Відтак майже півтора мільйона гривень виділило керівництво Румунії для закупівлі та встановлення цих енергозберігаючих приладів.
Петро КІНДЮХ, директор школи
Дуже хороший проект. Ми створили центр сталої енергетики. І фактично ці панелі, як демонстрація відновлюваних типів енергії.
Крім того за отримані кошти обладнали сучасними приладами фізичний кабінет школи, встановили мультимедійну дошку, яка працює на інтернет-зв’язку, замінили звичайне освітлення на світлодіодне та закупили нові навчальні матеріали (екомоделі та конструктори), які працюють на енергіі Сонця.
Марія ТУРАНІ, вчителька фізики
Ну наприклад такі електричні конструктори, які у нас є. У нас є іх 4. Можете отак глянути. Ці конструктори часто ми використовуємо на уроках. Особливо, коли ми вивчаємо тему «Електричний струм». Складаємо різноманітні електричні кола і це досить хороші такі конструктори.
Школярі кажуть — тепер значно цікавіше стало вивчати фізику.
Евеліна, учениця 9-го класу
На уроці фізики ми використовуємо ці конструктори. Також ми тренуємось на них, деколи проводимо змагання, хто швидше і краще із зробить.
Ужгородська спеціалізована школа №5 намагається іти в ногу з часом. Пробуватимуть і надалі створювати якнайкращі умови для учнів та робити навчальний процес ще цікавішим.