На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

Як відомо, під час засідання депутати облради мають на меті звертатися до Президента Петра Порошенка із проханням не підписувати закон "Про освіту" й відправити його на доопрацювання.

На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

"Ужгород зараз: на сесію облради не пропускають громадськість, ветеранів російсько-української війни та журналістів, які прийшли підтримати своє вчорашнє звернення про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

Про це з місця подій повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, поліція мотивує такі заходи оперативною інформацією, що учасники мітингу прланують вчинити провокації на сесії, яка почалась о 11:00. Водночас також не пускають і учасників другого мітингу "проти ГЕС", які прийшли підтримати розроблене активістами Хустщини звернення облради до вищого керівництва держави.

21 вересня 2017р.

Теги: сесія, оборада

Коментарі

Емiгрант 2017-09-21 / 16:57:46
Хтось забороняйе вчителям викладати бiльше урокiв украiнськоi мови в нацiональних школах?

Вуву 2017-09-21 / 15:53:51
А ви як хотіли ... Якщо мати рахунки з баблом на хунах ... Та всяку нерухомість ... та з гарантіями того що вас там "прикриють" ... щоб ніхто нічого невзнав ... То це ще ліпше як панамські офшори .
А як є шоколадна фабрика і в центрі будапешта магазин ... То є чим тоді тиснути ... "На прийняття правильних рішень"
.....серіал ... липецька кондфабрика # 2 ... (Ті самі методи)
Тож чи підпише пЭтья ... ЗАКОН ?!

Народ 2017-09-21 / 13:53:52
Молодці! Оце демократія ! Проголосували і все .А деякі "гості" нехай своїх земляків у смітник повкидують .Раджу тим хто пише коменти, самому вивчити українську мову.

пішта 2017-09-21 / 13:16:01
не нравится най ідуть із своїми паспортами у мадярщину і там права качають, там все буде у них ОК
най тут воду не мутять самі розпалюють ненавсить, скоро мадяри будуть значніші як ми українці

пішта 2017-09-21 / 13:13:58
а я за мовний закон без змін, даже кіть Москаль проти нього.
живуть мадяри в Україні хай учать державну мову, а дома хлть на турецькійговорять, і в школах доста початкові класи на мадлярській учитисяЮ, а далі укрїнською, бл живуть нацменшини тут а писати грамотно деякі незнають заяву просту
ніхто іх не утискає, всу жізнь живуть як урі ембер нікому вони не нужні із своїми правами, їм усі привілегії все життя, так что все нормально закон правильний

Срібний 2017-09-21 / 12:48:43
І стоїть мусорська наволоч покидьок Ус Роман. Де треба то там він учасник бойових дій дві сука земельні ділянки в в Ужгороді замутив одного цільового призначення . І біля входу в ода падла стоїть і не пускає реальних патріотів!Романе ти обертень в погонах і гнида з великої букви!

Гість 2017-09-21 / 12:37:50


Жах!!! У мене питання нах***й тоді ми цю кашу заварювали? Вчора московського попа в Мукачеві нагороджував військові з командування Сухопутних військ нагородою в Обличі цілого полковника Коваленко.Активісти викидуй те в мусорку цю мерзоту!


Бодя 2017-09-21 / 12:05:00
На сесію пускають лише після того як Рівіс проставляє печатку в паспорт.

Борис 2017-09-21 / 12:02:19
Закон про освіту -вкрай важливо. Одночасно хай депутати облради і громадські активісти примусять голову ради Михайла Рівіса пояснити, як він зробив собі, своїм заступикам, начальникам управлінь облради зарплати по 25-30 тисяч гривень!!! і вимагати врізати їх до реальних 6-7 тисяч. Ця обласна рада нічого не робить, тільки ділить, роздає землю, лобіює свої інтереси. І переважно займає антиукраїнську позицію.

Богдан Рущак 2017-09-21 / 11:44:07
Хай громадськість розходиться бо Вітя Антібіотик може згадати молодість та пендриком утріскати активістів

НОВИНИ: Політика

06:09
/ 8
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 2
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 8
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 91
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 14
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин