Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

10 депутатів антикорупційного комітету вимагають відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету.

Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)

Відповідну заяву на ім'я Єгора Соболєва підписали 10 депутатів.

Згідно з документом, депутати просять включити в порядок денний засідання цього комітету 6 грудня "про відкликання Соболєва з посади голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції".

Документ підписали депутати Савчук, Матейченко, Ричкова, Артошенко, Немировський, Буглак і закарпатець Михайло Ланьо (кримінальна кличка - "Блюк").

 

Раніше Соболєв заявляв, що нардепи від "Блоку Петра Порошенка" та "Народного фронту" збирають підписи, щоб звільнити його з посади голови парламентського комітету з протидії корупції.

"Взагалі мені цим погрожують з весни. Але зараз підготовка активізувалася. Колеги по комітету, делеговані до нас "Блоком Петра Порошенка" та "Народним фронтом", розповіли, що їх примушують поставити підписи під зверненням до Парламенту з проханням призначити іншого голову", - говорив він.

Закарпатець ихайло Ланьо входить до фракції "Відродження" у парламені, яка складається переважно з колишніх "регіоналів" і працює в фарватері чинної влади.

Фракція "Відродження" у Закарпатській облраді, якою неофіційно кеує М.Ланьо,  входить до так званої "широкої коаліції" за участі Блоку Петра Порошенка, "Опозиційеого блоку" та депутатів-угорців.

06 грудня 2017р.

Теги: Ланьо, Блюк, корупція, Соболєв

Коментарі

конарь 2017-12-19 / 14:03:52
блюк мае вісити на файному конарі і з файним мотузком на шиі.сволота кончена.

Мігальови 2017-12-11 / 02:07:56
Зара перед празниками , сходи до того ко тя на дорогу істинни , наставляє , та усповідайся . А уже так потому розказуй людьом ош ко што і куда. Особенно постарайся перед тим болотірованієм .

Мигаль 2017-12-10 / 15:42:33
Но, кить тезко ужек знайе пудписатися, то точно може быти головов комитеты. Бо памнятаву, ош коли болотовасйа у дипутаты, та красти знав, а читати а писати ни знав. Так, што йе виликий прогрес и на слидуучи выборы може сйа самоудвигати на Прежиденты. А свалйавски русины лйуде дуже добри и точно му поможут. Так ми царь!

##### 2017-12-07 / 23:18:35
На протязі 26 років.

Вуву. До василя 2017-12-07 / 23:17:35
А як всякий президент Украйіни може бути найбільшим злодієм- баригою- бандитом ... Починаючи комуністом кравчуком і закінчуючи теперішнім потрошенком ... (І так напротязі 2. Років ???).

Вуву 2017-12-07 / 08:17:26
Лозунг "хующенка" ... БАНДИТАМ ТЮРМИ ... актуальний як ніколи ... І лайно про це знає.

ужгородець 2017-12-07 / 07:58:15
Питай свялявців, міжгірців та воловецьких ослів, котрі го вибрали.
В Ужгороді свій Ісусик - Горват.

Василь 2017-12-07 / 07:48:44
Я майже живу не в цьому світів не цій держаі !!!! Як може бандюк, і наркоторговець бути членом комітету по боротьбі з корупцією ??????? Питаву вас????? Таке може бити ???

Василь 2017-12-06 / 23:41:07
Хто проти Блюка-агент Кремля!Мішко конкурентів мочив коли ви ще під стілд пішалі!

Живий Ужгород 2017-12-06 / 23:16:18
Я завжди вважав, що Ланьо був і є наши закарпатським чоловіком. Бо закарпатці від Ланьо ніколи не відступлять. Просто, ми -любимо Ланьо й Ісуса Христа. Такі ми є - щирі і порядні закарпатці.
Прохвесор УжНУ Алкаш.

українець 2017-12-06 / 22:52:34
Зять Борка давно вже чекат з ним на зустріч,бо земля вже не витримує таку нечисть носити

читач 2017-12-06 / 22:37:00
Пора замовити та посадити у Києві та всій Україні пальми замість каштанів, а все інше - як у Африці...

вуву 2017-12-06 / 19:59:23
І це все під шум з тими подіями під ВР і Саакашвілі ... "Зачищають" ... Різні "Манни" шлях до президентських виборів на другий термін.

Балога 2017-12-06 / 19:41:39
Блюк - головний наркоторговь області

Місний 2017-12-06 / 19:21:19
Нате вам ще :
Бурбак (НФ)і Герасимов (БПП) внесли законопроєкт ,який дозволить депутатам знімати голову НАБУ без аудита .
ЦЯ новина присвячується тим хто так щиро повірив в "Шатунів" ,в
" нерозгойдуйте човна " , і всі інші страшилки від влади в 2015 і 2016 роках .

Вуву 2017-12-06 / 19:16:38
Так саме лайно (ланьйо) коняче смердяче вже сам давно повинен сидіти не у ВР а за гратами. Про що мова.?

... 2017-12-06 / 19:08:03
Безнадійна держава

Копча 2017-12-06 / 18:40:23
Та 38,75% під@растів котрі проголосували за Блюка у 70 виборчому окрузі.

Місний 2017-12-06 / 18:37:26
Но а шо ... Ми терпіли ...
Чого дивуєтеся ?
Тай до чого тут Ланьо ? До чого він тут . .. Шо йому сказали ,то й робить .Не розкачує лодку .Протистоїть "Шатуну".
Хто проти той агент кремля .


укр 2017-12-06 / 17:50:37
Я, свою чергу, пропоную Ланя (Блюка) призначити головою комітету по боротьбі з організованою злочинністю.

НОВИНИ: Політика

18:06
Комітет ВР затвердив закон про створення Антикорупційного суду, але дві вимоги "Венеційки" не проголосовано
13:33
/ 3
Москаль каже, що уряд Гройсмана займається "свинством"
13:14
/ 3
Новий уряд Орбана на першому засіданні прийняв "Меморандум захисту закарпатських угорців"
20:25
/ 5
У ТУКЗ зраділи відкликанню Порошенком законопроекту щодо подвійного громадянства
17:19
/ 3
Порошенко відкликав закон щодо громадянства українців, що брали участь у виборах в інших державах
16:11
/ 4
МЗС України відкликало "закарпатського" консула в Гамбурзі на час службового розслідування
22:26
/ 10
Українофоб Шарій розкрутив скандал з антисемітизмом "закарпатського" консула в Гамбурзі
16:36
/ 19
В Ужгороді п'яний "АТОшник" Ратушняка під дулом автоматів з матюками проривався у військову частину (18+)
16:03
/ 21
Москаль на другому місці в Західній Україні серед голів ОДА за розміром зарплати
02:59
/ 1
В ОБСЄ заперечили необхідність посилення патрулювання в спокійному Закарпатті
05:17
/ 3
Один з лідерів української громади Угорщини незаконно їздив до Криму
02:54
/ 6
Візит премʼєр-міністра України Гройсмана на Закарпаття заплановано на 11 травня
10:35
Про загострення гібридної війни та конфлікт "політик пам’яті" говорили на міжнародній конференції в Ужгороді
06:33
Закарпатці можуть отримати грант на основі "скандальної" ст. 7 закону України "Про освіту"
04:16
/ 12
В Ужгороді за участі високопосадовців країни, що блокує європерспективи України, урочисто відкрили Угорський дім
01:44
/ 8
Чеху, що писав про сепаратистів Донбасу і "проблеми русинів Закарпаття", заборонили в'їзд до України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 11
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 5
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині