На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

Як відомо, під час засідання депутати облради мають на меті звертатися до Президента Петра Порошенка із проханням не підписувати закон "Про освіту" й відправити його на доопрацювання.

На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни

"Ужгород зараз: на сесію облради не пропускають громадськість, ветеранів російсько-української війни та журналістів, які прийшли підтримати своє вчорашнє звернення про недопустимість прийняття обласними депутатами антиукраїнського звернення до Президента про накладення вето на "освітній закон".

Про це з місця подій повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

З його слів, поліція мотивує такі заходи оперативною інформацією, що учасники мітингу прланують вчинити провокації на сесії, яка почалась о 11:00. Водночас також не пускають і учасників другого мітингу "проти ГЕС", які прийшли підтримати розроблене активістами Хустщини звернення облради до вищого керівництва держави.

21 вересня 2017р.

Теги: сесія, оборада

Коментарі

Емiгрант 2017-09-21 / 16:57:46
Хтось забороняйе вчителям викладати бiльше урокiв украiнськоi мови в нацiональних школах?

Вуву 2017-09-21 / 15:53:51
А ви як хотіли ... Якщо мати рахунки з баблом на хунах ... Та всяку нерухомість ... та з гарантіями того що вас там "прикриють" ... щоб ніхто нічого невзнав ... То це ще ліпше як панамські офшори .
А як є шоколадна фабрика і в центрі будапешта магазин ... То є чим тоді тиснути ... "На прийняття правильних рішень"
.....серіал ... липецька кондфабрика # 2 ... (Ті самі методи)
Тож чи підпише пЭтья ... ЗАКОН ?!

Народ 2017-09-21 / 13:53:52
Молодці! Оце демократія ! Проголосували і все .А деякі "гості" нехай своїх земляків у смітник повкидують .Раджу тим хто пише коменти, самому вивчити українську мову.

пішта 2017-09-21 / 13:16:01
не нравится най ідуть із своїми паспортами у мадярщину і там права качають, там все буде у них ОК
най тут воду не мутять самі розпалюють ненавсить, скоро мадяри будуть значніші як ми українці

пішта 2017-09-21 / 13:13:58
а я за мовний закон без змін, даже кіть Москаль проти нього.
живуть мадяри в Україні хай учать державну мову, а дома хлть на турецькійговорять, і в школах доста початкові класи на мадлярській учитисяЮ, а далі укрїнською, бл живуть нацменшини тут а писати грамотно деякі незнають заяву просту
ніхто іх не утискає, всу жізнь живуть як урі ембер нікому вони не нужні із своїми правами, їм усі привілегії все життя, так что все нормально закон правильний

Срібний 2017-09-21 / 12:48:43
І стоїть мусорська наволоч покидьок Ус Роман. Де треба то там він учасник бойових дій дві сука земельні ділянки в в Ужгороді замутив одного цільового призначення . І біля входу в ода падла стоїть і не пускає реальних патріотів!Романе ти обертень в погонах і гнида з великої букви!

Гість 2017-09-21 / 12:37:50


Жах!!! У мене питання нах***й тоді ми цю кашу заварювали? Вчора московського попа в Мукачеві нагороджував військові з командування Сухопутних військ нагородою в Обличі цілого полковника Коваленко.Активісти викидуй те в мусорку цю мерзоту!


Бодя 2017-09-21 / 12:05:00
На сесію пускають лише після того як Рівіс проставляє печатку в паспорт.

Борис 2017-09-21 / 12:02:19
Закон про освіту -вкрай важливо. Одночасно хай депутати облради і громадські активісти примусять голову ради Михайла Рівіса пояснити, як він зробив собі, своїм заступикам, начальникам управлінь облради зарплати по 25-30 тисяч гривень!!! і вимагати врізати їх до реальних 6-7 тисяч. Ця обласна рада нічого не робить, тільки ділить, роздає землю, лобіює свої інтереси. І переважно займає антиукраїнську позицію.

Богдан Рущак 2017-09-21 / 11:44:07
Хай громадськість розходиться бо Вітя Антібіотик може згадати молодість та пендриком утріскати активістів

НОВИНИ: Політика

05:39
/ 10
Угорщина хоче залучити Москаля до слухань у Венеційській комісії на своєму боці
05:15
/ 1
У контексті закону про освіту тільки Угорщина продовжує риторику ескалації і тактику шантажу – посол України в ЄС
16:16
/ 9
Роспропаганда: Ужгород спорожнів, угорці і поляки цілими вулицями виїхали з міста
12:21
/ 8
Москаль звинуватив Гройсмана у "дорожньому" "кидалові"
05:20
/ 14
Угорщина продовжить блокувати зближення України та ЄС - посол
04:46
/ 7
Мовне питання: чи виходить домовитися з Угорщиною?
04:12
/ 2
"Народний фронт" хоче запустити на Закарпатті, Буковині та Франківщині "Гуцульське радіо"
02:57
/ 27
На Закарпаття знову масово заїждають угорські державні високопосадовці
17:34
/ 6
Україна та Угорщина домовилися про спільну роботу над механізмом імплементації закону "Про освіту"
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 6
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 8
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 5
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 16
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 8
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 18
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
» Всі новини