Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора

Міський голова Берегова Золтан Бабяк оприлюднив заяву, у якій прокоментував марш представників ВО "Свобода" та зривання прапора Угорщини із будівлі Берегівської міської ради.

Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора

За словами З.Бабяка, учасники акції поводилися агресивно, крім того, змінили маршрут. Також мер зазначив, що чекав від правоохоронців «більш рішучих дій, припинення провокацій, а не пасивного споглядання на все це».

Зокрема, у зверненні міського голови Берегова йдеться: «…акція переросла у подію, метою якої було залякування. Учасники акції перетворили Берегово майже на поле бою: димові хмари нависли над містом, були чутні вибухи. Не випадково, що люди злякалися, діти почали плакати, а матері разом зі своїми дітьми втікали від колони». 

Щодо прапора, мер Берегова зазначив: «Особливо обурливим є той факт, що учасники ходи, змінивши попередньо узгоджений маршрут, спочатку попрямували до угорського генерального консульства, а потім зупинилися біля будівлі міської ради та зняли угорський національний прапор, який був встановлений поруч з українським прапором, прапором Берегова та прапором ЄС, згідно з чинним законодавством. У зв’язку з цим хочу відмітити, що стяг не є їхньою власністю, не вони його вивісили, тож про це заявлятимемо у поліцію. І ще одне: коли мене обрали міським головою, на міській раді вже майоріли прапори України, Берегова та угорський національний триколор...»

«Важливо відмітити, що правоохоронці намагалися тримати під контролем події акції, однак їм не вдалося, наприклад, завадити зірвати національний прапор угорців з будівлі міської ради. Разом з мешканцями міста очікував від них більш рішучих дій, припинення провокацій, а не пасивного споглядання на все це», – зазначає Золтан Бабяк.

Мер Берегова є угорцем за національністю і на більшості урочистостей, в яких бере участь, віддає перевагу угорській символіці.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнБудапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові.

14 листопада 2017р.

Теги: Берегово, Свобода, прапор, Бабяк

Коментарі

111 2017-11-15 / 19:32:35
https://www.youtube.com/watch?v=rcOfbm5PlWk&feature=share

До очевидуя 2017-11-15 / 18:27:48
Власне тема про то , що чужинський прапор треба зняти . не мімце йому на державних украйінських установах а тим більше адманістративних будинках.

Очевидець 2017-11-15 / 12:24:54
До Бібі Прапор вже на місці ,тема ні про що...

Вуву 2017-11-15 / 09:46:37
А давай так ... Бабяк а що ти сам як мер ... зробив для того щоб НЕ ДОПУСТИТИ ЦЬОГО МАРШУ .? Якщо всі твойі активні дійі носять прохунську спрямованість.
Треба було тебе витягнути за шкварки і змусити зняти чужинський прапор...щоб ти сам це зробив свойіми руками ... І в такий спосіб виправив те ... Що наробили твойі "папєрєднікі".
(Можливо наступним разом так і станеться ... Хто зна ?)

свідок. 2017-11-14 / 14:53:44
Так повелось з давніх давен,що в нашому місті всізамалдярились,а точніше,продались за гунські форінти,і за гунські паспорти,згадайте історію гуни це татаро-козахи кочевники прийдешні з Уралу,от нехай і око своє кладуть на Урал а не на Україну,всі ці місні гуни разом з мером,мріють щоб тут була угорська територія,тільки не розумію якого дідька вони тут ще сидять якщо їм гуни дали паспорти,то нехай би і валили на свою гунщину.Я зовсім не прихильник Свободівців,але віббувші події в неділю це не залякування а просте попередження,але як бачимо по статті Бобяка,гуни дуже пересрали,бо він сам в цьому признався. А за прапор що зірвали,ну і що він що державний,так проста тряпиця,повішена кимось і поліція не має ніякого праав реєструвати і проводити по цьому інцинденту розслідування,А мадяронські гунци,взагалі нехай рот закриють,вони вимагають їх вимогами одне місце підітремо.а на рахунок мамочок з діточками які по словам золтана якоби кудись тікали,ложь,п...жь і провокація,всі з цікавістю і гордістю спостерігали за цією ходою,і повірте що багато хто мав бажання приєднатись,просто не порахували себе достойними пройтися поряд з цими героями.СЛАВА ГЕРОЯМ!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

111 2017-11-14 / 12:08:09
А хіба не правду я написав про нашу гірсько-карпатську бригаду? То який же це тролінг? І таких бригад в Україні вже не одна. Саме їх боїться і Путін з своїм потішним військом і навть наші очільники.

Вуву 2017-11-14 / 11:21:52
Ну вот догралися хуни .

111 2017-11-14 / 11:18:42


Тролінг і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Читачу 2017-11-14 / 10:59:26
Оооо ти не знаєш як маскаль вміє підспівувути ... Особенно після третйойі.
Ороска тоже сильний голос має ... Но в нейі пролемайо ... Як зачне співати то всйо время зривається на крик.
За бринзовича мож сказати ош старається ... Но соло в ньйого не всігда получпється ... Так якби невитягує (ци не дотягує).
Но а єслі вони заспівають разом втрьйох ... То буде як лєбедь рак і щука (но йсе прімер неудачний)

Читач 2017-11-14 / 10:42:31
Більш сепарського мера як Бабяк у Закрпатті немає,і не дивно,бо має мадярський паспорт і служить Угорщині.За консультаціями туди і ходить,а ті разом із Брензовичом і Ороскою ним керують.І це буде дотих пір,допоки СБУ не буде займати спостерігаючу позицію,а займеться прямими обов"язками по захисту України від отаких зрадників.Цей Бабяк на зразок Штепи із Словянська,яка теж підспівувала Путіну,і що з того вийшло бачимо всі!

НОВИНИ: Політика

04:40
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 5
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США