почему?
Пример. Та же презентация альбома "Ужгород". Прекрасно. Грохнула, что называется. А прихожу в центр города, и .... Не вижу ничего! Ни одной этой книги!
Зачем тогда такие презентации? Хорошо, пусть будут. Но, если они нацелены "только на своих", пусть "только для своих" и будут! Это право организаторов.
Но, если вы "соблазняете" клиентов своих - где ваши шаги, навстречу этому? А потом будете ныть, что дескать "нам, творческим людям, тяжело". А не тяжело! Вы просто поступаете неправильно. Продукт свой не надо прятать от клиента!