Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"

Звернення до президента підтримала сьогодні сесія Закарпатської облради в той час, коли громадських активістів та ветеранів АТО, котрі завітали на засідання, не допускали до сесійної зали.

Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"

Закарпатська облрада під ас чергового засідання сесії ухвалили текст звернення до Президента Петра Порошенка у контексті питання нового "Закону про освіту".

"За" відповідне звернення прроголосували 38 депутатів, присутніх на сесії, 13 - не голосували, 4 - утрималися, 1 депутат проголосував проти. Так, позицію фракції "Єдиний центр" щодо відмови брати участь у "спекуляціях довкола Закону про освіту" пред початком голосування оголосив представник фракції Золтан Лендєл. Крім того, про те, що від голосування утримається фракція партії "Батьківщина". оголосив депутат Андрій Шекета.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, на сесію облради сьогодні поліція та охорона не допускали громадских активістів та ветеранів російсько-української війни, що прийшли озвучити позицію про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

21 вересня 2017р.

Теги: звернення, закон, сесія, депутати

Коментарі

Вуву 2017-09-21 / 22:58:38
І мать його вйо ... Завернути закон ... І зробити так як запропонував Глог ... І назад .... Маєте якосьте хотіли ... А тепер пожалуста закрийте свойі "півкалки" ... Штоби і чути вас не було.

Istvén 2017-09-21 / 20:58:12
Даже не премьер Румынии, а президент Klaus Iohannis

István 2017-09-21 / 20:55:45
Румынский премьер в ООН заявил, что из-за принятого закона об образовании не поедет в Украину в октябре. Плюс Румыния не будет принимать украинского спикера Рады, который планировал рабочую поездку в Румынию в конце сентября.

констатація 2017-09-21 / 18:21:34
Тепер якщо Порох не підпише закон, він не президент України

Весна 2017-09-21 / 18:17:05
А може ще і компенсацію виплатити за авто на іноземній регістрації до окремої смуги перетину? І щоб честь їм віддавали як митники так і прикордонники обох країн. А ті автовласники які чесно сплатили до скарбниці і акциз, мито, автоцивілку мають стояти в чергах, пропускати бляхарів і в ноги їм кланятись ниць за те що вони ощасливили Україну своєю поважною присутністю. Бляхарі не охреніли?

Томашу 2017-09-21 / 17:46:51
Ні це вже НЕ позиція пороха ... Це позиція "кобили з яйцями" і орбана.

Вуву 2017-09-21 / 16:27:03
... "Берега пустився" ... Це як би ..."мозгами тронувся" ... (Або дістав КУКУ).

Вуву 2017-09-21 / 15:59:46
Неможе бути ВЗАГАЛІ ніяких реформ ... поки крайіною керує черговтй злодій барига . Освітня реформа тому як наочний і показовий приклад.

Степан 2017-09-21 / 15:58:47
Ви спитайте самих угорців, які хочуть залишитись в Україні, чи потрібна їм українська мова? Думаю більшість усвідомлює що так.

Томаш 2017-09-21 / 15:40:25
Обласна рада остаточно вичерпала себе, як представницький орган. Москаль взагалі берега пустився, він представник гаранта і власної думки мати не може. Його вустами говорить президент, хоче думки розвивати нехай звільняється та йде у КМКС.
Чи все-таки це позиція Пороха?

Вуву 2017-09-21 / 15:08:57
А я з ранку попереджав ... Що так буде ... Поки люди НЕ розженуть це кодло злодійів і бариг ... Ніяких змін не буде.

Читач 2017-09-21 / 14:11:04
Цих "слуг народу" можна назвати лише одним словом - дебіли!

Закарпатець 2017-09-21 / 14:05:05
Можливо прокурор і з Галичини, але поступає по Закону Украіни. А Карпатська Січ з Галичини ?

njksr 2017-09-21 / 12:53:26


вася то не ім"я , а діагноз(((



Коментар дописувача, до його ви апелюєте, видалено. Адмін


Вася 2017-09-21 / 12:40:36


Коментар видалено. Адмін


Мисяк 2017-09-21 / 12:25:03
Прокурор запроданець! Ганьба! Продався за мадярські форинти! Ганьба!

