Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Угорщина вимагає від української влади відреагувати на інцидент, який стався у місті Берегово 12 листопада.

Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові

Про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сіярто, повідомляє Hirado.hu.

Сіярто заявив, що Угорщина очікує від України проведення розслідування щодо націоналістичних груп, члени яких зірвали угорський прапор з мерії Берегова.

Міністр зазначив, що до МЗС Угорщини викличуть з цього приводу посла України в Будапешті.

"Виконавці повинні бути затримані та покарані якомога швидше", - сказав він.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 12 листопада у Берегові відбулися заходи, приурочені до 79-ї річниці створення організації "Карпатська Січ".

Коли учасники акції колоною проходили повз будівлю міської ради, активісти стягнули з флагштока державний угорський прапор, який висить над міськрадою згідно з рішенням депутатів від 2006 року. Поруч на будівлі висить прапор міста Берегово, прапори України та ЄС.

Через інцидент виникла невеличка суперечка активістів з правоохоронцями, і прапор невдовзі був повернутий на місце.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан попередив, що можливі нові конфліктні ситуації з Україною через законодавчі ініціативи Києва.

 

13 листопада 2017р.

Теги: прапор, Берегово, Угорщина, Орбан

Коментарі

Вуву 2017-11-15 / 06:25:12
Із сього може робити такий цюгіль ... Ош хунгарія вимагає (ну і пусть) ... А ми нєт ... Бо і вимагати нішто .

пенсіонер 2017-11-14 / 17:21:45
Свидок розтолкуй це представникові Гаранта в області - старому ослові Москалю.

свідок. 2017-11-14 / 15:08:11
Народ про що ви пишите ви себе чуєте,яке голосування яке засідання,ви вже точно замадярились і стали як зомбі з вашими угорсько-рашиськими зомбоящиками.На сто процентів впевнений що кожен з вас подорожував по Европі,так от,ви хоч десь в Европі на державний приміщеннях бачили прапор іншої держави,хто вам сказав що проголосувавши,ви маєте право вішати чужої держави прапор,є закон України,Є прапор України, відповідно Закону ми живемо а свій державний прапор установлюємо,і тільки за пошкодження свого прапору громадянин України може нести відповідальність а прапор другої держави просто сувенір,а з сувеніром можна робити все що хочеш.Тому Будапешт може тільки попросити,нас помахати пальчиком в сторону мітингувальників і сказати їм но.но,а нашій державі вже пора навести порядок з різного роду суверів які вивішують всякого роду мери,ще і заводять народ в оману про якісь там голосування,і накінець,отримали паспорти громадян Угорщини,всі без винятку дуйте туди,нам тут вільніше дихати буде.

берегівчанин 2017-11-14 / 14:21:06
Коли вже дочекаємось,що українська МЗС викличе угорського посла за втручання в українські закони?Хто дозволяв угорським політикам щось вимагати в України?До якого часу наші політики будуть отакими безхребетними?!!!!!

Вуву 2017-11-14 / 10:33:32
Істваня ... Зроби доброє діло напиши туда ... Куда надо ... Та пусть і вйобіка страніци тоже ... Тото ни ... Та сотруть ...пусть і они мало поплачуть ... Бо иншак не чесно то виглядить .

Istvan 2017-11-14 / 09:18:45
Оба страницы обоих Карпатских Сечив удалены с Фейсбука. Теперь они могут перейти плакать ВКонтакте...

Мешканець Києва 2017-11-13 / 23:47:13
А от мені хочеться задати просте питання офіційному Будапешту: з якого це щастя їхній прапор повинен висіти над мерією українського міста?

Наше законодавство дозволяє використовувати в місцях компактного проживання національних меншин НАЦІОНАЛЬНІ прапори тієї нації, але не прапори інших держав.

Вуву 2017-11-13 / 21:21:46
Виразно окреслюється те що "КС" і "свобода" (а в них йоббік) є політичними інструментами ... Якими маніпулюють для досягнення свойіх таємних цілей ...Це дуже небезпечна гра з вогнем на який нагнітать повітря.

