Гурт Vandor презентував дебютний відеокліп з екс-вокалістом "Рокаша" Іштваном Халусом (ВІДЕО)

Відзняли відео на прем'єрну пісню "Звізди мої, звізди", яка є перекладом угорської народної пісні ''Сsillagok, csillagok''.

Гурт Vandor презентував дебютний відеокліп з екс-вокалістом "Рокаша" Іштваном Халусом (ВІДЕО)

Після тривалої інтриги з'ясувалося, що фронтменом гурту є колишній вокаліст іншого відомого закарпатського гурту "Рокаш" Іштван Халус.

Без перебільшення, цього чекали тисячі закарпатських  фанатів голосу Іштвана Халуса, і з-за меж Закарпаття - також.

Гурт "Vandor" ("Мандрівник") вже днями виступить на фестивалі Wild Wild FEST у Лумшорах.

Над відеороботою працювала команда професіоналів:

Відео: Богдан Козачук, Юрій Готра

Монтаж: Simple Things production

Особлива подяка: Роман Карляк, Вадим Свида

Аудіо запис: Геннадий Донецький, студія "4исла"

Логотип: Marsel Onisko

02 серпня 2017р.

Теги: Vandor, Іштван Халус, Рокаш

Коментарі

Мандрівник Андрій 2018-02-18 / 09:59:54

Анжела 2018-02-07 / 14:17:00
Дякую за душу,яка співає

або ніяк 2017-12-25 / 11:55:47
Нам усім дуже не вистачає хорошої української (україномовної) музики, добре те, що гурти розпадаються, але люди продовжують творити і я радий, що є такі люди як Іштван Халус. Нехай гурт буде називатися Без обмежень, Рокаш чи Вендор, а солістом буде Сергій Танчинець, Віктор Янцо чи Іштван Халус я все одно буду їх слухати бо це те, що близько моєму серцю.

Оксана 2017-12-24 / 15:08:32
Справді, без Іштвана Рокаш не той. Дуже талановитий і колоритний співак.

Оксана 2017-12-05 / 16:21:06
Без Іштвана , Рокаш, ніякий вже... навряд чи довго протримається група...Янцо мало скоро зірку схопив, та і злякався, що Іштван голос має кращий...

Яків 2017-11-25 / 14:49:17
По-моєму без Іштвана Рокаш краще співає, природніше. Особливо вдало концерт із Закрпатською філармонією. Іштван вносив якийсь елемент "штучності".

Олеся 2017-11-11 / 17:58:10
Иштван. ты умничка и талан, я желаю вашей молодой группе успеха и большей популярности!!

Читатель 2017-09-08 / 11:35:14
Вот, к чему нужно стремиться! Снято очень просто, но грамотно и профессионально. А не, как часто бывает - что-то сняли, денег кучу вложили, а результата нет.

Marianna 2017-08-17 / 22:09:38
Eszembe jutottak a cserkésztáborok meg az esti tábortůzek!!!:)Gyönyörű:)

1958 2017-08-02 / 15:11:48
Молодці! Головне не спопсіться заради успіху. Хламу вистачає, слухач потребує якісного продукту. Надіємося на вас! Чекаємо нових пісень.

Цімбор 2017-08-02 / 13:14:24
Теперішній Рокаш якось помалі деградує. Хоч і кліпи знімають пачками, і тужаться - беруть кількістю, а не якістю. Без Іштвана це як авто без двигуна - ще з гірки котиться за інерцією, його дручають, але рано чи пізно зупиниться.

В добру путь, Вандор!

555 2017-08-02 / 09:25:00
Так дійсно у Іштвана неперевершений голос.

Роби 2017-08-02 / 07:07:31