Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у місті Берегово 12 листопада.

Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто, повідомляє Hirado.hu.

Сіярто заявив, що Угорщина очікує від України проведення розслідування щодо націоналістичних груп, члени яких зірвали угорський прапор з мерії Берегова.

Міністр зазначив, що до МЗС Угорщини викличуть з цього приводу посла України в Будапешті.

"Виконавці повинні бути затримані та покарані якомога швидше", - сказав він.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 12 листопада у Берегові відбулися заходи, приурочені до 79-ї річниці створення організації "Карпатська Січ".

Коли учасники акції колоною проходили повз будівлю міської ради, активісти стягнули з флагштока державний угорський прапор, який висить над міськрадою згідно з рішенням депутатів від 2006 року. Поруч на будівлі висить прапор міста Берегово, прапори України та ЄС.

Через інцидент виникла невеличка суперечка активістів з правоохоронцями, і прапор невдовзі був повернутий на місце.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попередив, що можливі нові конфліктні ситуації з Україною через законодавчі ініціативи Києва.

 

13 листопада 2017р.

Теги: прапор, Берегово, Угорщина, Орбан

Коментарі

Вуву 15.11.2017 / 06:25:12
Із сього може робити такий цюгіль ... Ош хунгарія вимагає (ну і пусть) ... А ми нєт ... Бо і вимагати нішто .

пенсіонер 14.11.2017 / 17:21:45
Свидок розтолкуй це представникові Гаранта в області - старому ослові Москалю.

свідок. 14.11.2017 / 15:08:11
Народ про що ви пишите ви себе чуєте,яке голосування яке засідання,ви вже точно замадярились і стали як зомбі з вашими угорсько-рашиськими зомбоящиками.На сто процентів впевнений що кожен з вас подорожував по Европі,так от,ви хоч десь в Европі на державний приміщеннях бачили прапор іншої держави,хто вам сказав що проголосувавши,ви маєте право вішати чужої держави прапор,є закон України,Є прапор України, відповідно Закону ми живемо а свій державний прапор установлюємо,і тільки за пошкодження свого прапору громадянин України може нести відповідальність а прапор другої держави просто сувенір,а з сувеніром можна робити все що хочеш.Тому Будапешт може тільки попросити,нас помахати пальчиком в сторону мітингувальників і сказати їм но.но,а нашій державі вже пора навести порядок з різного роду суверів які вивішують всякого роду мери,ще і заводять народ в оману про якісь там голосування,і накінець,отримали паспорти громадян Угорщини,всі без винятку дуйте туди,нам тут вільніше дихати буде.

берегівчанин 14.11.2017 / 14:21:06
Коли вже дочекаємось,що українська МЗС викличе угорського посла за втручання в українські закони?Хто дозволяв угорським політикам щось вимагати в України?До якого часу наші політики будуть отакими безхребетними?!!!!!

Вуву 14.11.2017 / 10:33:32
Істваня ... Зроби доброє діло напиши туда ... Куда надо ... Та пусть і вйобіка страніци тоже ... Тото ни ... Та сотруть ...пусть і они мало поплачуть ... Бо иншак не чесно то виглядить .

Istvan 14.11.2017 / 09:18:45
Оба страницы обоих Карпатских Сечив удалены с Фейсбука. Теперь они могут перейти плакать ВКонтакте...

Мешканець Києва 13.11.2017 / 23:47:13
А от мені хочеться задати просте питання офіційному Будапешту: з якого це щастя їхній прапор повинен висіти над мерією українського міста?

Наше законодавство дозволяє використовувати в місцях компактного проживання національних меншин НАЦІОНАЛЬНІ прапори тієї нації, але не прапори інших держав.

Вуву 13.11.2017 / 21:21:46
Виразно окреслюється те що "КС" і "свобода" (а в них йоббік) є політичними інструментами ... Якими маніпулюють для досягнення свойіх таємних цілей ...Це дуже небезпечна гра з вогнем на який нагнітать повітря.

Вуву 13.11.2017 / 21:16:11
Ну я вже писав ... Хотіли зняти прапор ... Прийдіть на засідання рда ... Викажіть своє ФЕ ... ПРОГОЛОСУЙТЕ ...прийміть рішення до реалізаційі в рамках закону ... В такому разі ніхто рота не відкриє ...
А все що робиться таким несакціонованим протиправним чином ... Посилює напругу і зневагу ... Кому це треба .
В такий спосіб ні "КС" ні "свобода" популярності чи прихильників не здобудуть ... Але підмочать патріотичний і національно визвольний рух .
Як на мене то краще було б скерувати свойі устремління по усуненню маскаля з посади .

peti 13.11.2017 / 21:10:06
откуда этот генетический отход появился в нашем родном городе.

Вуву 13.11.2017 / 21:05:37
Щойно читав як кешкень коментує мітинг йобіка перед Украйінським посольством ... Мовляв це демократія ... І кожен має право виказувати свойу думку тим більше що ця думка не позиція офіційного будапешту ?
То в чому проблема.? Якщо хуни такі демократи то для чого блокувати веб сторінку "карпатськойі січі".
Або чого тоді з таким самим успіхом не заблокувати сторіну "йоббіка" ... Ну так щоб було чесно і справедливо ?

Галичанин 13.11.2017 / 20:27:17
Якого можна вимагати розслідування стосовно патріотів, які роблять роботу замість СБУ? На всіх сільрадах будемо знімати ці триколори.

сорри 13.11.2017 / 20:25:55


До "жалоб венгерских пользователей" долучилися жалоби путінських ботів з Ольгіно. Це додало "жалобам" ваги і масовості :))))


??? 13.11.2017 / 20:23:52


А до чого, Іштванку, тут "Карпатскій Сєч", якщо в Берегові була акція "Свободи"?


István 13.11.2017 / 20:14:25
Официальная страниця Карпатского Сеча исчезла с Фейсбука! На основе массовіх жалоб венгерских пользователей центр Фейсбука окончательно удалила страницу єтой неофашистской организации из своей сети...

НОВИНИ: Політика

11:46
На Хустщині розшукали двох туристок з Полтавщини, що заблукали в горах Фото новина
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 11
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
15:05
/ 10
Дружина керівника БЕБ у Закарпатській області купила новий будинок з землею
01:31
/ 21
На третій рік війни мер Ужгорода Андріїв увійшов до четвірки мерів України з найбільшими зарплатами (ІНФОГРАФІКА)
14:52
/ 5
Голова земельної комісії Ужгорода, "слуга" Мильо задекларував $340 тис., 1,7 млн грн і влаштувався "завгоспом" у лікарню
03:53
/ 7
Після публікації ЦПК в Міноборони звільнили ексголову Закарпатської ОДА Олексія Петрова з посади керівника скандального "Спецтехноекспорту"
01:11
/ 6
На Закарпатті за розпалювання релігійної ворожнечі священника УПЦ МП оштрафували на 3400 грн
18:43
/ 17
Ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика суд визнав корупціонером, його мають внести до Реєстру корупціонерів (ДОКУМЕНТ)
13:38
Директор угорської опери посперечався з послом Шандором через виступ пропутінської Нетребко
02:40
/ 25
Федір Шандор як посол вручив вірчі грамоти президенту угорщини Фото новина
19:04
/ 13
Колишній голова Мукачівської РДА і "нетривалий" очільник Закарпатської обласної служби зайнятості Едгар Токар очолив "заповідний" департамент Міндовкілля
12:44
Суд відмовив прокуратурі у конфіскації нерухомості голови Верхньокоропецької громади Химича