Комарницький 2017-09-21 / 12:21:53


Провокації та спроби протиставити українців за регіональною ознакою. Коментар видалено. Адмін


Федір 2017-09-21 / 12:21:19
Прокурор на прізвище Морда і цим усе сказано !
Перехрещуйся, бери прізвище від дружини, але морду як і поступки не сховаєш !

Ольга 2017-09-21 / 12:18:28
Прокурор Одеси вчора підтримав громадськість і провів до залу . А наш прислугу Маскальська , промовчав , коли громадськість нашу закарпатську не впустили поліцаї по вказівці Москаля . Гнати треба в шею і прокурора і СБУ , які допустили сепаратизм з боку Москаля .Ганьба Порошенку , що його представник Москаль не підчиняється навіть Президенту . Що це за безпредєл . Ганьба.9312

Петро 2017-09-21 / 12:17:55
Москаляку на гіляку!

НОВИНИ: Політика

18:49
/ 1
Сійярто назвав стосунки з Україною в контексті закону про освіту "серйозним конфліктом"
09:00
/ 3
На фестивалі в Малому Березному відмінили концерт словацького фаната Путіна
06:27
/ 4
Депутати-мажоритарники Закарпаття найгірші в Західній Україні щодо виконання своїх обіцянок
07:08
/ 2
Нікому не вдасться заблокувати українську інтеграцію в НАТО - Порошенко
07:45
/ 8
Футбол як провокація
12:13
/ 20
Прес-секретар "губернатора" Закарпаття Москаля Ярослав Галас став його заступником
17:30
/ 16
Угорщина провела в закарпатській Синевирській Поляні 26-й відкритий "інструктаж" для угорців Карпатського басейну і Закарпаття
18:53
/ 15
СБУ заборонила в'їзд в Україну футболістам-угорцям, які зіграли у сепаратистському чемпіонаті
04:58
/ 1
Москаль знову серед "середняків" у черговому рейтингу голів ОДА – 12-й
04:37
/ 8
Нація нізвідки: непримарна небезпека
04:04
Посол України в НАТО: Угорщина не демонструє бажання вирішити мовне питання
12:59
/ 1
Переговори з угорською громадою Закарпаття щодо проекту закону про освіту відбудуться в липні – Гриневич
05:39
Олександр Гаврош: "Закарпаття — одна з найслабших ланок в Україні, тому вороги б’ють по ній"
18:20
/ 13
"Ніж у спину" від Орбана: Угорщина відновила наступ на Україну в НАТО та в ЄС
18:06
/ 8
"Бо "послідовні": Угорщина, попри обіцянки, таки блокуватиме будь-яке рішення саміту Україна-Грузія-НАТО
08:02
/ 6
США незадоволені тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з НАТО
07:34
/ 1
Не тільки саміт НАТО: про що насправді домовилися Україна та Угорщина
17:22
/ 33
Москаля обрано головою Закарпатської організації БПП
20:42
/ 12
"Дружба" по-будапештськи: Угорщина єдина з країн ЄС проголосувала проти мільярда євро допомоги Україні
06:18
/ 2
Комітет Європарламенту проголосував за процедуру санкцій проти Угорщини
12:13
/ 6
Петер Сійярто: "Я не хочу повторення війни між Угорщиною та Україною"
22:50
/ 17
Журналіст ТСН роздратував угорського міністра Сійярто запитаннями про угорсько-українські стосунки
04:40
/ 1
Консультації з угорською стороною щодо закону про освіту продовжаться в липні
04:05
/ 5
"Правий сектор" уточнив, що Гласнера було звільнено, а злочинів він не вчиняв, бо їх не вчиняв ПС
16:25
/ 7
Угорщина не блокуватиме участі Порошенка у майбутньому саміті НАТО
» Всі новини