Вуву 2017-11-13 / 21:16:11
Ну я вже писав ... Хотіли зняти прапор ... Прийдіть на засідання рда ... Викажіть своє ФЕ ... ПРОГОЛОСУЙТЕ ...прийміть рішення до реалізаційі в рамках закону ... В такому разі ніхто рота не відкриє ...
А все що робиться таким несакціонованим протиправним чином ... Посилює напругу і зневагу ... Кому це треба .
В такий спосіб ні "КС" ні "свобода" популярності чи прихильників не здобудуть ... Але підмочать патріотичний і національно визвольний рух .
Як на мене то краще було б скерувати свойі устремління по усуненню маскаля з посади .

peti 2017-11-13 / 21:10:06
откуда этот генетический отход появился в нашем родном городе.

Вуву 2017-11-13 / 21:05:37
Щойно читав як кешкень коментує мітинг йобіка перед Украйінським посольством ... Мовляв це демократія ... І кожен має право виказувати свойу думку тим більше що ця думка не позиція офіційного будапешту ?
То в чому проблема.? Якщо хуни такі демократи то для чого блокувати веб сторінку "карпатськойі січі".
Або чого тоді з таким самим успіхом не заблокувати сторіну "йоббіка" ... Ну так щоб було чесно і справедливо ?

Галичанин 2017-11-13 / 20:27:17
Якого можна вимагати розслідування стосовно патріотів, які роблять роботу замість СБУ? На всіх сільрадах будемо знімати ці триколори.

сорри 2017-11-13 / 20:25:55


До "жалоб венгерских пользователей" долучилися жалоби путінських ботів з Ольгіно. Це додало "жалобам" ваги і масовості :))))


??? 2017-11-13 / 20:23:52


А до чого, Іштванку, тут "Карпатскій Сєч", якщо в Берегові була акція "Свободи"?


István 2017-11-13 / 20:14:25
Официальная страниця Карпатского Сеча исчезла с Фейсбука! На основе массовіх жалоб венгерских пользователей центр Фейсбука окончательно удалила страницу єтой неофашистской организации из своей сети...

НОВИНИ: Політика

04:40
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 4
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
15:13
/ 4
Угорський уряд вже не вимагає від України безумовної відмови від нині діючої редакції мовної норми закону про освіту
15:08
/ 1
Клімкін: Україна не прагне до асиміляції угорської меншини, однак кожен угорець повинен мати достатній рівень володіння українською
11:49
/ 1
У Берегові міністри МЗС України та Угорщини вручили дипломи випусникам
08:41
Клімкін назвав "червону лінію" у переговорах з Угорщиною щодо мови освіти
06:19
/ 9
В Ужгороді протестували проти поліцейського свавілля
12:03
В Ужгороді відбудуться "євроінтеграційні" конференція та презентація кампанії
15:50
/ 3
Під час зустрічі на Закарпатті у п'ятницю міністри МЗС України та Угорщини обговорять мовну статтю закону про освіту
14:42
/ 1
Верховний Суд відмовив прокуратурі у розгляді касаційної скарги по "мукачівській справі"
19:12
У МЗС України назвали кроки для вирішення мовної суперечки, ініційованої Будапештом
18:08
/ 5
Угорці Закарпаття пишаються, що не знають української мови, і це неправильно - голова комітету РЄ
03:51
/ 2
Міністр закордонних справ Угорщини анонсував проведення переговорів з Україною щодо закону про освіту
21:13
/ 1
Сійярто звинуватив Раду Європи в, начебто, недостатній турботі про угорців Закарпаття
17:50
/ 3
Марш поліцейського свавілля
06:31
/ 12
Кількість угорців на Закарпатті суттєво скоротилася
11:38
/ 9
Закарпатська облрада звернулася до генпрокурора з приводу кримінального провадження стосовно фонду "Еган Еде"
05:51
Партнери України можуть переконати Угорщину розблокувати саміт Україна-НАТО в останній момент – Климпуш-Цинцадзе
05:30
/ 14
У Берегові за участі високопосадовця з Угорщини відбулося підписання угод з фондом, звинуваченим СБУ у сепаратизмі
19:08
/ 2
Заповіт професора Белея
05:11
/ 5
Блокаду Угорщиною засідання комісії "Україна-НАТО" можна зняти за допомогою США
07:26
/ 2
"Кримінальний" мер Чопа опротестує звільнення депутатами свого заступника та секретаря міськради
12:48
/ 1
У закарпатському Чопі депутати усунули з посад заступника мера та секретаря міськради
10:32
Міністри закордонних справ України та Угорщини проведуть консультації з угорською громадою Закарпаття