Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у місті Берегово 12 листопада.

Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто, повідомляє Hirado.hu.

Сіярто заявив, що Угорщина очікує від України проведення розслідування щодо націоналістичних груп, члени яких зірвали угорський прапор з мерії Берегова.

Міністр зазначив, що до МЗС Угорщини викличуть з цього приводу посла України в Будапешті.

"Виконавці повинні бути затримані та покарані якомога швидше", - сказав він.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 12 листопада у Берегові відбулися заходи, приурочені до 79-ї річниці створення організації "Карпатська Січ".

Коли учасники акції колоною проходили повз будівлю міської ради, активісти стягнули з флагштока державний угорський прапор, який висить над міськрадою згідно з рішенням депутатів від 2006 року. Поруч на будівлі висить прапор міста Берегово, прапори України та ЄС.

Через інцидент виникла невеличка суперечка активістів з правоохоронцями, і прапор невдовзі був повернутий на місце.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попередив, що можливі нові конфліктні ситуації з Україною через законодавчі ініціативи Києва.

 

13 листопада 2017р.

Теги: прапор, Берегово, Угорщина, Орбан

Коментарі

Вуву 2017-11-15 / 06:25:12
Із сього може робити такий цюгіль ... Ош хунгарія вимагає (ну і пусть) ... А ми нєт ... Бо і вимагати нішто .

пенсіонер 2017-11-14 / 17:21:45
Свидок розтолкуй це представникові Гаранта в області - старому ослові Москалю.

свідок. 2017-11-14 / 15:08:11
Народ про що ви пишите ви себе чуєте,яке голосування яке засідання,ви вже точно замадярились і стали як зомбі з вашими угорсько-рашиськими зомбоящиками.На сто процентів впевнений що кожен з вас подорожував по Европі,так от,ви хоч десь в Европі на державний приміщеннях бачили прапор іншої держави,хто вам сказав що проголосувавши,ви маєте право вішати чужої держави прапор,є закон України,Є прапор України, відповідно Закону ми живемо а свій державний прапор установлюємо,і тільки за пошкодження свого прапору громадянин України може нести відповідальність а прапор другої держави просто сувенір,а з сувеніром можна робити все що хочеш.Тому Будапешт може тільки попросити,нас помахати пальчиком в сторону мітингувальників і сказати їм но.но,а нашій державі вже пора навести порядок з різного роду суверів які вивішують всякого роду мери,ще і заводять народ в оману про якісь там голосування,і накінець,отримали паспорти громадян Угорщини,всі без винятку дуйте туди,нам тут вільніше дихати буде.

берегівчанин 2017-11-14 / 14:21:06
Коли вже дочекаємось,що українська МЗС викличе угорського посла за втручання в українські закони?Хто дозволяв угорським політикам щось вимагати в України?До якого часу наші політики будуть отакими безхребетними?!!!!!

Вуву 2017-11-14 / 10:33:32
Істваня ... Зроби доброє діло напиши туда ... Куда надо ... Та пусть і вйобіка страніци тоже ... Тото ни ... Та сотруть ...пусть і они мало поплачуть ... Бо иншак не чесно то виглядить .

Istvan 2017-11-14 / 09:18:45
Оба страницы обоих Карпатских Сечив удалены с Фейсбука. Теперь они могут перейти плакать ВКонтакте...

Мешканець Києва 2017-11-13 / 23:47:13
А от мені хочеться задати просте питання офіційному Будапешту: з якого це щастя їхній прапор повинен висіти над мерією українського міста?

Наше законодавство дозволяє використовувати в місцях компактного проживання національних меншин НАЦІОНАЛЬНІ прапори тієї нації, але не прапори інших держав.

Вуву 2017-11-13 / 21:21:46
Виразно окреслюється те що "КС" і "свобода" (а в них йоббік) є політичними інструментами ... Якими маніпулюють для досягнення свойіх таємних цілей ...Це дуже небезпечна гра з вогнем на який нагнітать повітря.

Вуву 2017-11-13 / 21:16:11
Ну я вже писав ... Хотіли зняти прапор ... Прийдіть на засідання рда ... Викажіть своє ФЕ ... ПРОГОЛОСУЙТЕ ...прийміть рішення до реалізаційі в рамках закону ... В такому разі ніхто рота не відкриє ...
А все що робиться таким несакціонованим протиправним чином ... Посилює напругу і зневагу ... Кому це треба .
В такий спосіб ні "КС" ні "свобода" популярності чи прихильників не здобудуть ... Але підмочать патріотичний і національно визвольний рух .
Як на мене то краще було б скерувати свойі устремління по усуненню маскаля з посади .

peti 2017-11-13 / 21:10:06
откуда этот генетический отход появился в нашем родном городе.

Вуву 2017-11-13 / 21:05:37
Щойно читав як кешкень коментує мітинг йобіка перед Украйінським посольством ... Мовляв це демократія ... І кожен має право виказувати свойу думку тим більше що ця думка не позиція офіційного будапешту ?
То в чому проблема.? Якщо хуни такі демократи то для чого блокувати веб сторінку "карпатськойі січі".
Або чого тоді з таким самим успіхом не заблокувати сторіну "йоббіка" ... Ну так щоб було чесно і справедливо ?

Галичанин 2017-11-13 / 20:27:17
Якого можна вимагати розслідування стосовно патріотів, які роблять роботу замість СБУ? На всіх сільрадах будемо знімати ці триколори.

сорри 2017-11-13 / 20:25:55


До "жалоб венгерских пользователей" долучилися жалоби путінських ботів з Ольгіно. Це додало "жалобам" ваги і масовості :))))


??? 2017-11-13 / 20:23:52


А до чого, Іштванку, тут "Карпатскій Сєч", якщо в Берегові була акція "Свободи"?


István 2017-11-13 / 20:14:25
Официальная страниця Карпатского Сеча исчезла с Фейсбука! На основе массовіх жалоб венгерских пользователей центр Фейсбука окончательно удалила страницу єтой неофашистской организации из своей сети...

НОВИНИ: Політика

11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 4
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 30
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 3
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 92
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України