Тому варто об’єктивно оцінити власну вартість як потенційного працівника, чітко сформулювати мету та використовувати свої ділові якості. Також слід мати уявлення того, у якій сфері ви маєте намір реалізуватися.
Для пошуку роботи використовуйте усі можливі канали: створюйте креативні оголошення у соціальних мережах, яскраві самопрезентації на відповідних ресурсах, відвідуйте тренінги, семінари, стажування та курси, що проводяться у місті. Деякі з них передбачають можливість працевлаштування (за умови активності та успішного закінчення). Не соромтесь пропонувати нові ідеї та проявляйте ініціативу там, де це можливо й доречно: роботодавці цінують молодих кандидатів за їх ентузіазм.
Ключовим фактором у процесі пошуку роботи є резюме – саме цей документ представляє вас потенційному роботодавцеві. Відсутність досвіду роботи певною мірою здатна компенсувати інформація про інші досягнення. Наприклад, участь у волонтерських проектах, виконання завдань на фріланс-біржах, сертифікат, що підтверджує прослухані курси, епізодичні студентські роботи тощо. Усе це демонструє наполегливість та працелюбство, що додає «виграшних» балів на рахунок кандидатури. Надсилаючи резюме на вакансію, доповніть його лаконічним мотиваційним листом.
Спеціалісти стверджують, що роботодавці обирають початківців з кількох причин:
Кандидат без досвіду – це «чистий аркуш» без відбитку неприйнятної корпоративної культури. Він не обмежений застарілими поглядами та підходами, легше засвоює корпоративні стандарти, тому керівництво може сформувати «ідеального» для компанії працівника.
Мотивація: молоді кандидати націлені на добросовісне виконання службових обов’язків заради розвитку кар’єри, тому старанно дотримуються усіх вимог. Крім того, вони мають азарт, «свіжі» погляди та ідеї, проявляють готовність до навчання та лояльність – як до компанії, так і до керівника зокрема.
Енергія та гнучкість розуму: прагнення молодих кандидатів до самореалізації – це потужна рушійна сила компанії. Такі працівники бажають довести власну цілісність та самодостатність не лише керівникові, але й собі. Тому вони часто пропонують нестандартні алгоритми вирішення задач, нетривіальні підходи в обхід шаблонів, за рахунок чого компанія досягає успіху.
Оплата: початківцеві можна платити значно менше, ніж досвідченому спеціалісту, що особливо актуально в умовах складного економічного становища.
Як і у інших містах України, робота в Ужгороді для початківців передбачає невисокий рівень платні. Зазвичай заробіток становить 2000-3000 гривень, але може сягати й 6000 гривень. Сайт пошуку роботи в Ужгороді Trud.com пропонує такі вакансії для кандидатів без досвіду: адміністратор у інтернет-магазин, оператор call-центру, рекламний менеджер, ріелтор, кур’єр, медичний працівник (помічник спеціаліста), охоронець, диспетчер у службу таксі, водій. Проте навіть невелика оплата компенсується практичним досвідом на заданому робочому місці, фактичним умінням виконувати певну роботу, а у деяких випадках – і офіційним записом у трудовій книжці.
Зазвичай такі вакансії швидко закриваються, тому варто створити професійне резюме та підписатись на розсилку нових пропозицій у відповідних категоріях.
Щурь вася з міжгіря 2017-06-30 / 14:07:35
нехай всі їдуть до нас в Міжгіря і будуть вівчарити